Co pokazuje sprawdzenie przeszłości armii amerykańskiej?

Udostępnij teraz w social media:

Armia Stanów Zjednoczonych jest największą i najlepiej wyposażoną siłą zbrojną na świecie. W związku z tym można oczekiwać, że ich weryfikacja przeszłości będzie szczególnie rygorystyczna. Jeśli tak, masz rację: są one w rzeczywistości niezwykle dokładne w porównaniu z innymi badaniami, o których możesz pomyśleć (z wyjątkiem, być może, czeków FBI).

Czy będą dokładne kontrole?

Aby dać ci wyobrażenie o tym, co się z tym wiąże, w tym artykule omówimy, czego możesz się spodziewać po sprawdzeniu przeszłości wojskowej, w tym jakie informacje zostaną uzyskane i co może zaszkodzić Twojemu procesowi składania wniosków.

Wyjaśnimy również, jak stwierdzić, czy test będzie rygorystyczny, czy nie, i co się stanie, jeśli nie odpowiesz na pytanie.

Zaczniemy od… Twojego życia.

Jak rygorystyczne są testy?

Wojskowe kontrole przeszłości niekoniecznie są rygorystyczne we wszystkich obszarach. Na przykład, jeśli ubiegasz się o pracę na poziomie podstawowym bez poświadczeń bezpieczeństwa, Twój czek nie będzie szczególnie intensywny. Jeśli dobrze pracujesz dla przeciętnego prywatnego pracodawcy, prawdopodobnie też Ci się uda.

Sytuacja się zmienia, jeśli ubiegasz się o pracę z poświadczeniem bezpieczeństwa rządu federalnego. Wojsko powierza takie prace tylko osobom z krystalicznie czystą weryfikacją przeszłości, więc sprawy mogą być nieco intensywne. Praktycznie wszystkie twoje przeszłe informacje zostaną znalezione i przeanalizowane w celu sprawdzenia twojego charakteru i przydatności do pracy.

Ważne jest, aby wspomnieć, że nie możesz odmówić odpowiedzi na pytania, jeśli chcesz pracować w wojsku. Chociaż możesz zgodnie z prawem zdecydować się na to, odmowa zastosowania się i udzielenia informacji zdyskwalifikuje Cię z dalszego rozpatrywania wniosku i zakończy Twoją aplikację. Jest to prawdopodobnie najtrudniejsza część – upewnij się, że jesteś gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą się pojawić.

Jakie informacje się pojawiają?

Czy wojsko sprawdza przeszłość? Tak. Jest wiele kroków lub warstw. Poniżej omówimy najważniejsze z nich i powiemy, czego możesz się spodziewać.

Przeszukuj ponad 1 miliard publicznych rejestrów

Przeprowadź kompleksowe sprawdzenie przeszłości…

Walidacja numeru SSN

Nie trzeba dodawać, że każda praca w wojsku sprawdza twój numer ubezpieczenia społecznego i przeszłość jako obywatela USA. Jeśli nie przejdziesz na tym etapie, zostaniesz automatycznie zdyskwalifikowany z kontynuowania aplikacji.

Rejestry karne

Wojsko USA stara się zatrudniać mężczyzn i kobiety o możliwie najwyższym charakterze. W tym celu sprawdzają Twoje wcześniejsze zapisy pod kątem wyroków skazujących i niewykazań, podkreślając konkretne rodzaje działań ponad innymi.

Brak wyroków skazujących obejmuje aresztowania, nakazy, odrzucone zarzuty i inne zdarzenia, które nie zakończyły się skazaniem. W zależności od stanowiska, które chcesz, i wieku braku przekonania, może to stanowić problem lub nie. Tak czy inaczej, najlepiej jest szczerze podchodzić do swoich rejestrów karnych, chyba że masz zapieczętowany lub anulowany brak wyroku skazującego.

Wyrok skazujący jest poważniejszy. Obejmują one przestępstwa, wykroczenia i inne wyroki skazujące. Z reguły wyrok skazujący oznacza, że ​​nie możesz ubiegać się o stanowisko w armii USA, ale istnieją wyjątki, które zdarzają się w przypadku zrzeczenia się, o ile fizyczna, psychiczna i emocjonalna sprawność kandydata jest uznawana za nienaruszoną.

  Jak ponownie przypisać specjalne klawisze na klawiaturze w systemie Windows 10

Istnieją dwie ważne zasady, o których należy pamiętać w przypadku przekonań.

Pierwszy. Prawdopodobnie pokaże wyroki, które zostały usunięte, zapieczętowane lub cofnięte. Mogą również pokazywać te wykonane pod innym nazwiskiem, np. Nazwiskiem panieńskim. Z tego powodu nie ma sensu ukrywanie przeszłych rejestrów karnych podczas składania wniosku.
Druga. Konkretne wyroki skazujące, które są sygnałem ostrzegawczym dla pracodawców wojskowych, dotyczą nadużywania środków odurzających, aresztowań, przestępstw seksualnych, zapisów dotyczących więzień i trudności finansowych (np. Upadłość). Jeśli chcesz uzyskać stanowisko oficerskie lub wyższe, trudno będzie ci zdobyć stanowisko z niedawnym wyrokiem skazującym.

Informacje finansowe

Twoja historia finansowa i kredytowa może wiele powiedzieć o tym, kim jesteś jako osoba. Jeśli masz historię bankructw i niską zdolność kredytową, możesz znaleźć się w niekorzystnej sytuacji, gdy zajmujesz wysokie stanowiska wojskowe. I odwrotnie, wszystko, co pokaże, że jesteś zdolny i mądry w kwestii pieniędzy, pomoże ci w wojsku.

Coś innego, co może się pojawić, to zgodność z lokalnymi i federalnymi przepisami podatkowymi w przeszłości. Jeśli okaże się, że w przeszłości unikałeś płacenia podatków lub jeśli podczas weryfikacji w armii amerykańskiej pojawiają się aktywa, których nie możesz wyjaśnić, możesz mieć problemy ze złożeniem wniosku, a rząd może również zadać kilka pytań.

Informacje prywatne

Wojsko prawie zawsze zajrzy do twoich danych osobowych, aby zorientować się w twoim przeszłym postępowaniu i ogólnym charakterze.

Zaczyna się od sprawdzenia twoich akt małżeństwa. Jeśli jesteś żonaty z osobą skazaną za przestępstwo lub w inny sposób przestępczą lub narażoną na szwank, to jest to strajk przeciwko tobie. Podobnie jest z twoim własnym wątpliwym postępowaniem, np. Oszukiwanie lub znęcanie się nad współmałżonkiem.
To samo dotyczy rodziny i znanych współpracowników. Jeśli masz regularne kontakty z osobą o bardzo wątpliwym postępowaniu, może to zmniejszyć Twoje szanse na znalezienie pracy, której szukasz.
Wojsko będzie również miało tendencję do sprawdzania numerów telefonów i kont w mediach społecznościowych. Duża liczba numerów telefonów może uzasadniać głębsze badanie, ponieważ zwykle wskazuje na wątpliwe działania i zachowania. To samo dotyczy postów w mediach społecznościowych wskazujących na zażywanie narkotyków, nadmierne spożycie alkoholu, agresję itp.
Wreszcie, co nie mniej ważne, wojsko sprawdza Twoją historię jazdy (tj. Rekordy DMV). Jeśli masz wcześniejsze wyroki skazujące za kierowanie pojazdem lub jakiekolwiek problemy z prawem jazdy, armia prawie zawsze będzie o tym wiedzieć – i takie rzeczy, jak wcześniejsze jazdę pod wpływem, będą problemem.

Licencje i firmy

Licencja zawodowa (lub inna) może pozytywnie wpłynąć na twoją postać. Na przykład bycie certyfikowanym prawnikiem lub prywatnym detektywem pokaże, że masz staranność i samodyscyplinę, aby służyć prawu. Im więcej lat pracowałeś na podstawie licencji, tym lepiej będziesz wyglądać podczas sprawdzania przeszłości. Dotyczy to również licencji lekarskich.

Inne licencje, takie jak pozwolenia na broń i licencje pilotów, również mogą pomóc Ci dobrze wyglądać. Na przykład, jeśli masz pozwolenie na broń przez wiele lat bez żadnych incydentów, wojsko będzie wiedziało, że możesz zaufać broni palnej. W zależności od stanowiska, które chcesz, może to pomóc i przyspieszyć proces aplikacji.

Rekordy wojskowe

Niewiele rzeczy sprawia, że ​​wyglądasz dobrze podczas sprawdzania przeszłości wojska, takich jak przed usługą. Jeśli osiągnąłeś przyzwoitą rangę, służyłeś przez dłuższy czas, masz historię służby w rodzinie, zdobyłeś medale lub masz wcześniejsze nagrody w kampanii – nawet lepiej.

  Jak zrobić zrzut ekranu w serwisie Netflix [Expert Solution]

Dobrze jest, jeśli możesz uzyskać osobiste referencje od byłych przełożonych, pod którymi służyłeś. Ponadto, jeśli nie ubiegasz się o wyjątkowo wysokie stanowisko, pamiętaj, że musisz wyrazić zgodę na udostępnienie tych informacji w trakcie aplikacji.

Dokumentacja dotycząca wykształcenia i pracodawcy

Rozmowa z byłymi pracodawcami i zapoznanie się z historią wykształcenia to kolejny sposób na ocenę chęci odniesienia sukcesu, charakteru i przeszłości. Armia zwykle zatrzymuje się na potwierdzeniu wskazanych przez ciebie poświadczeń, ale w niektórych przypadkach może wyjść poza ramy i spróbować porozmawiać z ważnymi osobami z twojej akademickiej przeszłości.

Proces jest podobny, ale bardziej szczegółowy w przypadku wcześniejszego zatrudnienia. Tutaj wojsko może sprawdzić Twoje konkretne obowiązki, wszelkie posiadane przez Ciebie tytuły, a także – co ważne – dlaczego opuściłeś daną organizację. Jeśli zostałeś zwolniony za wiele prac, może to być dla ciebie problem.

Przeprowadzanie kontroli wojskowej na sobie

Jeśli myślisz o staraniu się o pracę wojskową, warto przejść przez kilka procesów, aby zobaczyć, co zobaczy armia podczas sprawdzania Twojej przeszłości. Poniżej znajdują się główne cechy, których należy szukać w usłudze, z której korzystasz w tym celu.

Dokładność – chcesz mieć pewność, że informacje, które widzisz o sobie, są dokładne i aktualne, tj. Nie obejmują danych, które są nieaktualne, usunięte lub w inny sposób niedostępne. W tym celu ważne jest, aby znaleźć usługę, która dostarcza wiarygodnych informacji.
Szybkość – jeśli zbliża się podanie o pracę, nie możesz pozwolić sobie na długie oczekiwanie na wyniki kontroli przeszłości. Poszukaj dostawców, którzy mogą szybko uzyskać określone wyniki wyszukiwania, których potrzebujesz.
Projekt pulpitu nawigacyjnego – intuicyjny, łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny do zarządzania wyszukiwaniami i wynikami jest niezbędny dla większości użytkowników. Powodem jest to, że jeśli nie jesteś specjalistą w dziedzinie IT, nie będziesz w stanie korzystać ze złożonych, trudnych do zrozumienia usług.
Obsługa klienta – znalezienie dokładnych potrzebnych informacji może być trudne; to samo za korzystanie z niektórych usług sprawdzania przeszłości. Wysokiej jakości obsługa klienta ułatwia sprawę, zwłaszcza gdy jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jakie są najlepsze usługi?

Na podstawie naszych szeroko zakrojonych testów są to najlepsze usługi do przeprowadzania dogłębnych kontroli wojskowych

1. Został zweryfikowany

Został zweryfikowany - wybór redaktorów

BeenVerified to jedna z najlepszych usług do sprawdzania przeszłości w stylu wojskowym w domu. Podstawowy poziom subskrypcji obejmuje rejestry karne, rejestry finansowe, dane z mediów społecznościowych i inne dane osobowe. Użytkownicy na poziomie premium uzyskują również dostęp do informacji o licencjach, danych z mediów społecznościowych i nie tylko.

Jeśli chodzi o użyteczność, BeenVerified ma piękne raporty, które ułatwiają znalezienie wszystkich potrzebnych informacji. Pomiędzy nimi a prostym pulpitem nawigacyjnym witryny, znalezienie dokładnych potrzebnych informacji jest łatwe. Co więcej, dostępne są zarówno aplikacje na Androida, jak i iOS, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wyniki bez konieczności ich drukowania. Obsługa klienta jest dostępna przez e-mail i telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc wszelkie napotkane problemy zostaną natychmiast rozwiązane.

2. Natychmiastowy CheckMate

Natychmiastowy szach mat - wybór redaktorów

Instant CheckMate ma dwie główne zalety. Po pierwsze, obsługa klienta jest jedną z najlepszych w całej branży sprawdzania przeszłości. Operatorzy są przyjaźni i kompetentni, dzięki czemu możesz łatwo uzyskać odpowiedzi, których potrzebujesz podczas korzystania z usługi. Po drugie, pulpit nawigacyjny jest niezwykle łatwy w użyciu dla osób bez umiejętności informatycznych. Połącz te dwie zalety, a uzyskasz wyjątkową usługę dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w zakresie sprawdzania przeszłości.

  Jak całkowicie wyłączyć wszystkie wibracje na swoim iPhonie

Jeśli chodzi o same wyszukiwania, CheckMate oferuje dwa poziomy usług. Pakiet podstawowy zawiera rejestry karne, rejestry małżeństw i rozwodów, członków rodziny, informacje z mediów społecznościowych i nie tylko. Możesz także zapłacić dodatkowo, aby uzyskać dostęp do licencji (w tym pozwoleń na prowadzenie pojazdów i broń), raportów kredytowych i nie tylko. Aplikacje są dostępne na urządzenia z systemem Android, podczas gdy użytkownicy iOS otrzymują eleganckie witryny mobilne.

3. TruthFinder

TruthFinder - wybór redaktorów

TruthFinder to kolejna znakomita dwupoziomowa usługa, która ułatwia „podgląd” wszystkiego, co może ujawnić wojskowy przegląd. Podstawowe subskrypcje ujawniają aktywność w mediach społecznościowych, rejestry karne, rejestry jazdy, dane kontaktowe i nie tylko. Dodatkowa opłata zapewnia historię edukacji, dane wyborców, broń i inne szczegółowe dane. Co być może najważniejsze, TruthFinder przeszukuje ciemną sieć, a także niezindeksowane publiczne witryny internetowe w poszukiwaniu informacji, które zwykle nigdy nie pojawiałyby się, powiedzmy, w wyszukiwarce Google.

Oprócz solidnej funkcji wyszukiwania, TruthFinder ma szereg drugorzędnych i trzeciorzędnych korzyści. Na przykład usługa oferuje wysokiej jakości witrynę mobilną i aplikację na Androida. Jeśli chcesz wyszukiwać i przechowywać wyniki bez drukowania, aplikacje wykonają zadanie za Ciebie. Obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz natychmiast uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Witryna na komputery stacjonarne jest tak intuicyjna, że ​​praktycznie każdy użytkownik może łatwo znaleźć potrzebne dane bez korzystania z często zadawanych pytań.

4. Intelius

Intelius

Ostatnim, ale nie mniej ważnym miejscem na naszej liście jest Intelius: kolejny skuteczny sposób sprawdzania przeszłości z domu. Ich raporty obejmują wyroki skazujące i nie skazujące, wpisy w rejestrach przestępców seksualnych, raporty kredytowe i inne. Wszystkie te dane są zebrane w jednym, obszernym dokumencie, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, w łatwym w użyciu formacie. Pomoc jest pomocna, chociaż nie działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a aplikacje są dostępne zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Czy jest coś jeszcze?

Teraz wiesz, czego się spodziewać po weryfikacji dostępu do bazy wojskowej lub pracy w wojsku.

Podczas gdy inne kontrole są możliwe – na przykład kontrole rejestru przestępców seksualnych, kontrole odszkodowań pracowniczych, rejestry testów narkotykowych – są one mało prawdopodobne, dopóki nie zostaniesz oflagowany podczas procesu składania wniosku.

Wniosek

Przede wszystkim pamiętaj, że wojsko szuka ludzi o wysokim charakterze. Jeśli martwisz się czymś, co przeczytasz w tym artykule i pojawia się to w Twojej aplikacji, po prostu bądź szczery. Funkcjonariusze i pracownicy administracyjni, którzy przeprowadzają kontrolę, docenią to, a Ty będziesz mieć możliwość wpływania na sposób przeglądania i przetwarzania Twoich przeszłych informacji.

x