Co się stało z LimeTorrentami?

Bardzo popularna i zaufana strona z torrentami, Limetorrents, jest zweryfikowanym dostawcą torrentów z szerokimi kategoriami filmów, programów telewizyjnych, aplikacji, gier, plików audio, e-booków i wielu innych. Ma kolekcję zarówno pirackich treści premium, jak i bezpłatnych treści legalnych, dlatego niektóre kraje, w tym USA, Wielka Brytania, Australia i Indie, zakazały korzystania z Limetorrentów z powodu naruszenia praw autorskich. Dlatego wielu użytkowników jest zdezorientowanych tym, co stało się z Limetorrentami i chce poznać alternatywę dla Limetorrentów. Więc czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co się stało z LimeTorrentami?

Jak wspomniano wcześniej, nie wszystkie treści w Limetorrent są chronione prawami autorskimi. Większość z nich jest legalnie dystrybuowana i bezpieczna do pobrania, ale niektóre mogą mieć problemy z prawami autorskimi. Tak więc użytkownicy z różnych krajów korzystają z tych usług torrentowych, ponieważ ich kraje nie zakazały LimeTorrent. Jednak nawet jeśli Twój kraj zbanował LimeTorrent, możesz go odblokować i korzystać z jego usług. Korzystanie z oprogramowania VPN lub wirtualnej sieci prywatnej rozwiąże problem zablokowanego LimeTorrent. Dlatego udostępnienie go wszystkim.

Co to jest VPN?

VPN lub wirtualna sieć prywatna to serwer lub grupa serwerów w zdalnej lokalizacji, z którymi można się połączyć za pośrednictwem klienta. Następnie VPN samodzielnie ukrywa Twój internetowy adres IP. Na przykład, jeśli jesteś podłączony do VPN znajdującej się w Niemczech, Twój adres IP będzie odzwierciedlał to samo. W ten sposób VPN:

  • Umożliwia dostęp do witryn z ograniczeniami regionalnymi
  • Chroń Cię przed śledzeniem
  • Chroń swoje działania związane z przeglądaniem
  • Filtruj ruch internetowy przez bezpieczną usługę
  • Chroń swój dostęp online

Połączenie między komputerem a serwerem VPN za pośrednictwem klienta jest zwykle bezpieczne na poziomie 256-bitowych poziomów szyfrowania, ale zależy to od firmy VPN hostującej usługę. Ponadto większość systemów operacyjnych ma możliwość łączenia się z VPN za pomocą ustawień sieciowych. Tak więc, jeśli masz dane dotyczące sieci i połączenia VPN, możesz połączyć się z nim za pomocą wbudowanych opcji systemu Windows 10, Linux lub MacOS.

Poniżej podana jest lista metod, które pomogą Ci uzyskać dostęp do zablokowanych Limetorrentów. Postępuj zgodnie z instrukcją.

Metoda 1: Użyj witryn proxy

Możesz łatwo uzyskać dostęp do odblokowanej witryny LimeTorrents, korzystając z jej witryn proxy, które korzystają z innej odblokowanej domeny, aby zapewnić dostęp do oficjalnej witryny LimeTorrents.

Uwaga: ta metoda nie korzysta z żadnej sieci VPN. Jednak pobieranie jakichkolwiek treści z dowolnej witryny z torrentami bez VPN nie jest bezpieczne, ponieważ zawsze wiąże się to z pewnym ryzykiem problemów z prawami autorskimi. Dzięki temu może ujawnić twoją prawdziwą lokalizację za pośrednictwem twojego adresu IP. Dlatego zaleca się korzystanie z zaufanej usługi VPN w celu uzyskania dostępu do stron z torrentami.

1. Otwórz wybraną przeglądarkę i wpisz Limetorrents i otwórz pierwszy link.

2. Otworzy się oryginalna witryna LimeTorrents, z której możesz pobrać żądaną zawartość.

Metoda 2: Użyj przeglądarki Opera

Prawdopodobnie najlepszą, darmową i wygodną opcją dostępu do zablokowanej witryny Limetorrent jest użycie przeglądarki internetowej Opera, która ma wbudowaną sieć VPN z kilkoma opcjami lokalizacji do wyboru. W związku z tym ostatecznie umożliwiając dostęp do LimeTorrents i dając rozwiązanie tego, co stało się z LimeTorrents.

1. Pobierz i zainstaluj przeglądarkę internetową Opera.

2. Następnie uruchom przeglądarkę Opera.

3. Przejdź do ikony Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu.

4. W Ustawieniach kliknij Włącz w opcji Ustawienia w obszarze Prywatność i bezpieczeństwo.

5. Teraz przełącz przycisk na Włącz VPN.

6. Kliknij przycisk VPN umieszczony w lewym górnym rogu ekranu.

7. Jeśli widzisz VPN Connected, oznacza to, że VPN jest podłączony, a usługa działa.

Uwaga: Chociaż Opera automatycznie połączy się z optymalną lokalizacją, można wybrać wybraną lokalizację, wybierając ją z rozwijanego menu w Wirtualnej lokalizacji.

8. Teraz otwórz nową kartę, klikając znak + i przejdź do DuckDuckGo.

9. Wyszukaj Limetorrenty i kliknij pierwszy link, jak pokazano.

Będziesz mieć teraz dostęp do strony LimeTorrents.

Metoda 3: Użyj Psiphon

Jak wiesz, co stało się z LimeTorrents, możesz użyć Psiphon, aby uzyskać dostęp do strony. Psiphon to narzędzie do obchodzenia cenzury. Został zaprojektowany, aby zapewnić dostęp do otwartego Internetu, przeszłych cenzorów i zapór ogniowych. Jest to oprogramowanie typu open source, które zostało opracowane w Toronto w Kanadzie.

1. Odwiedź oficjalną stronę Psiphon i kliknij Get Psiphon.

2. Przewiń w dół i kliknij opcję Psiphon for Windows, aby pobrać, jak pokazano poniżej.

Zostanie pobrana przenośna wersja Psiphon3.

3. Teraz kliknij dwukrotnie pobrany plik, aby uruchomić Psiphon.

4. Po uruchomieniu automatycznie połączy się z najlepszymi serwerami wydajności.

Uwaga: Możesz również wybrać region serwera ręcznie z poniższego menu rozwijanego.

5. Jeśli pokazuje PSIPHON IS CONNECTED, oznacza to, że jest podłączony do serwera.

6. Teraz otwórz dowolną przeglądarkę i przejdź do DuckDuckGo

7. Tutaj przeszukaj LimeTorrents i otwórz pierwszy lub drugi link, tak jak poprzednio.

Lista alternatywnych LimeTorrents

Jak wiesz, co stało się z LimeTorrents, jeśli wszystkie powyższe metody nie odblokują Limetorrents, oto niektóre z najlepszych alternatyw witryny LimeTorrent.

1. Zatoka Piratów

Jest znana jako najbardziej odporna strona BitTorrent na świecie. Pirate Bay to bardzo popularna strona z torrentami, która oferuje mnóstwo darmowych treści, w tym gry, aplikacje, filmy, programy telewizyjne audio, obrazy itp. Ale bądź ostrożny przed pobraniem czegokolwiek z niej, ponieważ nie wszystkie pliki są bezpłatne.

Linki proxy The Pirate Bay to:

2. 1337X

1337X to także świetna alternatywa limetorrentów, z ogromną kolekcją. Jest popularny wśród użytkowników na całym świecie ze względu na najnowsze treści filmowe, które dostarcza.

3. Polowanie na ISO

ISO Hunt to kolejna bardzo popularna i stara strona z torrentami. Chociaż zawiera treści z prawie wszystkich kategorii, bardziej koncentruje się na aplikacjach i grach.

4. RARBG

RARGB ma mieszane kategorie do wyboru, ale jest bardziej popularny w przypadku najnowszych filmów, seriali internetowych i programów telewizyjnych.

Uwaga: w przypadku, gdy żadna z tych stron z torrentami nie działa, możesz pobrać VPN, które są najlepsze do torrentowania. Przeczytaj 15 najlepszych VPN dla Google Chrome, aby uzyskać dostęp do zablokowanych witryn, aby dowiedzieć się więcej.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć, co stało się z LimeTorrents i alternatywą dla limeTorrents. Daj nam znać, która metoda zadziałała najlepiej. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je umieścić w sekcji komentarzy.