Co oznacza „Inne Snapchattery”?

Udostępnij teraz w social media:

Termin „Inni Snapchaterzy” może sprawić, że będziesz drapać się po głowie podczas oglądania swojej historii na Snapchacie. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji, nie jesteś sam. Wielu użytkowników platformy zadało to samo pytanie. Jednak przeszukanie witryny Snapchat nie da żadnych odpowiedzi, ponieważ firma nie wspomina o tym nigdzie na swojej stronie.

Na szczęście trochę poszperaliśmy i odkryliśmy, do czego odnosi się termin „Inne Snapchattery”. W tym artykule powiemy Ci dokładnie, co to znaczy.

Co oznaczają „Inne Snapchaty” na Snapchacie?

Wyrażenie „Inni Snapchaterzy” odnosi się do użytkowników Snapchata, którzy oglądali Twoją historię, ale nie śledzą jej w aplikacji. Chociaż odpowiada to na jedno pytanie, pojawia się kilka innych. Czy to oznacza, że ​​znajomy przestał Cię obserwować lub zablokował? Przyjrzyjmy się bliżej, kto otrzyma tytuł „Inni Snapchatters”.

Zostałeś usunięty jako przyjaciel

Gdy ktoś, z kim jesteś znajomym na Snapchacie, wyświetli Twoją historię, platforma pokaże jej nazwę użytkownika pod normalnymi przeglądarkami historii. Oznacza to, że jeśli ktoś, z kim myślałeś, że jesteś znajomym na platformie, pojawia się w widoku Twojej historii jako „Inni Snapchatters”, to nie jesteś już znajomymi na Snapchacie.

Nienawidzę ci tego zdradzać, ale twój przyjaciel prawdopodobnie przestał cię obserwować i jest teraz „innym”. Możesz użyć dwóch metod, aby dowiedzieć się, czy zostałeś usunięty jako znajomy na Snapchacie.

 • Otwórz Snapchata i przejdź do czatu na dole ekranu.
 • Poszukaj imienia znajomego na wyświetlonej liście.
 • Jeśli status przyciągania brzmi „Oczekuje na status”, a obok jego nazwy znajduje się szara strzałka, prawdopodobnie nie jesteś zaprzyjaźniony.

    Jak przejść do trybu ciemnego w Gnome Shell

  Innym sposobem sprawdzenia, czy zostałeś usunięty jako przyjaciel, jest użycie wyniku Snapchata. Oto jak to się robi:

 • Uruchom Snapchat i wyszukaj osobę, która Twoim zdaniem usunęła Cię z listy znajomych.
 • Następnie kliknij ich nazwę i dotknij, aby otworzyć ich profil.
 • Sprawdź, czy możesz wyświetlić ich wynik Snapchata. Jeśli nie możesz, nie obserwują Cię już na Snapchacie.
 • Niestety Snapchat nie ułatwia rozpoznania, kiedy ktoś się z tobą rozstaje. Platforma nie wysyła żadnych powiadomień, ale nadal możesz wysyłać wiadomości użytkowników, chyba że zablokowali oni Twoje konto. Opisane powyżej metody są dobrym obejściem sytuacji, gdy zastanawiasz się, czy „Inny Snapchatter” to ktoś, kto Cię nie obserwuje.

  Zostałeś zablokowany na Snapchacie

  Osoba, która pojawia się na Twojej liście przeglądających historię jako „Inni Snapchaterzy”, mogła Cię zablokować po obejrzeniu Twojej historii. Naprawdę kwestionujesz swój post, prawda? Zanim jednak przejdziemy do konkluzji, upewnijmy się, że użytkownik rzeczywiście zablokował Cię na platformie. Te trzy metody pomogą ci dotrzeć do sedna rzeczy.

 • Otwórz Snapchata i naciśnij ikonę lupy w lewym górnym rogu ekranu.
 • Wpisz nazwę użytkownika osoby, której szukasz.
 • Jeśli ich nazwa się nie pojawi, mogli zablokować Cię na Snapchacie.

  Możesz także sprawdzić ostatnie rozmowy, aby znaleźć wskazówki dotyczące Twojego statusu przyjaźni online z innym użytkownikiem. Oto jak to zrobić:

 • Uruchom Snapchata i dotknij ikony czatu u dołu ekranu.
 • Przewiń listę historii czatów i poszukaj rozmów z innym użytkownikiem.
 • Jeśli nie pojawiają się w Twojej historii czatów, prawdopodobnie Cię zablokowały. Spróbuj wysłać użytkownikowi wiadomość. Jeśli otrzymasz odpowiedź, że wiadomość nie mogła zostać przesłana, jest to kolejne potwierdzenie, że zostałeś zablokowany. Należy pamiętać, że nie będą już mieli dostępu do żadnych przyszłych artykułów, które publikujesz.

  Jeśli spróbujesz wysłać wiadomość, a status mówi „oczekuje”, jest bardziej prawdopodobne, że nie zaprzyjaźnili się, ale nie zablokowali.

    Grupuj wszystkie wiadomości w skrzynce odbiorczej według nadawcy i blokuj moduły śledzące wiadomości e-mail

  Nie dodałeś ich na Snapchacie

  Jeśli masz publiczne konto Snapchat i widzisz „Inni Snapchaterzy” w widoku historii, być może nie dodałeś użytkownika do swojej listy znajomych. „Inni Snapchaterzy” mają Cię na swoim koncie jako znajomego lub wysłali Ci zaproszenie do znajomych, na które nie odpowiedziałeś.

  Dzięki krokom pokazanym poniżej możesz dowiedzieć się, kim są ci „Inni Snapchaterzy” i zdecydować, czy chcesz mieć ich jako znajomych na swoim koncie.

 • Otwórz Snapchat i kliknij ikonę Profil w prawym górnym rogu.
 • Wybierz „Moja historia” z menu rozwijanego i przewiń listę widzów.
 • Przejrzyj nazwy w sekcji „Inni Snapchatters”, aby zobaczyć, z kim nie jesteś znajomym.
 • Stuknij w ich imiona, aby wyświetlić ich profile.
 • Jeśli przez pomyłkę zapomniałeś dodać „Innych Snapchatów” do listy znajomych, możesz to zrobić teraz, zanim sprawy staną się niezręczne.

  Jak zapobiegać „innym Snapchatterom”

  Osoby, które nie są Twoimi znajomymi na Snapchacie, będą wyświetlać Twoje historie tylko wtedy, gdy Twoje konto jest publiczne. Jeśli widok „Inni Snapchaterzy” w widoku historii uświadomił Ci, że nieznajomi obserwują Twoje konto, możesz zmienić swoje ustawienia prywatności zgodnie z poniższym opisem.

 • Uruchom Snapchat i dotknij ikony Profil w lewym górnym rogu.
 • Na ekranie profilu kliknij ikonę Ustawienia.
 • Przewiń do sekcji „Kto może” i dotknij „Wyświetl moją historię”.
 • Kliknij „Tylko znajomi”, aby nie dopuścić do konta przypadkowych osób.
 • Różnica między „innymi snapchatami a +1 więcej

  Na swojej liście przeglądarek historii na Snapchacie zobaczysz trzy kategorie osób. Będą tacy, z którymi jesteście wspólnymi przyjaciółmi na platformie, „Inni Snapchaterzy” i „+1 więcej”.

  Główna różnica między „Innymi Snapchatterami” a „+1” więcej polega na tym, że „Inni Snapchaterzy” mają swoje nazwy użytkownika wyświetlane na liście osób, które przeglądały Twój profil. Jednak osoby z kategorii „+1 więcej” nie będą możliwe do zidentyfikowania.

    Jak ubiegać się o kartę Apple

  Grupa „Inni Snapchaterzy” składa się z osób, które zablokowały Cię lub pozbawiły znajomych lub osób, które mają Cię na swojej liście znajomych. Nawet jeśli wszystko, co łączy Cię z tą grupą osób, to prośba o dodanie do znajomych, Snapchat rozpoznaje łącze.

  W przypadku kategorii „+ 1 więcej” między wami nie ma żadnego związku, ani wzajemnego, ani żadnego innego. Nie ma Cię na ich liście znajomych, a oni nie są na Twojej. Dlatego termin „+1 więcej” zwykle pojawia się, jeśli Twój profil jest publiczny.

  Zagadka rozwiązana

  Nie jest jasne, dlaczego Snapchat wprowadził termin „Inne Snapchattery”, ale nie wyjaśnił go swoim użytkownikom. Niemniej jednak znaczenie tego wyrażenia zostało teraz ujawnione po krótkim śledzeniu. „Inni Snapchaterzy” odnoszą się do tych, którzy oglądali Twoją historię i albo usunęli Cię jako znajomego, albo całkowicie Cię zablokowali. Może to być dość niezręczny sposób, aby dowiedzieć się, że nie wszystko jest w porządku z twoją przyjaźnią. Może również odnosić się do kogoś, kto Cię obserwuje, ale nie podążasz za nim. Tak czy inaczej, tajemnica „Innego Snapchata” została rozwiązana.

  Czy zastanawiałeś się, co oznacza „Inny Snapchat” na Snapchacie? Czy użyłeś którejś z metod opisanych w tym artykule, aby się tego dowiedzieć? Daj nam znać, co myślisz o zdaniu w sekcji komentarzy poniżej.

  x