Co oznacza emotikon obok nazwy w Snapchacie?

Emotikony, które widzisz obok nazw użytkowników znajomych na Snapchacie, to symbole wskazujące, jaki rodzaj relacji masz z tymi użytkownikami. Niektóre emotikony, takie jak tort urodzinowy, mają znaczenie oczywiste. W innych przypadkach możesz mieć problemy z dekodowaniem tych symboli.

Obecnie w użyciu jest kilka emotikonów znajomych Snapchata, które są niezwykle popularne w społeczności Snapchat. Istnieją pewne wymagania dotyczące otrzymywania określonych emotikonów, a większość z nich dotyczy snapów (wiadomości multimedialnych, takich jak zdjęcia, filmy i animowane GIF-y). Porozmawiajmy o tym, co wszyscy reprezentują.

Znaczenie emotikonów przyjaciela Snapchata

1. Emoji ze złotym sercem

Emotikona ze złotym sercem znajduje się obok znajomego, któremu wysłałeś najwięcej zdjęć. Jednak ten znajomy musi również wysłać do Ciebie najwięcej wiadomości multimedialnych, aby uzyskać złote serce na Twojej liście. Albo oboje macie to serce, albo żadne z was nie ma.

Snapchat rozpoznaje Twojego złotego najlepszego przyjaciela na podstawie częstotliwości Twoich interakcji. Ten warunek oznacza, że ​​musisz ciężko pracować, aby utrzymać status złotego serca, ponieważ emoji zniknie, jeśli ktoś wyśle ​​ci więcej snapów niż twój złoty przyjaciel. Jeśli wyślesz do użytkownika najwięcej wiadomości multimedialnych, podczas gdy inny znajomy wyśle ​​do Ciebie najwięcej snapów, nie zobaczysz złotego serca przy żadnej nazwie użytkownika.

2. Emotikony z czerwonym sercem

Jeśli ty i przyjaciel utrzymacie złotą passę przez dwa tygodnie, serce zmieni kolor na czerwony. Ta akcja oznacza, że ​​wymieniłeś najwięcej snapów z daną osobą przez dwa tygodnie z rzędu.

Teraz możesz kontynuować passę i czekać na kolejną zmianę emoji.

3. Emoji z dwoma różowymi sercami

Emotikona z różowym sercem jest wskaźnikiem długoterminowej przyjaźni na Snapchacie. Kiedy wymienisz najwięcej snapów z użytkownikiem przez dwa miesiące z rzędu, oboje otrzymacie tę emotikonę. Dopóki będziesz to kontynuował, emoji pozostanie.

Ale zawsze istnieje szansa, że ​​ktoś inny wyśle ​​Ci więcej zdjęć. Jeśli ty i twój najlepszy przyjaciel zależy na tym symbolu, będziesz musiał często wymieniać wiadomości multimedialne.

4. Grymas Emoji

Ten emoji oznacza, że ​​Ty i określony użytkownik często wchodzisz w interakcję z tą samą osobą. W pewnym sensie użytkownik z tym emoji obok swojego imienia jest Twoim „rywalem”, ponieważ może odebrać emoji serca Twojemu najlepszemu przyjacielowi Snapchata.

5. Okulary przeciwsłoneczne Emoji

Emotikona okularów przeciwsłonecznych oznacza, że ​​Ty i określony użytkownik dzielicie „bliskiego przyjaciela”, ale nie najlepszego przyjaciela. Bliski przyjaciel to ktoś, kto często się z tobą kontaktuje, ale nie na tyle, by być najlepszym przyjacielem.

6. Emotikona twarzy dziecka

Ten uroczy emotikon reprezentuje nowego przyjaciela na Twojej liście. Ten scenariusz oznacza, że ​​Twój związek Snapchat jest nadal w fazie dziecka. Jeśli dodasz wielu nowych znajomych, prawdopodobnie często widzisz ten symbol.

7. Uśmieszek Emoji

Emotikona uśmieszku reprezentuje użytkownika, z którym nie wchodzisz w interakcję najczęściej, ale to on najczęściej wchodzi z tobą w interakcję. W pewnym sensie jesteś ich najlepszym przyjacielem, ale oni nie są Twoi. Jeśli chcesz, aby ten użytkownik został twoim najlepszym przyjacielem, powinieneś „podkręcić” swoją przystawkę.

8. Uśmiech Emoji

Wszyscy Twoi dobrzy znajomi na platformie będą mieli emotikony uśmiechu obok swoich imion. Ten emoji znajduje się obok tych, z którymi często się kontaktujesz. Wysyłasz im częste snapy, a oni odsyłają wiele wiadomości multimedialnych. Ponieważ tylko jeden przyjaciel jest godny emoji serca, wszyscy pozostali będą musieli zadowolić się uśmiechem.

9. Błyszczące emotikony

Gdy udostępniasz rozmowę grupową znajomemu z listy, obok jego imienia zobaczysz błyszczący emotikon.

10. Tort urodzinowy Emoji

Jeśli obok nazwy użytkownika widzisz tort urodzinowy, oznacza to, że dzisiaj są urodziny tej osoby. Nie możesz wpłynąć na tę emotikonę, która zniknie w ciągu jednego dnia. Jeśli to ktoś Ci bliski, powinieneś rozważyć wysłanie mu zdjęcia, aby uczcić tę okazję.

11. Ogień Emoji

Emotikona ognia wskazuje, że ty i użytkownik jesteście obecnie na Snapstreak. Ten status oznacza, że ​​wymieniłeś snapy na dwa lub więcej kolejnych dni. Obok emoji ognia zostanie wyświetlona liczba, pokazująca liczbę dni, przez które trwał Snapstreak.

Jeśli nie wymienisz snapów w ciągu 24 godzin, emoji zniknie i zaczniesz od zera.

12. Emotikona klepsydry

Widząc emoji z klepsydrą obok nazwy użytkownika, ostrzega Cię, że Twoja Snapstreak dobiega końca. Aby kontynuować swoją passę, powinieneś jak najszybciej wymienić snapy.

13. 100 emotikonów

Emotikona 100 oznacza, że ​​udało Ci się utrzymać Snapstreak z użytkownikiem przez sto dni. To wielki dzień dla Twojej relacji Snapchata z tym użytkownikiem. Następnego dnia emoji znika, a regularne odliczanie Snapstreak trwa.