ChooseMyPC pomaga znaleźć części do budowy budżetowego komputera

Tablety i laptopy są dziś wyjątkowo wydajne bezpośrednio z półki. Komputery PC nie są dokładnie umierającą rasą, ale nie ma dużego kontrastu między laptopem a komputerem PC pod względem mocy. Nie oznacza to, że komputery PC podążają drogą dinozaurów. Zapaleni gracze często sami budują potężne komputery, zwracając szczególną uwagę na wygodę, układ, ogrzewanie, chłodzenie i wentylację. Teraz, jeśli jesteś zainteresowany budową komputera, ale nie masz pojęcia, co kupić i masz ograniczony budżet, ChooseMyPC to doskonałe miejsce na rozpoczęcie. Jest to bardzo prosta aplikacja, która prosi o ustawienie budżetu, wybranie kraju, w którym się znajdujesz (obecnie tylko cztery obsługiwane) i czy planujesz podkręcić swój system. Aplikacja poda pełną listę części do kupienia i możesz dodać inne części do komputera, takie jak napęd optyczny. Lista aktualizowanych części, ale ogranicza Cię do budżetu.

Zacznij korzystać z ChooseMyPC, ustawiając budżet. Aplikacja nie pyta, do czego planujesz używać komputera, tj. Do tworzenia, gier lub rozrywki. Możesz również dołączyć system Windows i napęd optyczny lub jeśli pominiesz te opcje, możesz dodać je później, gdy pojawi się lista części dla komputera. Kliknij Generuj kompilację.

ChooseMyPC

Lista części zawiera części, które możesz edytować. Edytowalne części to takie, jak dysk SSD, w którym można wybrać pojemność. Nie można zmienić innych części, takich jak procesor i płyta główna. Na tej samej stronie możesz edytować swoje początkowe preferencje, aby uwzględnić system Windows i napęd optyczny. Opcje można zresetować i można uwzględnić wszelkie rabaty dostępne na częściach.

Gdy najedziesz kursorem myszy na część, otrzymasz jej krótki opis. Kliknij opis przedmiotu, a zostaniesz przeniesiony na stronę produktu w Amazon, gdzie możesz go kupić.

Elementy ChooseMyPC

Aplikacja nie bierze pod uwagę przeznaczenia komputera, który może być wyjątkowo wymagający, jak ma to miejsce, jeśli planujesz na nim kodować. Ogranicza się do bycia tylko generatorem list części. Ograniczenie lokalizacji jest stosowane, ponieważ aplikacja wyszukuje części na Amazon, gdzie znajduje również rabaty i ceny. Jeśli Twój kraj nie jest obsługiwany, nadal możesz korzystać z ChooseMyPC, aby znaleźć odpowiednie części i samodzielnie je kupić.

Odwiedź stronę ChooseMyPC