Bezpieczne przeglądanie sieci bez ograniczeń regionalnych na Androidzie

Smutną prawdą o Internecie jest to, że wiele niesamowitych usług, takich jak Spotify i Hulu, jest dostępnych tylko w kilku krajach. Podczas gdy ludzie mieszkający w tych krajach mogą przesyłać strumieniowo darmową muzykę lub oglądać swoje ulubione programy telewizyjne, ci z nas, którzy mieszkają gdzie indziej na planecie, pozostają na lodzie. Jeśli masz trudności z radzeniem sobie z ograniczeniami regionu online, jednym ostatecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi VPN. VPN, skrót od Virtual Private Network, zabezpiecza ruch internetowy i umożliwia dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi. Astrill VPN to dość popularna nazwa w tym gatunku, a ostatnio firma uruchomiła aplikację na Androida, aby umożliwić dostęp do usługi VPN w ruchu.

Astrill VPN ma przyzwoity interfejs. Po uruchomieniu pojawia się zwykły ekran logowania. Nowi użytkownicy mogą również utworzyć konto bez opuszczania interfejsu Astrill, należy jednak pamiętać, że wszystkie plany VPN oferowane przez Astrill są płatne i obejmują 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Po wylądowaniu na głównym ekranie zobaczysz duży przełącznik u góry, który pozwala włączać i wyłączać Astrill. Rozwijane menu pod nim pozwala wybrać lokalizację serwera VPN. Możesz ustawić swoją lokalizację na Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Niemcy, Chiny, Szwecję i nie tylko. Na ekranie głównym wyświetlana jest również data wygaśnięcia aktualnej subskrypcji.

Astrill VPN_Login Astrill VPN_Main_off Typy Astrill VPN_VPN

Po włączeniu Astrill VPN automatycznie skonfiguruje ustawienia sieciowe. Musisz przyznać aplikacji uprawnienia do tworzenia połączenia VPN przy pierwszym włączeniu. Jeśli nie chcesz, aby ten monit pojawiał się za każdym razem, gdy włączasz Astrill VPN, zaznacz opcję „Ufam tej aplikacji” poniżej.

Astrill VPN_Permission Astrill VPN_On Astrill VPN_Settings

Na koniec dostępne jest menu „Stealth VPN options”, które umożliwia przełączanie między trybami UPD i TCP oraz ustawianie portu połączenia.

Możesz pobrać Astrill VPN za pomocą linku podanego poniżej. Sama aplikacja jest bezpłatna, ale po 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym będziesz musiał kupić plan VPN.

Zainstaluj Astrill VPN na Androida ze Sklepu Play