Budzik Puzzle sprawia, że ​​rozwiązujesz zagadki i sprawdza, czy się obudziłeś

Budzenie się wcześnie rano to wyzwanie, a przycisk drzemki w naszych aplikacjach budzika niewiele robi, aby zmotywować każdego do wstania z łóżka. Po prostu zbyt łatwo jest nacisnąć przycisk drzemki. Niektóre smartfony umożliwiają wyłączenie lub drzemkę alarmu, naciskając klawisz głośności lub klawisz zasilania. Chociaż ułatwia to wyłączenie alarmu, niekoniecznie ułatwia wstanie z łóżka. Przycisk drzemki jest często wspólnym mianownikiem większości aplikacji alarmowych na Androida; noszą tylko przycisk drzemki. Jeśli potrzebujesz aplikacji alarmowej, która nie tylko Cię budzi, ale także absolutnie upewnia się, że nie wstałeś z łóżka, wypróbuj Puzzle Alarm Clock. Robi dwie rzeczy; jeden z nich włącza alarm o dowolnej porze i aby go wyłączyć, musisz rozwiązać prostą łamigłówkę, która wymaga rozsądnej przytomności i rozsądku. Dwa; jeszcze dwa razy sprawdza, czy nie wróciłaś do łóżka po wyłączeniu alarmu.

To, co wyróżnia go spośród podobnych alternatyw, to zestaw zagadek, które musisz rozwiązać za każdym razem, gdy włączy się alarm. Te łamigłówki mogą składać się z różnych równań matematycznych, kart pamięci, kodów captcha, kształtów, a także wzorów kolorów, a nawet możesz określić ich poziom trudności podczas ustawiania alarmu. Na przykład zagadka matematyczna wymaga od użytkownika rozwiązania prostego równania matematycznego w celu wyłączenia alarmu. Z drugiej strony układanka kształtu będzie wymagała zapamiętania wzoru, a następnie powtórzenia dokładnej sekwencji, gdy zostaniesz o to poproszony.

Główny ekran Puzzle Alarm Clock wygląda podobnie do innych aplikacji alarmowych; zawiera wszystkie Twoje różne harmonogramy alarmów i umożliwia ich włączanie i wyłączanie za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Aby dodać nowy alarm, po prostu dotknij przycisku ze znakiem plusa u góry, a następnie wybierz, kiedy ma zadzwonić alarm, ustaw interwał powtarzania i kilka dodatkowych ustawień zgodnie z własnymi upodobaniami.

Puzzle Alarm Clock_Main Puzzle Alarm Clock_New

Ekran ustawień alarmu zawiera różne menu rozwijane. Aby określić wybrany wzór układanki, musisz zajrzeć do sekcji Odrzuć. Możesz tam włączyć łamigłówki, których chcesz używać, a także wypróbować je, zanim użyjesz ich do wyłączenia alarmu. Oprócz wyłączania alarmu za pomocą układanki, możesz również wyłączyć go za pomocą kodu QR, tagu NFC lub płacąc programistom 1 dolara (brzmi szalenie, prawda?).

Puzzle Alarm Clock_Dissmode Puzzle Alarm Clock_Puzzle 1 Puzzle Alarm Clock_Puzzle 2

Kolejną przydatną funkcją, którą oferuje, jest możliwość uruchamiania innych aplikacji po alarmie. Aby wybrać aplikację, dotknij „Aplikacja po alarmie” w ustawieniach alarmu, a następnie wybierz żądaną opcję z listy. Po włączeniu Puzzle Alarm po prostu uruchamia tę aplikację, gdy zabrzmi określony alarm.

Puzzle Alarm Clock_App Puzzle Alarm Clock_Alarm Puzzle Alarm Clock_Settings

Ogólnie rzecz biorąc, Puzzle Alarm Clock to niesamowity alarm, który zmusza Cię do zrobienia czegoś więcej niż tylko dotknięcia ekranu lub naciśnięcia przycisku na telefonie, gdy zacznie dzwonić. Oferuje wiele różnych wyzwań, a także inne czynności, które możesz wykonać, aby rano uruchomić mózg. I chociaż nie znajdziesz żadnego stopera, obsługi wielu języków ani opcji synchronizacji alarmów, takich jak te dostępne w Timely, ta konkretna aplikacja ma własny unikalny zestaw funkcji, który sprawia, że ​​jest zarówno funkcjonalny, jak i przyjemny. Aplikacja jest bezpłatna i obsługuje reklamy, ale jeśli reklamy Cię denerwują, możesz zapłacić niewielką kwotę, aby je usunąć.

Zainstaluj budzik Puzzle ze Sklepu Play