Blogtrottr zamienia kanały RSS w listy wiadomości e-mail z filtrami historii

Wszyscy jesteśmy dobrze zaznajomieni z kanałami RSS (Really Simple Syndication) i istnieje mnóstwo usług i aplikacji, które zapewniają dystrybucję RSS, aby umożliwić Ci śledzenie ulubionych witryn. Chociaż zdarzają się sytuacje, w których korzystanie z tradycyjnego czytnika RSS nie jest idealne, a subskrypcja e-mailowa wydaje się lepszą opcją. Blogtrottr to jedna z takich przydatnych usług online, która umożliwia subskrybowanie przez RSS i dostarczanie tych kanałów pocztą elektroniczną w czasie rzeczywistym lub zgodnie z ustalonym harmonogramem, na przykład 2 godziny, 6 godzin lub 12 godzin. Szybko generuje podsumowanie wiadomości e-mail z subskrybowanych blogów, witryn itp. I dostarcza je jako jeden ujednolicony biuletyn.

Rozpoczęcie pracy z Blogtrott jest dość szybkie i bezproblemowe. Wystarczy odwiedzić witrynę internetową, wprowadzić adres URL kanału witryny, którą chcesz subskrybować, adres e-mail, na który mają być wysyłane aktualizacje oraz harmonogram dostarczania. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie e-mailem, po którym możesz zacząć otrzymywać kanały bloga.

Blogtrottr_Main

Jeśli jednak chcesz mieć większą elastyczność i kontrolę, zalecamy utworzenie konta Blogtrottr. Możesz zarejestrować się, odwiedzając stronę „Plany i ceny” i wybierając plan, którego chcesz użyć. Podczas rejestracji za pomocą wyżej wymienionych kroków, bezpłatny plan jest konfigurowany domyślnie, ale można go zmienić w dowolnym momencie. Oprócz bezpłatnego, Blogtrottr oferuje płatne plany Lite i Full, z których oba oferują dodatkowe korzyści za miesięczną lub roczną opłatę.

Blogtrottr_Plans

W większości przypadków BlogTrottr automatycznie wykrywa adres URL kanału, jednak może się zdarzyć, że trzeba ręcznie wprowadzić prawidłowy adres URL kanału. Ponadto czasami adres URL może zawierać wiele źródeł kanałów, a Blogtrottr umożliwia wybranie tego, które chcesz zasubskrybować. W podobny sposób możesz dodać dowolną liczbę kanałów RSS do swojego konta BlogTrottr.

Blogtrottr_Multiple Feeds

Po zasubskrybowaniu wybranych kanałów możesz również zarządzać nimi i konfigurować ustawienia na swoim koncie. Z głównego pulpitu nawigacyjnego możesz usuwać kanały, dodawać nowe, a także aktywować i dezaktywować istniejące kanały w locie.

Domyślnie kanały będą dostarczane codziennie, ale w przypadku kilku blogów ta opcja może nie działać. W takim przypadku może być konieczne niezależne skonfigurowanie każdego kanału, aby aktualizował się o różnych porach dnia. Aby zmienić aktualny harmonogram, możesz kliknąć element z listy i skonfigurować dalsze ustawienia na oddzielnej stronie.

Blogtrottr_Dashboard

Możesz na przykład określić temat wiadomości e-mail lub zmienić adres URL, opis i tytuł, jeśli subskrybujesz płatny plan. Blogtrottr umożliwia także ustawienie niestandardowych filtrów dla kanału, które mogą pomóc w otrzymywaniu wiadomości e-mail tylko na określony temat lub temat. Aby to zrobić, możesz określić nową regułę, w której możesz dodać typ reguły i nazwę wybranego tematu.

Blogtrottr_Filters

Ogólnie Blogtrottr to poręczne rozwiązanie do otrzymywania kanałów RSS bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Nie zapomnij zostawić swoich komentarzy ze swoimi przemyśleniami poniżej.

Odwiedź Blogtrottr