Blokuj spoilery programów telewizyjnych, filmów i sportu na Facebooku i Twitterze [Chrome]


Ten post nie zawiera spoilerów. Jeśli jesteś fanem Game of Thrones, być może wczoraj chodziłeś po skorupkach jajek przeglądając internet, ponieważ nie widziałeś jeszcze pierwszego odcinka sezonu 6, który odpowiadałby jednemu z głównych klifów. W nie mniej niż 24 godziny internet szybko opublikował informacje o odcinku. Wiele osób uważało, aby wyprzedzić post ze znacznikiem spoilera, ale teraz, gdy minęło 48 godzin od wyemitowania odcinka, wszystkie zakłady są wyłączone. Gra o tron ​​nie jest jedynym programem, który kiedykolwiek obejrzysz lub chcesz uniknąć spoilerów, i faktem jest, że internet zepsuje programy telewizyjne, wydarzenia sportowe i zakończenia filmów tylko dlatego, że może. Faktem jest również, że nie możesz wiecznie unikać Internetu ani dopóty, dopóki nie nadrobisz zaległości na liście, której nie możesz obejrzeć. Spoiler Shield to rozszerzenie Chrome, które pomaga poruszać się po mediach społecznościowych bez martwienia się o spoilery. Pozwala wybrać spoilery, których chcesz unikać, a następnie je blokować.

Zainstaluj Spoiler Shield i połącz swoje konta na Facebooku i Twitterze. Rozszerzenie będzie musiało mieć dostęp do Twojej osi czasu. Po połączeniu kont kliknij przycisk rozszerzenia, a zobaczysz przycisk „Ustaw osłony”. Kliknij go i wybierz typ tarczy, który chcesz dodać. Możesz dodać osłony do spoilerów programów telewizyjnych, filmów, wydarzeń sportowych i wiadomości o gwiazdach.

Po ustawieniu osłon możesz przeglądać Facebooka i Twittera bez obaw o przypadkowe przeczytanie spoilera. Słupki spojlera są ukryte za pomocą maski dodanej przez rozszerzenie. Mówi ci, która tarcza (z wielu ustawionych) jest w akcji. Jeśli chcesz zobaczyć wpis spoilera, umieść na nim kursor i poczekaj, aż pojawi się przycisk „Odkryj wpis”. Kliknij i możesz czytać.

spoiler-shield-ext

Spoiler Shield ma aplikację na iOS i Androida, której możesz używać do przeglądania Facebooka i Twittera, unikając spoilerów. Niestety, aplikacja nie mogła połączyć się z Facebookiem i Twitterem. Może to mieć związek z komunikacją API Spoiler Shield za pośrednictwem protokołu HTTP zamiast protokołu HTTPS, ale spekulujemy tutaj co do przyczyny. Aplikacje mobilne po prostu odmawiają logowania, ale rozszerzenie działa dobrze.

Zainstaluj Spoiler Shield z Chrome Web Store

x