Udostępnij teraz w social media:

HR jest wyzwaniem, ale w erze cyfrowej, w której zdecentralizowane zespoły pracują asynchronicznie w rzeczywistych setkach aplikacji – z których każda wymaga osobnego logowania – bezpieczne zarządzanie danymi uwierzytelniającymi może stać się paraliżujące. Wchodzić Teamstack: zautomatyzowane, oparte na chmurze narzędzie do zarządzania tożsamością, któremu ufają na całym świecie zarówno startupy, jak i firmy z listy Fortune 500.

Bezpieczne, oparte na chmurze zarządzanie tożsamością za pomocą Teamstack

Co może dla Ciebie zrobić Teamstack? Mówiąc najprościej: redukuje koszty logistyczne i ryzyko związane z zapewnieniem, że każdy członek twojego zespołu ma dostęp do aplikacji o znaczeniu krytycznym, których potrzebują, kiedy tego potrzebują (i nie dłużej).

Niezależnie od tego, czy zatrudniasz nowego pracownika, żegnasz byłych członków zespołu, czy też restrukturyzujesz grupy robocze w locie, aby dopasować je do nowych projektów, Teamstack zapewnia Ci ochronę. Zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do czego i w czasie rzeczywistym. Wyobraź sobie: łatwe udostępnianie i uwierzytelnianie bez potrzeby stosowania drogich rozwiązań IT lub rozdętego działu HR.

Jeśli to przykuło twoją uwagę, przyjrzyjmy się bliżej Teamstack.

Masz mało czasu? Oto Teamstack w pigułce

Jak każde rozwiązanie, którego faktycznie użyjesz, Teamstack działa w chmurze. Tutaj masz centralną lokalizację, w której możesz wybrać, którzy użytkownicy będą należeć do jakiej grupy, a następnie ustawić uprawnienia grupy, aby uzyskać dostęp do aplikacji, które będą im potrzebne do ukończenia projektu. Co więcej, Teamstack w pełni się integruje z ponad 500 najczęściej używanych aplikacji na świecie, w tym G Suite, AWS i Slack (z nowymi aplikacjami dodawanymi regularnie).

Chociaż usprawniony interfejs Teamstack jest prosty w obsłudze, oferuje niesamowitą głębię personalizacji. Za pomocą jednego kliknięcia możesz dostosować wiele czynników uwierzytelniania, obsługi administracyjnej, a nawet logowania bez hasła za pomocą SAML.

Prowadzisz niewielki startup przy skromnym budżecie? Teamstack jest dostępny w 100% bezpłatnie i bez zobowiązań. Wszystkim innym, od małych i średnich firm po przedsiębiorstwa, przysługują konkurencyjne stawki i dostosowane pakiety. Niezależnie od przypadku w Teamstack Support znajdziesz przyjazne twarze i kompetentne umysły gotowe do zaspokojenia twoich potrzeb.

Głębsze kopanie – najważniejsze zalety i funkcje Teamstack

Teamstack wzmacnia zespoły i zwiększa bezpieczeństwo firmy w sześciu głównych segmentach:

1. Katalog w chmurze

Gotowy do złożenia zespołu marzeń? Cloud Directory firmy Teamstack centralizuje Twoje wysiłki w jednym bezpiecznym i wygodnym interfejsie internetowym. Miksuj i dopasowuj profile użytkowników w grupach i poza nimi, ustawiając poziomy uprawnień i metody uwierzytelniania w razie potrzeby. Możesz utworzyć uprawnienia ogólne dla zespołów, wyznaczyć dostęp grupy do określonych aplikacji lub obu. Martwisz się o bezpieczeństwo? Nie bądź – wszystkie informacje o użytkownikach i hasła są zablokowane za szyfrowaniem wojskowym, dostępnym tylko dla osób, do których masz dostęp.

Chcesz zawiesić użytkownika z dowolnego powodu (urlop, choroba, porwanie przez kosmitów)? Jednym kliknięciem możesz w dowolnym momencie cofnąć dostęp każdemu. Co więcej, Teamstack ułatwia śledzenie statusu każdego (Aktywny, Zawieszony, Zaproszony, Zarchiwizowany) i aktywności poprzez obszerne dzienniki użytkowników.

W miarę ewolucji zakresu projektu wraz z potrzebami różnych pracowników Cloud Directory automatycznie synchronizuje dane użytkownika, aby nadążyć. Obsługa uprawnień, uwierzytelniania, zgodności i zarządzania grupami przez Teamstack jest tak płynna i elastyczna, jak potrzebujesz.

2. Obsługa administracyjna jednym kliknięciem

Elastyczność to jedno, a prostota to coś innego. Teamstack wie o tym i kładzie duży nacisk na uczynienie wszystkiego tak łatwym w użyciu, jak to możliwe. Niezależnie od tego, czy dodajesz lub usuwasz indywidualne uprawnienia powiązane z kontami lub grupami użytkowników, czy wprowadzasz gruntowne zmiany, które wpływają na wszystkich, wszystko odbywa się jednym kliknięciem myszy. Bez zbędnego majsterkowania w tajemnym zapleczu wypełnionym nieczytelnym kodem – Teamstack jest w 100% wizualny i nastawiony na zmniejszenie zajętości administratorów.

Sprawdź -   Jak udostępniać muzykę komuś innemu za pomocą AirPods

Wystarczy dodać użytkownika do grupy i obserwować, jak magia automatyzacji natychmiast stosuje wszystkie odpowiednie zabezpieczenia. Odwrotnie jest również prawda, możesz wyrejestrować użytkowników lub nawet całe grupy w razie potrzeby, bez martwienia się o nieuczciwe logowanie. Wszystko to dzieje się również natychmiastowo – nie trzeba czekać, aż dział IT lub dział HR poradzi sobie z tym.

Dzięki Teamstack, onboarding i offboarding nigdy nie były tak skuteczne. Wyobraź sobie, że usprawniasz ten proces do milisekund – co możesz osiągnąć przy tak długim czasie?

3. Pojedyncze logowanie (SSO)

Dawno minęły czasy, kiedy dziesiątki pracowników muszą śledzić setki różnych haseł. Dzięki Teamstack możesz połączyć jedno konto użytkownika z ponad 500 aplikacjami za pomocą jednego hasła w jednej chwili. Lub jeszcze lepiej, możesz utworzyć grupę powiązaną z pakietem aplikacji, w razie potrzeby obrócić poszczególne konta do lub z tych grup. To eliminuje masę pracy fizycznej przy jednoczesnym zmniejszeniu błędu ludzkiego, a tym samym zmniejsza ryzyko, że poufne dane uwierzytelniające wpadną w niepowołane ręce.

Jednokrotne logowanie to nie tylko dar dla ostrożnych administratorów. Użytkownicy końcowi mają jeden portal ujednolicający w poręcznym rozszerzeniu przeglądarki Teamstack, dzięki któremu mają łatwy dostęp do każdej aplikacji potrzebnej do wykonania danego zadania. Nigdy więcej wysyłania wiadomości e-mail do IT w celu zresetowania zapomnianych haseł. Naprawdę, logowanie jednokrotne Teamstack jest Twoim paszportem do wydajności.

4. Uwierzytelnianie wieloskładnikowe

Niektóre projekty zawierają bardziej wrażliwe dane niż inne. Zbyt duże bezpieczeństwo w całym sektorze będzie cię kosztować produktywność, podczas gdy nieodpowiednie uwierzytelnianie może kosztować cię jeszcze bardziej.

Dzięki Teamstack masz możliwość dostosowania idealnej metody lub metod uwierzytelniania wieloskładnikowego do aplikacji. Poszczególni użytkownicy i / lub grupy mogą potrzebować spełnić jedno lub wszystkie z poniższych warunków, aby uzyskać dostęp:

 • WebAuthn (FIDO2)
 • TOTP
 • Kody SMS
 • Odpowiedz na pytania bezpieczeństwa
 • Kody odzyskiwania

Oprócz powyższych metod MFA możesz dodatkowo ograniczyć dostęp na podstawie adresu IP, danych biometrycznych, lokalizacji geograficznej i innych.

Uproszczone zabezpieczenia klasy korporacyjnej

Za każdym razem, gdy nastąpi próba nieudanego logowania w dowolnym kontekście, będziesz o tym wiedzieć. Teamstack dokłada wszelkich starań, aby chronić Twoją firmę dzięki kompleksowym raportom incydentów i ścieżkom audytu.

5. Aplikacje SAML

Co jest lepszego niż posiadanie jednego hasła dostępu do aplikacji? Brak haseł, na co dokładnie pozwala integracja SAML Teamstack. Nie każda aplikacja obsługuje tę funkcję, ale istnieją takie giganty, jak G Suite, Dropbox, GitHub, Salesforce, Zoom i inne.

Po raz kolejny dostęp do obsługiwanych aplikacji SAML można łatwo skonfigurować za pomocą aprowizacji jednym kliknięciem. Ponieważ w pełni kontrolujesz, kto ma uprawnienia do aplikacji, a kto nie, możesz uniknąć potencjalnego naruszenia bezpieczeństwa przez użytkowników końcowych wybierających niepewne, słabe hasła. Twój dział IT również będzie wdzięczny.

6. Aplikacje oparte na formularzach

Rozszerzenie przeglądarki Teamstack jest naprawdę solidne i może rozszerzyć funkcjonalność pojedynczego logowania nawet na aplikacje oparte na formularzach. Doświadczenie użytkownika końcowego pozostaje takie samo: wystarczy wprowadzić dane uwierzytelniające, a następnie Teamstack umożliwia bezproblemowy dostęp do wszystkich przypisanych aplikacji, opartych na formularzach lub w inny sposób.

Co więcej, Teamstack pozwala administratorom całkowicie usunąć możliwość przeglądania danych logowania przez użytkowników w grupie, co drastycznie zmniejsza ryzyko kradzieży poufnych informacji przez nikczemnych aktorów. Oczywiście można to dostosować, aby umożliwić także niuansowy dostęp do określonych członków grupy.

Sprawdź -   Jak skanować kody QR na telefonie z Androidem

Wreszcie, jeśli wolisz usunąć opcję tworzenia przez członków zespołu podejrzanych zabezpieczeń, możesz po prostu wygenerować dla nich anonimowe poświadczenia.

Rozpoczęcie pracy z Teamstack

Teamstack ma niezwykle intuicyjny interfejs, który praktycznie każdy może zrozumieć na pierwszy rzut oka. Mimo to poświęcimy kilka minut na zapoznanie się z wstępną konfiguracją.

Dodawanie i konfigurowanie aplikacji

Po zarejestrowaniu się w Teamstack uzyskasz dostęp do pulpitu nawigacyjnego. Pierwszym zleceniem firmy powinno być dodanie aplikacji do organizacji Teamstack. Po prostu kliknij „Aplikacje”> „Dodaj aplikację” w prawym górnym rogu. Spowoduje to wyświetlenie strony pozytywnie tętniącej życiem z dostępnymi aplikacjami. (W chwili pisania tego tekstu istnieje 571 aplikacji, choć można oczekiwać, że liczba ta będzie jeszcze większa w przyszłości).

Stąd możesz zawęzić wyniki według kategorii w kolumnie po lewej stronie lub po prostu nawigować alfabetycznie w oknie głównym. Po dokonaniu wyboru zobaczysz szereg opcji do skonfigurowania pseudonimu aplikacji, sposobu, w jaki dostęp będzie obsługiwany według typu (SAML, Provisioning, Form Based Auth) jako dostępny, a na koniec dwa pola do wprowadzenia Administrator lub Poświadczenia użytkownika.

Uwaga: nawet jeśli nie masz pewności, który z trzech typów wybierzesz, śmiało wprowadź dane uwierzytelniające, aby dodać aplikację – zawsze możesz ją później edytować. (Domyślnie aplikacja jest teraz „aktywna”, ale można ją również później dezaktywować).

Zarządzanie użytkownikami i grupami

Następnie musisz powiązać użytkowników z wybraną aplikacją. Ponownie przejdź do „Aplikacje”, a następnie wybierz aplikację. Następnie kliknij „Użytkownicy”> „Przypisz”, aby wybrać użytkownika z wynikowego menu rozwijanego. Voila! To naprawdę takie proste.

Możesz też zaprosić użytkowników za pośrednictwem poczty e-mail lub zaimportować dane zbiorcze z pliku CSV. Obie opcje są wygodnie zagnieżdżone pod trafnie nazwaną opcją menu „Użytkownicy”.

Uwaga: Istnieją trzy role użytkowników, które możesz zdefiniować: administratorzy, menedżerowie i użytkownicy. Menedżerowie mają wszystkie uprawnienia administratorów, z wyjątkiem tego, że nie mogą zarządzać organizacjami. Użytkownicy są zawsze przestrzegani zasad określonych przez dwie poprzednie role.

Proces jest podobny do kojarzenia całych grup z aplikacjami. Wybierz „Aplikacje”> „Grupy”> „Dodaj grupę”. Stamtąd zobaczysz kilka pól tekstowych, w których możesz podać pseudonim grupy, opis oraz inne uwagi. Jeśli kojarzysz tę grupę z aplikacją z uwierzytelnianiem opartym na formularzu, tutaj możesz określić, czy użytkownicy mogą zobaczyć poufne dane uwierzytelniające, czy nie.

Uwaga: domyślnie wszyscy nowi użytkownicy, menedżerowie i administratorzy dołączają do grupy „Wszyscy”. Jak każda inna grupa, możesz zarządzać, które aplikacje są z nią powiązane i jak.

Kojarzenie użytkowników, grup i aplikacji

Po utworzeniu grup musisz dodać użytkowników. W tym momencie możesz nie być zaskoczony, gdy dowiadujesz się, że jest to kolejny prosty, wizualnie prowadzony proces. Przejdź do „Grupy”> wybierz grupę> „Użytkownicy”> „Dodaj”> wybierz wszystkich, którzy aplikują.

Uwaga: jeśli kiedykolwiek chcesz usunąć użytkownika lub grupę, po prostu wróć do menu rozwijanego, w którym wcześniej dodałeś te elementy, kliknij pole wyboru obok zapytania, a następnie naciśnij odpowiednio „Cofnij przypisanie” lub „Usuń”. Alternatywnie możesz wybrać opcję „Zawieś” użytkowników, aby uniemożliwić im zalogowanie się do Twojej organizacji Teamstack bez usuwania ich profilu użytkownika.

Wreszcie nadszedł czas, aby przypisać aplikację do nowo zaludnionej grupy. Po prostu kliknij „Grupy”, następnie kliknij „Aplikacje” pod wybraną nazwą grupy, a następnie „Przypisz”.

Jeśli wydawało się to łatwe, to dlatego, że tak jest. Teamstack wyeliminował wszystkie domysły, dzięki czemu możesz skoncentrować swoją cenną przepustowość umysłu na bardziej pilnych i produktywnych zadaniach.

Zaawansowane ustawienia bezpieczeństwa

Gdy użytkownicy, grupy i aplikacje poznają się nawzajem, teraz czas na dobre rzeczy. Chociaż nie zapewniamy wyczerpującego przewodnika, zajmiemy się niektórymi kluczowymi punktami.

Sprawdź -   Jak zaktualizować komputer Mac i aktualizować aplikacje

Po pierwsze, musisz dowiedzieć się jak najwięcej na temat metod MFA Teamstack. Aby uzyskać wyczerpujące wyjaśnienie, sprawdź ich przydatność zbiór artykułów na temat bezpieczeństwa. W przeciwnym razie pamiętaj, że administratorzy mogą ustawić MFA dla poszczególnych użytkowników i całych organizacji.

Podobnie możesz włączać i wyłączać różne zasady bezpieczeństwa dla użytkowników i aplikacji, chociaż ta ostatnia wymaga dodatku do subskrypcji Teamstack.

Wreszcie, jeśli masz problemy z integracją aplikacji SAML, sprawdź ich stronę przewodniki specyficzne dla aplikacji.

Informacje o rozszerzeniu przeglądarki

Omówiliśmy już większość tego, co musisz wiedzieć o rozszerzeniu przeglądarki Teamstack, ale podsumujemy to tutaj w celu ułatwienia wyszukiwania informacji. Po pierwsze, upewnij się, że użytkownicy mają zainstalowane kompatybilne przeglądarki. Obejmują one:

 • Chrome 57+
 • Firefox 64+
 • Edge 80+
 • Opera 50+
 • Odważny 1.3+
 • Yandex 20+

Uwaga: Internet Explorer i Safari nie są w momencie pisania obsługiwane przez Teamstack.

Zasadniczo, gdy użytkownicy zalogują się do rozszerzenia przeglądarki, przejdą do własnego pulpitu Teamstack. Tutaj w sekcji „Moje aplikacje” zobaczą wszystkie aplikacje powiązane z ich kontem użytkownika i / lub grupami. Kliknięcie logo dowolnej z tych aplikacji pozwoli na łatwy dostęp zgodnie z poświadczeniami, przepisami, zasadami, metodami MFA lub przypisanym hasłem opartym na SAML.

Podobnie jak reszta oferty Teamstack, pulpit nawigacyjny jest prosty, bezpieczny, uporządkowany i po prostu działa.

cennik

Teamstack jest dostępny w cztery poziomy.

Bezpłatny plan

Bezpłatny plan jest dokładnie taki – całkowicie darmowy, o ile Twoja organizacja ma 5 lub mniej użytkowników. Otrzymujesz integrację z jedną aplikacją SAML, 4 aplikacjami FBA oraz podstawową funkcją MFA. Nawet jeśli nie masz pewności, czy Teamstack jest dla Ciebie odpowiedni, zalecamy wypróbowanie go, ponieważ nie ma absolutnie żadnych zobowiązań – nawet nie zbierają informacji o płatności „na wszelki wypadek”, jak w przypadku wielu innych produktów SaaS.

Nie zyskasz zbyt wiele na drodze do zaawansowanej obsługi klienta, ale wątpimy, że będziesz jej potrzebować na tym poziomie (zwłaszcza biorąc pod uwagę obszerny zbiór artykułów ze wskazówkami, dostępnych bezpłatnie na stronie Teamstack).

Podstawowy

Przechodząc wyżej, masz pakiet podstawowy w cenie 3 USD za użytkownika miesięcznie. Twoja organizacja Teamstack może pomieścić do 25 użytkowników, 5 aplikacji SAML, 50 aplikacji FBA, logowanie jednokrotne i pełną funkcjonalność na komputerach i urządzeniach mobilnych. Otrzymasz również spersonalizowaną obsługę klienta, gdy jej potrzebujesz

Profesjonalny

Przy cenie 4 USD za użytkownika miesięcznie warstwa Professional przeznaczona jest dla firm potrzebujących dużej mocy. Otrzymujesz 200 użytkowników, 20 aplikacji SAML, 100 aplikacji FBA, logowanie jednokrotne, wsparcie dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych oraz wsparcie priorytetowe. Niezbyt odrapany za dodatkowy dolar za jednostkę.

Dodatki

Zarówno w warstwie podstawowej, jak i profesjonalnej masz możliwość włączenia następujących dodatków, każdy za dodatkową opłatą 2 USD / użytkownika / miesiąc:

 • Niestandardowe MFA
 • Rozszerzona ścieżka audytu
 • Zasady bezpieczeństwa

Przedsiębiorstwo

Wreszcie, dochodzimy do warstwy Enterprise, w której króluje personalizacja, a ograniczenia aplikacji i użytkowników znikają za oknem. Zamiast określonych cen ściśle współpracujesz ze wsparciem Teamstack, aby zdefiniować swoje potrzeby i opracować niestandardowe zasady bezpieczeństwa, kodyfikując je w SLA.

Wniosek

Teamstack to jednorożec, jeśli chodzi o oparte na chmurze rozwiązania do zarządzania tożsamością dla startupów, małych i średnich przedsiębiorstw i przedsiębiorstw. Dzięki solidnej, elastycznej i bezpiecznej funkcjonalności, usprawnionemu interfejsowi front-end i konkurencyjnym cenom, z całego serca rekomendujemy Teamstack.

W skrócie, Teamstack bierze to, co skomplikowane, i czyni to prostym. Twoja firma może czerpać korzyści ze zwiększonej wydajności, zmniejszenia błędów ludzkich i znacznej poprawy bezpieczeństwa. Nie śpij na Teamstack!

Czy używasz SAML, FMA lub aplikacji opartych na formularzach w swojej organizacji? W jaki sposób Teamstack usprawnia prowadzenie działalności? Masz pytania dotyczące usługi? Zostaw nam komentarz poniżej.