Co to jest HBO Max i czy warto za niego płacić?

Dziesiątki lat zanim telewizja oparta na abonamencie stała się standardem, płatna usługa HBO oferowała filmy i oryginalne programy, a także muzykę i programy komediowe. HBO Max to najnowsza usługa przesyłania strumieniowego od swojego nadrzędnego WarnerMedia i będzie istnieć obok HBO Now i HBO Go.

HBO Max to zawartość premium w cenie premium

Przy cenie 14,99 USD nie jest zaskakujące, że HBO Max jest droższe niż większość innych subskrypcji strumieniowego przesyłania wideo online. Na szczęście wygląda na to, że oferowana zawartość będzie warta wyższej ceny. Nowi abonenci HBO Max (i niektórzy abonenci HBO Now, w zależności od ich dostawcy) mogą cieszyć się jedną z najbardziej uznanych rozrywek na żądanie za 14,99 USD miesięcznie.

To ta sama cena, co HBO Now, która jest istniejącą usługą HBO (nie WarnerMedia), która nie zawiera prawie tak dużej ilości treści. Jest też około dwa razy droższy niż podstawowe plany dla konkurentów Netflix i Hulu. Obecnie HBO Max nie będzie zawierać reklam. Według Różnorodność, HBO Max otrzyma tańszy plan z reklamami w 2021 roku.

Widzowie mogą oglądać HBO Max na większości urządzeń z Androidem i Apple, w tym Apple TV, iPadzie i iPhonie. Aplikacje do usługi będą również dostępne na większości urządzeń do przesyłania strumieniowego, takich jak Roku, z możliwością oglądania za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej na komputerze z systemem Windows i Mac. Chociaż nowa samodzielna usługa przesyłania strumieniowego zostanie oficjalnie uruchomiona 27 maja 2020 r., Możesz już zarejestrować się w usłudze na strona internetowa HBO Max.

Najbardziej atrakcyjnym aspektem HBO Max jest ogromna biblioteka treści. Nowa usługa łączy całą bibliotekę HBO dostępną za pośrednictwem istniejących usług, takich jak HBO NOW i HBO Go, wraz z treściami premium od partnerów, takich jak The Criterion Collection, BBC Studios i Warner Bros. W końcu to platforma WarnerMedia.

Klasyczne hity HBO, takie jak The Sopranos, Deadwood, Game of Thrones, Westworld i Sex and the City, będą ogromną atrakcją dla nowych subskrybentów, wraz z mnóstwem nowych treści HBO, które obejmują ekscytujące ponowne uruchomienia lub kontynuacje ulubionych i nowych programów: Perry Mason, The Boondocks, Adventure Time, Friends oraz różnorodni bohaterowie i złoczyńcy ze świata DC Comics.

Programy komediowe HBO zawsze były podstawą oferty firmy, a HBO Max nie jest inaczej. Nowe, ekskluzywne promocje Tracy Morgan, Conana O’Briena, Johna Early’a, Rose Matafeo, Ahira Shaha i Jamesa Veitcha trafią do HBO Max do 2021 roku. Na koniec ogromna liczba klasycznych filmów, hitów kinowych, filmów niezależnych i oryginalnych Filmy HBO będą dostępne na żądanie.

HBO Max to nie HBO Go ani HBO NOW

Przed HBO Max sieć oferowała dwie opcje przesyłania strumieniowego: HBO Go i HBO Now. HBO Go to dodatek tylko dla abonentów telewizji kablowej, podczas gdy HBO NOW działa podobnie do HBO Max jako samodzielna usługa przesyłania strumieniowego oparta na subskrypcji. Główną różnicą między HBO Max i HBO NOW jest większy rozmiar biblioteki treści w HBO Max. Jeśli jesteś subskrybentem HBO NOW, możesz kwalifikować się do bezpłatnego dostępu do HBO Max. Wszystko zależy od zewnętrznego dostawcy, za pośrednictwem którego subskrybujesz HBO NOW. HBO zapewnia pomocny przewodnik dotyczący zmiany subskrypcji HBO NOW jeśli interesuje Cię większy wybór i ekskluzywne treści w HBO Max. Jeśli obecnie nie subskrybujesz żadnej usługi ani produktu HBO, HBO Max to jedyna nazwa, którą musisz zapamiętać.

Korzystając z najbardziej zagmatwanej strategii brandingowej, HBO Max nie zastąpi HBO Now. Zamiast tego obie marki będą istnieć obok siebie. To zamieszanie jest w dużej mierze spowodowane faktem, że HBO Now można kupić bezpośrednio od HBO, ale często jest dołączane do większego pakietu dla konsumentów za pośrednictwem zewnętrznych dostawców usług, takich jak Hulu, Apple, Google i Roku.

HBO chce zachęcić klientów do subskrybowania HBO Max bezpośrednio przez HBO, zamiast kupować HBO Now za pośrednictwem firmy zewnętrznej, która pobiera dużą część miesięcznej płatności.

HBO Max jest przyjazne dzieciom

Większość widzów zaznajomionych z treściami HBO nie postrzega ich jako sieci dla dzieci. To nie bez powodu, ponieważ HBO szczyci się tym, że przesuwa granice pod względem brutalnych i seksualnych treści. Na szczęście dla rodziców i dzieci, HBO będzie domem dla ogromnego zaległości w treściach rodzinnych, w tym klasycznej rozrywki Warner Bros., takiej jak Looney Tunes. Większość filmów Studio Ghibli będzie dostępnych w momencie premiery, w tym klasyki, takie jak Mój sąsiad Totoro, Spirited Away i Princess Mononoke.

Ulica Sezamkowa, jeden z największych i najdłużej emitowanych programów dla dzieci w historii telewizji, przez lata była bardzo niedofinansowana ze środków publicznych, które ją wspierały. Teraz najnowsze odcinki mają premierę wyłącznie w HBO (w tym HBO Max), zanim trafią do często upośledzonych amerykańskich domów, które zawsze tak głęboko wzbogacali za pośrednictwem telewizji publicznej.

HBO Kids

Przed uruchomieniem nie jest jasne, czy HBO Max zapewni kontrolę rodzicielską, aby umożliwić dzieciom oglądanie bez nieodpowiednich treści. HBO Go oferuje prostą, ale skuteczną funkcję ograniczeń opartą na rankingach dla rodziców, którzy chcą rządzić dostępem dzieci do usługi. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki HBO reklamowało zakres treści zatwierdzonych przez dzieci, możemy tylko założyć, że podobne elementy sterujące będą dostępne w HBO Max, jeśli nie przy uruchomieniu, to wkrótce potem.

Podobnie jak większość nowych usług przesyłania strumieniowego, HBO Max szuka powodu, aby dołączyć do Twojego istniejącego portfolio subskrypcji. Jakość i zakres treści z łatwością sprawia, że ​​HBO Max jest warta 14,99 USD miesięcznie, zwłaszcza jeśli subskrypcja jest utrzymywana wystarczająco długo, aby oglądać programy, które chcesz.

x