Co to jest udostępnianie konta Crunchyroll?

Udostępnij teraz w social media:

Crunchyroll to ogólnoświatowa platforma do strumieniowego przesyłania filmów online, która w szczególności przesyła strumieniowo azjatyckie filmy i programy telewizyjne w przeciwieństwie do innych witryn lub aplikacji do strumieniowego przesyłania filmów, takich jak Netflix, Amazon Prime itp. Chociaż jest to firma amerykańska i ma swoje siedziby w Kalifornii i San Francisco, jej to dystrybucja azjatyckich filmów, programów, anime itp. na całym świecie. Jest to efekt współpracy Sony Pictures i Sony Music Japan. Jest podobny do innych internetowych platform rozrywkowych i oferuje pewne niedrogie plany subskrypcji podczas tworzenia konta na Crunchyroll. Crunchyroll zawiera tysiące programów anime, filmów azjatyckich i wiele innych. Zapewnia ekscytujące funkcje, takie jak udostępnianie konta Crunchyroll, umożliwiając użytkownikom udostępnianie konta Crunchyroll znajomym i rodzinie oraz oglądanie Crunchyroll na wielu urządzeniach jednocześnie. Dlatego jeśli jesteś wielkim fanem anime i miłośnikiem japońskich filmów i chcesz założyć konto użytkownika na Crunchyroll, dobrze trafiłeś! Ten artykuł zawiera wszystkie informacje, przez które powinieneś przejść przed założeniem konta Crunchyroll i dowiedzieć się, czy możesz mieć wiele profili użytkownika Crunchyroll.

Co to jest udostępnianie konta Crunchyroll?

W dalszej części artykułu dowiesz się, czym jest udostępnianie konta Crunchyroll. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jak zdobyć konto Crunchyroll za darmo?

Jeśli jesteś wielkim fanem anime i chcesz bezpłatnie przesyłać strumieniowo filmy na Crunchyroll, zastosuj jedną z następujących metod:

Metoda 1: Użyj bezpłatnej wersji Crunchyroll

Możesz to zrobić wybierając tzw darmowa wersja Crunchyrolla. Darmowa wersja nie oferuje filmów ani programów bez reklam i wiąże się z wieloma ograniczeniami. W związku z tym nie będziesz mógł oglądać wszystkich programów. Co więcej, ta darmowa wersja Crunchyroll jest nieaktualna i usunięta w niektórych krajach od wiosny 2022 roku.

  10 przydatnych dodatków do Firefoksa na Androida, które powinieneś wypróbować

Metoda 2: Uzyskaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny

Możesz także wybrać 14-dniowy bezpłatny okres próbny Crunchyroll, aby otrzymać konto Crunchyroll za darmo. Crunchyroll wysyła powiadomienie 2 dni przed końcem okresu próbnego. W związku z tym możesz anulować plan subskrypcji i usunąć dane karty, aby uniknąć jakichkolwiek transakcji. Możesz wykonać proste kroki, aby uzyskać 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

1. Odwiedź Strona logowania do Crunchyrolla w przeglądarce, jeśli już ją utworzyłeś.

2. Wprowadź zarejestrowany identyfikator e-mail i hasło, a następnie kliknij ZALOGUJ SIĘ.

Uwaga: Kliknij UTWÓRZ JEDNO, aby utworzyć nowe konto, jeśli go nie masz, i wprowadź swój adres e-mail i hasło, aby pomyślnie je utworzyć.

3. Kliknij WYPRÓBUJ ZA DARMO PREMIUM na górnym pasku.

4. Następnie kliknij ROZPOCZNIJ 14-DNIOWY BEZPŁATNY OKRES PRÓBNY, aby wybrać żądany plan, który będzie obejmował również udostępnianie konta Crunchyroll.

5. Wprowadź dane swojej karty kredytowej i kod pocztowy, a następnie kliknij Rozpocznij bezpłatny okres próbny, aby natychmiast skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Ile kosztuje Crunchyroll miesięcznie?

Crunchyroll to ogólnoświatowa internetowa platforma do strumieniowego przesyłania filmów anime, która oferuje różne plany subskrypcji, podobnie jak inne aplikacje do strumieniowego przesyłania filmów. Ma 3 rodzaje planów abonamentowych, z których 2 to plany miesięczne, a 1 to plan roczny. Cena planów abonamentowych Crunchyroll India różni się od ceny Crunchyroll USA.

Plany subskrypcji Crunchyroll India są następujące:

  • Crunchyroll oferuje również 14-dniowy bezpłatny okres próbny wraz z jednym z miesięcznych planów subskrypcji podczas tworzenia konta na platformie.
  • Subskrypcja FAN kosztuje 79 INR miesięcznie.
  • Subskrypcja MEGA FAN (1 miesiąc) kosztuje 99 INR miesięcznie. Ma kilka dodatkowych funkcji, które nie są dostępne w przypadku subskrypcji FAN, na przykład umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów na wiele urządzeń jednocześnie.
  • Subskrypcja MEGA FAN (12 miesięcy) kosztuje 999 INR rocznie. Jest to roczny plan subskrypcji i ma jeszcze więcej dodatkowych funkcji w porównaniu do planu mega. Otrzymasz ekscytującą zniżkę w wysokości 16% od ceny miesięcznej, która jest rozliczana co roku.
  Jak zarządzać i przesyłać dane na konsoli Nintendo Switch

Czy mogę udostępnić konto Crunchyroll?

Tak, możesz udostępnić swoje konto Crunchyroll znajomym i znajomym. Ponieważ subskrypcja megafan umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów na 4 ekrany lub urządzenia jednocześnie, możesz udostępnić swoje konto Crunchyroll 3 innym użytkownikom.

Czy mogę aktywować udostępnianie konta Crunchyroll?

Tak, możesz aktywować udostępnianie konta Crunchyroll przy użyciu danych logowania do konta Crunchyroll. Jeśli zdecydujesz się na plan subskrypcji Mega dla fanów, będziesz mieć możliwość współdzielenia swojego konta z innymi użytkownikami, innymi słowy, możesz mieć wielu użytkowników dla jednego konta Crunchyroll i możesz to zrobić, udostępniając swoje dane logowania wszystkim użytkowników, którym chcesz udostępnić swoje konto Crunchyroll.

Co to jest udostępnianie konta Crunchyroll?

Podobnie jak każda inna aplikacja do strumieniowego przesyłania filmów online, taka jak Netflix, Crunchyroll promuje również udostępnianie konta, dzięki czemu możesz cieszyć się oglądaniem filmów i programów jednocześnie ze znajomymi i bliskimi. Udostępnianie konta Crunchyroll oznacza korzystanie z jednego konta Crunchyroll i jego danych logowania wśród wielu użytkowników. Pozwala nam oglądać filmy na wielu urządzeniach jednocześnie.

Czy możesz oglądać Crunchyroll na wielu urządzeniach jednocześnie?

Tak, możesz oglądać Crunchyroll na wielu urządzeniach jednocześnie. Jeśli masz MEGA FAN lub abonament roczny, możesz oglądać Crunchyroll na wielu urządzeniach jednocześnie. Ale jeśli wybrałeś subskrypcję FAN, nie będziesz mógł grać w Crunchyroll na wielu urządzeniach jednocześnie.

Czy możesz mieć wielu użytkowników na Crunchyroll?

Tak, możesz mieć wielu użytkowników dla jednego konta Crunchyroll, pod warunkiem, że nie wybierzesz subskrypcji FAN. Jak wspomniano wcześniej, jeśli wybierzesz megafan lub roczny plan subskrypcji, możesz udostępnić swoje konto Crunchyroll, tym samym mając wielu użytkowników na jednym koncie.

Czy mogę mieć wiele profili na Crunchyroll? Czy mogę mieć wiele profili użytkownika Crunchyroll?

Nie, niestety nie możesz mieć wielu profili użytkowników na platformie Crunchyroll. Ten brak wielu profili na Crunchyroll prowadzi do pomieszania list obserwowanych.

  Jak zmienić rozmiar slajdu w programie Powerpoint

Ile urządzeń może Crunchyroll?

Jak wspomniano wcześniej, jeśli planujesz zdecydować się na MEGA FAN lub roczną subskrypcję, maksymalna liczba urządzeń, na których Crunchyroll może działać jednocześnie, to cztery. Jest to maksymalna liczba urządzeń, na których można grać i nie może przekroczyć tego limitu.

Co to jest Crunchyroll MEGA FAN?

Podobnie jak inne aplikacje do przesyłania strumieniowego online, Crunchyroll oferuje trzy rodzaje planów subskrypcji. Crunchyroll MEGA FAN to rodzaj miesięcznego planu abonamentowego, który ma dodatkowe funkcje w porównaniu z planem abonamentowym FAN. Kosztuje 99 INR miesięcznie i zapewnia takie funkcje, jak udostępnianie konta Crunchyroll, pobieranie filmów do oglądania w trybie offline itp. Ten plan obejmuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Ile kosztuje plan rodzinny Crunchyroll?

Plan Crunchyroll Family obejmuje plan MEGA FAN, ostateczny plan FAN i plan roczny. Ceny subskrypcji Crunchyroll są różne dla USA i Indii.

W USA koszty planów abonamentowych Family kształtują się następująco:

  • Plan MEGA FAN kosztuje 7,99 USD miesięcznie
  • Plan Ultimate Fan kosztuje 14,99 USD miesięcznie

W przypadku aplikacji Indian Crunchyroll plan rodzinny obejmuje subskrypcję MEGA FAN i roczny plan subskrypcji MEGA FAN. Koszty są następujące:

  • Plan MEGA FAN kosztuje 99 INR miesięcznie
  • Roczny MEGA FAN kosztuje 999 INR rocznie

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie bardzo pomocny i dostarczył niezbędnych informacji wymaganych przed utworzeniem konta Crunchyroll oraz na temat udostępniania konta Crunchyroll i profili wielu użytkowników Crunchyroll. Prosimy o kontakt z pytaniami i sugestiami za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x