Co to jest domyślne hasło rejestratora Wisenet?

Hanwha Techwin to koreańska korporacja, która kiedyś powstała jako Samsung Techwin. Pod marką Wisenet zajmuje się produkcją i dystrybucją kamer, rejestratorów wideo i innego sprzętu sieciowego IP. Postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji, możesz skonfigurować swoje pierwsze urządzenie Wisenet, aby zaspokoić potrzeby użytkowników końcowych, którzy chcą przechwytywać i nagrywać obrazy Full HD 1080p. Ale dla tych, którzy nie są jeszcze przygotowani na przejście z analogowego rozwiązania do monitoringu wideo opartego na sieci IP, dostępne są kamery i rejestratory WISENET HD+. Dodatkowe funkcje obejmują opcję wyjść HDMI lub VGA, możliwości audio i regulowaną przepustowość do 64 Mb/s. Rejestratory WISENET HD+ zapewniają konsumentom możliwość korzystania z istniejących obiektywów analogowych, wspierając możliwość przedłużenia żywotności starszych systemów i maksymalizacji zwrotu z inwestycji. Jeśli szukasz wskazówek, jak podłączyć telefon do Wisenet i zresetować rejestrator Wisenet do ustawień fabrycznych, bądź na bieżąco do końca. Odpowiedzi na te pytania otrzymasz wraz z najczęściej zadawanym pytaniem, jakie jest domyślne hasło rejestratora Wisenet? Dowiedzmy Się!

Co to jest domyślne hasło rejestratora Wisenet?

Poniżej przedstawiamy kilka innych funkcji rejestratora Wisenet:

 • Siedem wariantów kamer z linii WISENET HD+, trzy rejestratory DVR i niska cena zapewniają zarówno nowe instalacje, jak i modernizacje istniejących systemów analogowych.
 • Seria plug-and-play WISENET HD+ umożliwia transmisję obrazów Full HD (i dźwięku) na odległość do 500 metrów przy użyciu zwykłego kabla koncentrycznego bez żadnych opóźnień ani degradacji obrazu.
 • Ponieważ WISENET HD+ jest tak prosty we wdrożeniu i nie wymaga instalowania enkoderów, konwerterów ani przełączników, jest wyjątkowo opłacalny.
 • Dzięki wbudowanemu filtrowi odcinającemu promieniowanie ultrafioletowe, każdy z siedmiu modeli kamer zapewnia prawdziwe możliwości trybu Dzień/Noc.
 • Ponadto mają wykrywanie ruchu, funkcję Dual Power i SSNRIV, najnowszą wersję technologii Samsung Super Noise Reduction.
 • W porównaniu ze zwykłymi kamerami, SSNRIV redukuje szumy obrazu w warunkach słabego oświetlenia bez wprowadzania zjaw lub rozmycia i ma dodatkową zaletę polegającą na tym, że wymaga nawet o 70% mniejszej przepustowości lub miejsca na przechowywanie filmów.
 • Trzy rejestratory WISENET HD+ umożliwiają wielostrumieniową transmisję obrazów w całej sieci, w tym na urządzeniach mobilnych, i jednocześnie nagrywają w czasie rzeczywistym na wszystkich kanałach.
 • Aplikacja Wisenet jest kompatybilna z kamerami IP z kartą SD, rejestratorami NVR Wisenet i rejestratorami Pentabrid i jest dostępna zarówno dla telefonów iPhone, jak i telefonów z systemem Android.
 • Lista kluczowych funkcji obsługiwanych przez tę aplikację w trybie powtórki lub transmisji na żywo z kamer internetowych lub rejestratora NVR, godzina, zdarzenia i wyszukiwanie IVA, kod QR do automatycznych aktualizacji zdarzeń, odtwarzanie wielokrotne, usuwanie efektu rybiego oka, adres IP, DDNS, i kody UID służą do instalowania kamer, a tryb Zdjęcie w zdjęciu (PiP).

Musisz zarejestrować hasło logowania przed pierwszym użyciem produktu Wisenet. Wisenet zaleca używanie wielkich/małych liter, cyfr i znaków specjalnych w hasłach zawierających od 8 do 15 cyfr. Aby chronić prywatne informacje i uniknąć naruszeń danych, Wisenet sugeruje również, aby użytkownicy zmieniali swoje hasła co trzy miesiące. Teraz przyjrzyjmy się, jakie jest domyślne hasło rejestratora Wisenet.

Jak podłączyć telefon do Wisenet?

Po skonfigurowaniu Wisenet mobile można przeglądać kamery internetowe w smartfonie, odtwarzać, przywracać i wprowadzać inne zmiany. Telefon Wisenet jest używany do kamer produkowanych przez sieć bezpieczeństwa Hanwha Techwin, a także współpracuje z niektórymi kamerami Samsung. Konfiguracja Wisenet Mobile jest prosta i szybka; ukończenie zajmuje mniej niż dziesięć minut. Gdziekolwiek jesteś, o ile masz dostęp do Internetu, możesz oglądać kamery bezpośrednio w telefonie. Oto jak podłączyć telefon do Wisenet:

1. Otwórz Wisenet mobilny aplikacja.

2. Następnie dotknij ikony + na środku ekranu.

3. Stuknij dowolną z poniższych opcji, aby dodać urządzenie Wisenet i podłączyć je do telefonu.

4. Do demonstracji wybraliśmy opcję Manual. Tutaj wprowadź nazwę kanału, typ, identyfikator produktu, identyfikator urządzenia i hasło w odpowiednich polach.

5. Następnie dotknij OK.

Obraz na żywo z kamery powinien się wtedy pojawić, jeśli wszystkie wprowadzone informacje były dokładne. Powinieneś zobaczyć aktywację wszystkich soczewek, jeśli wszystko jest w porządku. Bez względu na to, gdzie jesteś, o ile Twój telefon ma dostęp do Internetu, możesz oglądać kamery i oglądać odtwarzanie.

Jak podłączyć kamerę Wisenet do telefonu?

Możesz podłączyć kamerę Wisenet do telefonu, wykonując następujące czynności:

1. Uruchom aplikację mobilną Wisenet i dotknij ikony +.

2. Stuknij opcję Ręcznie.

Uwaga: możesz również wybrać opcję QR lub Skanuj, aby podłączyć wybraną kamerę Wisenet do telefonu.

3. Wypełnij poniższe pola i dotknij OK.

 • Nazwa kanału
 • Rodzaj
 • ID produktu
 • Identyfikator urzadzenia
 • Hasło urządzenia

Kamera Wisenet połączy się z telefonem.

Jaki jest domyślny adres IP kamery Wisenet?

Adres IP zostanie natychmiast dostarczony z routera bezprzewodowego zgodnie z ustawieniami fabrycznymi. Jeśli nie ma dostępnego serwera DHCP, adres IP zostanie ustawiony na 192.168.1.100.

Jak zarejestrować swoje urządzenie w Wisenet?

Poniżej znajdują się kroki, aby zarejestrować urządzenie w Wisenet:

1. Otwórz Wisenet mobilny aplikacja.

2. Następnie stuknij ikonę + > opcję QR.

Uwaga: Jeśli chcesz, możesz również wybrać opcję Skanuj lub Ręcznie, aby zarejestrować telefon w Wisenet.

3. Skieruj skaner QR w stronę kodu QR znajdującego się w aparacie lub rejestratorze.

Gdy skaner QR wykryje kod QR, Twoje urządzenie zostanie natychmiast zarejestrowane.

Jakie jest domyślne hasło do rejestratora Wisenet?

Użytkownik musi zarejestrować hasło logowania przed pierwszym użyciem produktu Wisenet. Po wyświetleniu monitu o podanie identyfikatora administratora podczas logowania wpisz Admin w polu nazwy użytkownika. Ten identyfikator administratora jest wybierany losowo i nie można go zmienić. Nowe hasło należy wpisać w polu Hasło. Wisenet zaleca używanie wielkich/małych liter, cyfr i znaków specjalnych w hasłach zawierających od 8 do 15 cyfr. Aby chronić prywatne informacje i uniknąć naruszeń danych, Wisenet sugeruje również, aby użytkownicy zmieniali swoje hasła co trzy miesiące. Tak więc, domyślne hasło dla rejestratora Wisenet jest takie samo, jakie ustawiłeś w oknie Rejestracja nazwy użytkownika i hasła w kreatorze uruchamiania.

Jak zresetować rejestrator do ustawień fabrycznych?

Oto jak zresetować rejestrator DVR do ustawień fabrycznych:

1. Najpierw odłącz zasilanie od rejestratora.

2. Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk przywracania ustawień fabrycznych przez 5-10 sekund.

3. Przytrzymując przycisk przywracania ustawień fabrycznych, ponownie podłącz zasilacz do rejestratora DVR.

4. Przytrzymaj przycisk przywracania ustawień fabrycznych przez kolejne 15-20 sekund, aby usłyszeć sygnał dźwiękowy.

Uwaga: Rejestrator może kilkakrotnie wydać sygnał dźwiękowy podczas uruchamiania.

5. Po usłyszeniu sygnału dźwiękowego zwolnij przycisk przywracania ustawień fabrycznych.

Pomyślnie zresetowałeś DVR do ustawień fabrycznych.

Jak zresetować rejestrator Wisenet do ustawień fabrycznych?

Możesz odłączyć zasilacz od rejestratora Wisenet i nacisnąć i przytrzymać przycisk przywracania ustawień fabrycznych. Następnie podłącz zasilacz z powrotem do rejestratora, wciąż przytrzymując przycisk resetowania. Zwolnij przycisk po usłyszeniu sygnału dźwiękowego z rejestratora, aby pomyślnie go zresetować. W ten sposób możesz zresetować rejestrator Wisenet do ustawień fabrycznych.

Jak zresetować hasło administratora Wisenet?

Aby zresetować hasło administratora Wisenet, musisz zresetować lub zainicjować produkt Wisenet.

1. Odłącz zasilacz i naciśnij i przytrzymaj przycisk Reset na produkcie Wisenet, aby go zainicjować.

2. Po kilku sekundach, nie puszczając przycisku resetowania, ponownie podłącz zasilacz do produktu i poczekaj na sygnał dźwiękowy.

Uwaga: Produkt może kilkakrotnie wydać sygnał dźwiękowy podczas uruchamiania.

3. Po inicjalizacji w przeglądarce internetowej pojawi się okno zmiany hasła.

4. Wprowadź i potwierdź nowe hasło.

Jak zresetować hasło do rejestratora H.264?

Rejestratory H.264 to typowy styl kamer produkowanych przez dziesiątki tysięcy producentów na całym świecie i sprzedawanych pod wieloma markami. Zwykle po uruchomieniu rejestratora wyświetla się tam z logo H.264. Ze względu na ogromną różnorodność marek DVR dostępnych na rynku, różne modele mogą mieć różne procedury odzyskiwania hasła. Zobaczmy kilka sposobów na zresetowanie hasła rejestratora H.264.

Metoda 1: Spróbuj zalogować się przy użyciu domyślnego hasła fabrycznego DVR

W przypadku techniki zarządzania resetowaniem haseł rejestratora H.264, pierwszym krokiem jest próba użycia hasła rejestratora. Często oryginalne hasło rejestratora nie jest zmieniane. Aby uzyskać hasło fabryczne/domyślne, zapoznaj się z instrukcją obsługi lub witryną internetową producenta rejestratora DVR.

Metoda 2: Usuń baterię DVR

Alternatywna metoda obejmuje wyjęcie baterii płyty głównej w celu zresetowania niektórych rejestratorów H.264. Zegar systemowy zostanie zresetowany, rejestrator powróci do ustawień fabrycznych, a następnie będzie można zalogować się przy użyciu domyślnego hasła i nazwy użytkownika. Nie odłączaj baterii, gdy wewnętrzny zegar rejestratora zostanie zresetowany. Gdy bateria zegara wyczerpie się, znacznik czasu rejestratora zostanie zresetowany do 01/010/2000. W tym momencie możesz wypróbować hasło lub wybrać nowe hasło, używając alfanumerycznego hasła DVR na podstawie tej daty.

Metoda 3: Skontaktuj się z producentem rejestratora

Możesz również napisać i wysłać wiadomość e-mail lub zadzwonić do producenta rejestratora, wyjaśniając prośbę o zresetowanie rejestratora, podając model i numer seryjny rejestratora. Zespół wsparcia z pewnością pomoże Ci w tej prośbie.

Jak zresetować rejestrator Wisenet?

Oto jak zresetować rejestrator Wisenet do ustawień fabrycznych:

1. Odłącz zasilanie i naciśnij i przytrzymaj przycisk przywracania ustawień fabrycznych przez 5-10 sekund na rejestratorze DVR.

2. Podłącz zasilacz z powrotem do rejestratora, wciąż przytrzymując przycisk przywracania ustawień fabrycznych.

3. Przytrzymaj przycisk przywracania ustawień fabrycznych przez kolejne 15-20 sekund, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy (DVR może kilkakrotnie wydać sygnał dźwiękowy podczas uruchamiania).

4. Na koniec zwolnij przycisk przywracania ustawień fabrycznych.

Jak usunąć swoje konto Wisenet?

Konta użytkowników można usunąć z rejestru Wisenet WAVE. Z wyjątkiem Właściciela, każdy użytkownik może zostać usunięty. Użytkownik nie może usunąć własnego profilu. Usunięcie użytkownika spowoduje również usunięcie wszelkich układów, które zostały konkretnie przypisane do tego użytkownika.

1. Kliknij Administracja systemu w aplikacji Web Viewer na pulpicie.

2. Następnie kliknij na zakładkę Użytkownicy.

3. Kliknij Usuń po wybraniu odpowiedniej osoby lub użytkowników.

4. Alternatywnie wybierz preferowane konto w drzewie zasobów.

5. Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby uruchomić menu kontekstowe i kliknij Usuń.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny w zrozumieniu, jakie jest domyślne hasło Wisenet DVR i udało Ci się podłączyć telefon do Wisenet i zresetować Wisenet DVR do ustawień fabrycznych. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.