Best VPN YouTube – Odblokuj YouTube Anywhere, przestań buforować

Udostępnij teraz w social media:

Poszukiwanie niezawodnego sposobu odblokowania YouTube dobiegło końca. Nasz kompletny przewodnik pokaże Ci najlepszą VPN do odblokowania YouTube, a także, jak zacząć korzystać z niej w ciągu kilku minut. Dzięki naszym rekomendowanym dostawcom VPN możesz przebijać geobloki i przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści z YouTube bez względu na to, gdzie się wybierasz.

YouTube jest największą internetową platformą udostępniania wideo na świecie, ale nie każdy ma do niej dostęp. Nawet wśród tych, którzy mogą, często są uwikłani w buforowanie ISP lub filmy zablokowane w regionie z powodu praw autorskich.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp wszystko YouTube, nieskrępowany przez blokowanie lub buforowanie, chcesz VPN.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czego potrzebuję poza YouTube VPN?

Najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę podczas przesyłania strumieniowego, jest szybkość. Twoja sieć VPN powinna być w stanie przesyłać strumieniowo media w akceptowalnych rozdzielczościach, bez konieczności buforowania prawie do zera. Chociaż nie należy oczekiwać strumieni 1080p przy połączeniu 1 Mb / s (rzeczywiste limity połączenia internetowego nadal mają znaczenie tutaj), każde połączenie o prędkości 5 Mb / s i wyższej powinno umożliwiać przesyłanie strumieniowe wideo w jakości 1080p z YouTube Jeśli nie, buforowanie ISP może być winne, a VPN może rozwiązać ten problem.

Po drugie, zdolność do fałszowania geograficznego. VPN może łączyć się z bezpiecznymi serwerami na całym świecie. Na przykład, jeśli film jest zablokowany w USA, ale nie w Wielkiej Brytanii, możesz użyć VPN i połączyć się przez serwer w Wielkiej Brytanii, aby móc obejrzeć ten film. Jeśli Twoja sieć VPN nie pozwala wybrać kraju, przez który się łączysz, lub masz wybór wystarczająco szeroki dla tego, co chcesz oglądać, to prawdopodobnie nie jest odpowiedni dla Ciebie.

Po trzecie, możliwość uniknięcia buforowania po stronie ISP. Aby to zrobić, Twoja sieć VPN będzie musiała korzystać z najnowszych protokołów VPN i standardów szyfrowania: w przeciwnym razie Twój dostawca usług internetowych może wykryć Twoją aktywność i ograniczyć ruch VPN, co może skutkować tak samo buforowanym strumieniem (jeśli nie gorzej) niż w przypadku zwykłego połączenia.

I wreszcie potrzebujesz niezawodności. Potrzebujesz silnej sieci serwerów, która utrzyma stałą prędkość i nie połączy połączenia, umożliwiając oglądanie wszystkich ulubionych filmów z YouTube, całkowicie nieprzerwanie.

4 najlepsze VPN dla YouTube

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, możemy z pewnością powiedzieć, że następujący dostawcy VPN są najlepsi do odblokowywania szybkich strumieni YouTube w dowolnym miejscu na świecie:

1. ExpressVPN

 • Omijanie cenzury: tak
 • YouTube w innych krajach: tak
 • Możliwość przesyłania strumieniowego: tak
  Jak zrezygnować z subskrypcji kanału YouTube

Naszym zwycięzcą jest ExpressVPN z wielu powodów. Przede wszystkim jest to najszybsza ze wszystkich opcji z tej listy, co oznacza, że ​​powinieneś być w stanie oglądać filmy z YouTube w rozdzielczości nawet 4K, jeśli twoje niezmienione połączenie internetowe ma przepustowość do obsługi.

To nie tylko najszybszy; ExpressVPN robi także wszystko, czego potrzebujesz lub chcesz zrobić w usłudze VPN. Potrzebujesz VPN, ponieważ Twój dostawca usług internetowych ogranicza ruch specyficzny dla YouTube? ExpressVPN zapewnił Ci ochronę. Mieszkasz w Chinach lub w innym kraju, który ogranicza dostęp do YouTube i innych stron internetowych? ExpressVPN dzięki elastycznemu, ale potężnemu szyfrowaniu (domyślnie 256-bitowy AES przez OpenVPN) i ogromnej sieci serwerów (ponad 3000 węzłów w 94 krajach) zapewnia ci ochronę.

Świetnie nadaje się również do oglądania Netflix (w tym z innych krajów) i innych treści, które są zablokowane geograficznie i próbują uniemożliwić innym oglądanie.

Chociaż ExpressVPN ma wszystkie te zalety, ma jeden znaczący minus: cenę. ExpressVPN jest najdroższym dostawcą, który zalecamy, i chociaż jest ogólnie najlepszy pod względem szybkości i funkcji, ta cena może być dla niektórych zbyt duża. Z tego powodu na tej liście są też inne, tańsze opcje.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix
 • Super szybkie, niezawodne połączenie
 • Bezpieczne szyfrowanie i protokoły VPN
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2. NordVPN

 • Omijanie cenzury: tak
 • YouTube w innych krajach: tak
 • Możliwość przesyłania strumieniowego: Tak

NordVPN to kolejna interesująca opcja. Jak zapewne można zebrać na podstawie powyższych punktów, trafia on we wszystkie punkty, które chcemy w tym celu uzyskać z VPN: zdolność do obejścia chińskiej cenzury, możliwość oglądania YouTube w innym kraju oraz szybkość przesyłania strumieniowego – zdolny.

Więc co jest wadą? Szybkość. Jest wolniejszy niż ExpressVPN na całym świecie i czasami handluje ciosami za pomocą IPVanish, ale ogólnie jest nieco wolniejszy. Jest także nieco droższy niż IPVanish, choć jest wolniejszy, ale robi to w zamian za pełne możliwości unikania cenzury.
Czy NordVPN jest właśnie dla Ciebie?

Jeśli potrzebujesz VPN, aby uniknąć cenzury, NordVPN jest trudny do pokonania. Wynika to głównie z sieci serwerów COLOSSAL, liczącej ponad 5600 węzłów w 60 krajach w momencie pisania, a także ze złotego standardu 256-bitowego szyfrowania AES. W przeciwnym razie prawdopodobnie bardziej zależy Ci na szybkości, która jest wykonywana znacznie lepiej przez ExpressVPN (za więcej pieniędzy) i IPVanish (za mniej pieniędzy).

Jeśli jednak mieszkasz w kraju o silnej cenzurze internetowej i nie możesz sobie pozwolić na ExpressVPN, NordVPN jest świetną opcją.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Plany po bardzo przystępnych cenach
 • Szybkie i stabilne połączenia
 • Ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik zabicia
 • Z siedzibą w Panamie
 • Obsługa klienta (czat 24/7).
Cons

 • Niektóre serwery mogą być powolne i zawodne
 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

3. IPVanish

 • Omijanie cenzury: nie
 • YouTube w innych krajach: tak
 • Możliwość przesyłania strumieniowego: Tak

IPVanish to VPN o dużych prędkościach, ale gorszych możliwościach obchodzenia. IPVanish nie może ominąć chińskiej cenzury, ani oszukać bardziej rygorystycznych usług, takich jak Netflix, umożliwiając oglądanie na nich ulubionych treści. Nadal jest jednak w stanie ominąć zablokowane w YouTube filmy z YouTube za pomocą solidnej sieci ponad 1300 serwerów w 60 krajach i oferuje prędkości przesyłania strumieniowego, które są tylko drugie w porównaniu do ExpressVPN dzięki zastosowaniu wyrafinowanego protokołu OpenVPN z 256-bitowym szyfrowaniem AES .

Świetna prędkość przesyłania strumieniowego IPVanish sprawia, że ​​jest to nasz najlepszy wybór do przesyłania strumieniowego Kodi. Jeśli używasz Kodi do strumieniowego przesyłania swoich ulubionych filmów i programów telewizyjnych, IPVanish jest naszą najlepszą rekomendacją. To, że jest świetne dla YouTube, to tylko wisienka na szczycie.

W porównaniu z ExpressVPN, IPVanish handluje obejściem cenzury za niższą cenę i podobne prędkości. W porównaniu z innymi, tańszymi opcjami z tej listy, handluje on obejściem cenzury za znacznie wyższe prędkości.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4. VyprVPN

 • Omijanie cenzury: tak
 • YouTube w innych krajach: tak
 • Możliwość przesyłania strumieniowego: Tak

VyprVPN jest jedną z najtańszych sieci VPN na tej liście, ale robi to, co jest potrzebne. Ma prędkość wystarczającą do przesyłania strumieniowego HD, może oglądać filmy z YouTube zablokowane w innych krajach i jest w stanie ominąć ciężką, sponsorowaną przez państwo cenzurę dzięki unikalnemu protokołowi Chameleon. W przeciwnym razie zawiera 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej i szanowaną sieć 700 serwerów w 70 krajach na całym świecie.

Jednak podobnie jak NordVPN, zamienia te funkcje na mniejsze prędkości. Jest to najwolniejsza usługa VPN na tej liście i najwolniejsza, którą jesteśmy gotowi polecić w tym konkretnym scenariuszu użytkowania, ale nadal jest więcej niż wystarczająca do przesyłania strumieniowego HD. Z tego powodu nadal zasługuje na miejsce na tej liście. Fakt, że jest o wiele tańszy niż inne opcje z tej listy, może sprawić, że będzie to jedna z najlepszych opcji.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Który jest dla mnie odpowiedni?

VyprVPN to najlepsze rozwiązanie dla budżetu VPN na YouTube. Oferuje wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujesz, i choć nie tak szybkie, jak inne opcje, powinien być wystarczająco szybki, aby umożliwić podstawowe przesyłanie strumieniowe HD.

Jeśli chcesz wydać trochę więcej gotówki i nie musisz ominąć sponsorowanej przez państwo cenzury, IPVanish to kolejna świetna opcja. Jego prędkość jest prawie wystarczająca, aby konkurować z ExpressVPN, a to świetnie nadaje się do przesyłania strumieniowego HD i być może nawet wyższych rozdzielczości, jeśli twoje połączenie może to obsłużyć.

Naszym ogólnym zwycięzcą jest ExpressVPN. Do celów transmisji strumieniowej wszystko robi dobrze, z wyjątkowymi prędkościami, które nie poświęcają bezpieczeństwa. Jedyną ofiarą jest wyższa cena.

SPRAWDZIĆ: Jak uzyskać ExpressVPN ZA DARMO

Wreszcie, jeśli chcesz przejść przez cenzurę i znaleźć środek pomiędzy ExpressVPN i VyprVPN, jest NordVPN. NordVPN nie jest tak szybki jak ExpressVPN i handluje z IPVanish, ale wciąż udaje mu się ominąć sponsorowaną przez państwo cenzurę i zrobić wszystko, czego potrzeba do VPN streamingowego.

Dlaczego nie powinienem używać darmowego VPN?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, ważne jest, aby zrozumieć, co wchodzi w usługę VPN. Na całym świecie jest hostowanie serwerów, wdrażanie VPN i protokołów szyfrowania, tworzenie aplikacji po stronie klienta dla różnych systemów operacyjnych, a na koniec koszty utrzymania i aktualizacji wszystkich tych stron firmy.

Zasadniczo sieci VPN kosztują faktyczne pieniądze, a sieć VPN, która twierdzi, że jest darmowa, zarabia gdzie indziej. Jeśli coś jest „darmowe”, to ty są produktem. Większość darmowych witryn, w tym YouTube, zwraca się za reklamy na stronie. Reklamodawcy płacą dostawcom treści za wyświetlanie ich reklam, więc w jaki sposób bezpłatna usługa VPN może cię zarobić?

Sprzedając swoje dane. Może to być coś tak nieszkodliwego jak podstawowe specyfikacje systemu lub złośliwe jak twoje dane uwierzytelniające. Rujnuje to sens posiadania VPN, jeśli wszystko, co na nim robisz, jest śledzone i sprzedawane oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę, prawda?

Poza tym wiele z tych usług jest po prostu kiepskich. Niektórzy po prostu przekierowują ruch przez serwery proxy, zamiast anonimizować go przez szyfrowanie. Inni mogą implementować protokoły VPN, ale tylko przestarzałe, takie jak PPTP, który został złamany dawno temu i nie pomoże ci uniknąć cenzury, buforowania ISP i wielu innych rzeczy.

Zasadniczo darmowa sieć VPN nie może zagwarantować bezpieczeństwa lub prędkość – w rzeczywistości darmowa sieć VPN może sprawić, że będziesz mniej bezpieczny. Więc nie przejmuj się. Zamiast tego czytaj dalej i spójrz na nasze zalecane VPN dla YouTube.

Wniosek

Ostatecznie, który z nich wybierzesz, zależy od tego, czego chcesz i potrzebujesz. Uważamy jednak, że istnieje uzasadniony powód, aby wybrać którykolwiek z nich, więc skomentuj poniżej i powiedz nam – który jest odpowiedni dla Ciebie?

x