Bezpłatna wersja próbna TruthFinder, czas trwania oferty i cena

TruthFinder to jedna z najbardziej zaufanych platform wyszukiwania w tle. Platforma znana jest z dogłębnej analizy poszczególnych środowisk. Jest to przydatna platforma dla tych, którzy chcą zweryfikować dane osoby. TruthFinder to legalna platforma, która sprawdza przeszłość, skanując dane kryminalne i dane osobowe, takie jak wyszukiwania w mediach społecznościowych i wykształcenie. Usługa jest dostępna w bardzo przystępnych cenach, a użytkownicy mogą również wybrać bezpłatną wersję próbną TruthFinder. W przeciwieństwie do innych aplikacji do sprawdzania w tle, 7-dniowy bezpłatny okres próbny TruthFinder nie jest dostępny dla użytkowników, zamiast tego oferta próbna TruthFinder kosztuje tylko 1 USD i trwa 5 dni. Użytkownicy mogą subskrybować 1 lub 2 miesięczne plany członkostwa, aby korzystać z platformy. Jednak użytkownicy mogą również uzyskać 5-dniową wersję próbną TruthFinder z oficjalnej strony internetowej. W poniższym przewodniku omówimy platformę TruthFinder i sposób, w jaki możesz ją wykorzystać.

Bezpłatna wersja próbna TruthFinder, czas trwania oferty i cena

TruthFinder to internetowa usługa sprawdzania przeszłości. Sprawdzenie przeszłości to proces poznania tożsamości danej osoby. Wiele firm i osób fizycznych często musi sprawdzać przeszłość innych osób ze względu na bezpieczeństwo osobiste. Kontekst obejmuje rejestry karne, historię zawodową, wykształcenie i inne tego typu informacje. Pomaga to firmom zweryfikować tożsamość innej osoby. TruthFinder to niezawodne narzędzie, które pomaga w sprawdzeniu tożsamości innej osoby. TruthFinder pomaga zaoszczędzić wiele wysiłku i czasu podczas wyszukiwania w sieci i zapewnia wszystkie podstawowe informacje na temat interesującej Cię osoby. Podczas sprawdzania przeszłości aplikacja TruthFinder przeszukuje setki danych i zapisów, takich jak rejestry publiczne i informacje w mediach społecznościowych dotyczące interesującej Cię osoby. To, co wyróżnia TruthFinder spośród innych podobnych aplikacji, polega na tym, że TruthFinder stara się przeglądać prywatne informacje osób, a nie tylko informacje z rejestrów publicznych.

Funkcje TruthFinder

Poniżej przedstawiono niektóre z kluczowych funkcji aplikacji TruthFinder, o których powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na ofertę próbną TruthFinder lub ofertę 5-dniowego okresu próbnego TruthFinder lub 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego TruthFinder.

 • Weryfikacja przeszłości: Do tej pory ustaliliśmy, że TruthFinder jest jednym z najlepszych narzędzi do sprawdzania przeszłości osoby. Aplikacja wykonuje głębokie skanowanie podczas sprawdzania przeszłości osoby.

 • Drzewo genealogiczne: Podczas sprawdzania przeszłości aplikacja sprawdza również drzewo genealogiczne osób i ich pochodzenie. Aplikacja robi to, przeglądając dostępne informacje o członkach rodziny danej osoby.

 • Książka telefoniczna: TruthFinder sprawdza również książki telefoniczne danej osoby, aby dowiedzieć się więcej o kontaktach tej osoby.

 • Akta publiczne: Akta publiczne to najlepsze miejsce, w którym można znaleźć podstawowe informacje o osobie. Dlatego TruthFinder również dokładnie skanuje rejestry publiczne dotyczące osoby zainteresowanej.

 • Przeszukiwanie rejestrów kryminalnych: TruthFinder dokładnie skanuje wszystkie publiczne rejestry kryminalne i nakazy, które mogą zostać wydane przeciwko danej osobie.

 • Wyszukiwarka osób: narzędzie Wyszukiwarka osób TruthFinder pomaga w wyszukiwaniu osób w Internecie, co z kolei ułatwia znajdowanie podstawowych informacji na ich temat.

 • Reverse Lookup Phone: Reverse Lookup Phone to świetne narzędzie dostarczane przez aplikację TruthFinder. To narzędzie pomaga zlokalizować właściciela numeru telefonu, wyszukując go w aplikacji.

 • Dark Web Scan: Jest to jedno z najbardziej unikalnych narzędzi aplikacji TruthFinder. To narzędzie pomaga chronić się przed ciemną siecią i cyberprzestępcami. To narzędzie przeszukuje ciemną sieć w poszukiwaniu informacji, co pozwala kontrolować i zabezpieczać dane osobowe.

Jak uzyskać członkostwo TruthFinder

W przeciwieństwie do wielu platform i witryn sprawdzających tło, oferta 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego TruthFinder nie jest dostępna. Jednak platforma TruthFinder zapewnia różne plany członkostwa, a TruthFinder oferuje swoim użytkownikom 5-dniową ofertę próbną TruthFinder, aby uzyskać najlepszą obsługę. Oto niektóre z pakietów członkowskich platformy TruthFinder.

 • Miesięczny plan członkostwa w wyszukiwaniu osób: Jest to podstawowy plan oferowany użytkownikom przez platformę TruthFinder. W ramach tego planu za mniej niż 30 USD miesięcznie użytkownicy mogą otrzymywać jeden raport Wyszukiwarka osób każdego dnia. Wszystkie wyszukiwania są poufne.

 • Dwumiesięczny plan członkowski People Search: Z tymi samymi usługami, co w miesięcznym planie członkostwa People Search, ten plan trwa nieco dłużej niż pierwszy. Użytkownik może zapłacić za ten plan mniej niż 26 USD miesięcznie. Podobnie jak w poprzednim planie, wszystkie informacje dotyczące wyszukiwania w tle są traktowane jako poufne.

 • Plan wyszukiwania numeru telefonu: za mniej niż 5 USD możesz subskrybować, aby uzyskać tyle informacji o numerze telefonu, ile chcesz.

Możesz zapłacić kartą kredytową (VISA/Mastercard) lub PayPal, aby uzyskać członkostwo TruthFinder.

Jak uzyskać 5-dniowy okres próbny TruthFinder?

Jeśli nie chcesz dołączyć do planu członkostwa w TruthFinder, zamiast 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego TruthFinder możesz wybrać 5-dniowy okres próbny platformy. Okres próbny kosztuje tylko 1 USD. Aby otrzymać tę ofertę, wykonaj następujące proste czynności.

1. Otwórz Google Chrome z menu Start i odwiedź TruthFinder Strona bezpłatnej wersji próbnej.

2. Znajdź Get TruthFinder za 1 $ i kliknij Zarejestruj się teraz!

3. Wprowadź swoje dane i kliknij ROZPOCZNIJ MOJĄ PRÓBĘ, aby uzyskać 5-dniową wersję próbną TruthFinder.

4. Na stronie płatności wprowadź informacje o swojej karcie kredytowej i kliknij ZAMÓW, aby uzyskać ofertę próbną TruthFinder.

5. Po potwierdzeniu płatności Twój 5-dniowy okres próbny zostanie aktywowany.

Uwaga: Po zakończeniu 5-tego dnia okresu próbnego zostanie przekonwertowany na członkostwo, a Twoja karta kredytowa zostanie za to obciążona. Dlatego, jeśli nie chcesz kontynuować, anuluj okres próbny przed zakończeniem piątego dnia.

Jak uzyskać specjalne oferty TruthFinder

Od czasu do czasu TruthFinder oferuje swoim użytkownikom specjalne oferty. Możesz również uzyskać te oferty, wykonując te proste kroki.

1. Uruchom Google Chrome z menu Start i przejdź do TruthFinder oficjalna strona internetowa.

2. Wprowadź informacje o osobie, którą chcesz wyszukać i kliknij SZUKAJ.

3. Teraz wybierz płeć osoby i kliknij DALEJ.

4. Odpowiedz na pytania wyświetlane na ekranie, aby pomóc TruthFinder zlokalizować osobę.

5. Kliknij KONTYNUUJ, aby potwierdzić proces.

6. Poczekaj na zakończenie procesu.

7. W wynikach wyszukiwania kliknij OTWARTY RAPORT dla meczu, który uważasz za prawdopodobny.

8. Poczekaj na załadowanie informacji.

9. Kliknij KONTYNUUJ, aby kontynuować raport.

10. Kliknij ZGADZAM SIĘ pod powiadomieniem.

11. Wprowadź swój rok urodzenia, aby potwierdzić swój wiek, klikając PRZEŚLIJ WIEK.

12. Teraz TruthFinder poprosi o informacje, takie jak imię i nazwisko oraz adres e-mail, wprowadź wymagane informacje i kliknij przycisk KONTYNUUJ DO ZGŁASZANIA.

13. Teraz kliknij ZGADZAM SIĘ I KONTYNUUJ, aby zobaczyć raport.

14. W tym miejscu pojawi się wyskakujące okienko z ofertą próbną TruthFinder i ofertą specjalną.

15. Kliknij przycisk PRZEJDŹ DO OFERTY SPECJALNEJ.

16. Teraz w nowym oknie kliknij ODBLOKUJ OFERTĘ SPECJALNĄ, aby kontynuować proces.

17. Teraz wprowadź informacje o płatności i wybierz tryb płatności.

18. Na koniec wprowadź dane karty kredytowej i kliknij ZAMÓW, aby potwierdzić płatność.

19. Po pomyślnym dokonaniu płatności Twoja oferta specjalna zostanie aktywowana.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Czy TruthFinder jest legalny?

Odp. Tak, TruthFinder to legalna platforma i nigdzie nie udostępnia twoich prywatnych informacji.

Q2. Jak uzyskać wersję próbną TruthFinder?

Odp. Możesz uzyskać 5-dniową wersję próbną TruthFinder, klikając Zarejestruj się teraz! Przycisk na oficjalnej stronie bezpłatnej wersji próbnej TruthFinder.

Q3. Czy TruthFinder to bezpieczna platforma?

Odp. Tak, TruthFinder to bezpieczna platforma do pozyskiwania informacji o osobie. Dogłębne przeszukiwanie platformy sprawia, że ​​jest to jedna z najbardziej niezawodnych usług sprawdzania przeszłości.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny i udało Ci się uzyskać bezpłatną wersję próbną TruthFinder. Daj nam znać, która metoda zadziałała dla Ciebie. Jeśli masz do nas jakieś sugestie lub pytania, daj nam znać w sekcji komentarzy.