12/05/2021

Coursera i jej biblioteka bezpłatnych klas wideo online trafiają na Androida

Udostępnij teraz w social media:

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do szkoły, na uczelnię czy na uniwersytet, prawdopodobnie będziesz szukać najskuteczniejszych sposobów na przygotowanie się do nowych harmonogramów i kursów. Jeśli masz urządzenie z Androidem, masz już wydajne narzędzie do łatwej nauki i nie wydając ani grosza, ponieważ Coursera, najpopularniejszy na świecie dostawca usług edukacyjnych online, udostępnił swoją aplikację na Androida w sklepie Google Play. Coursera na Androida pojawiła się w mobilnym systemie operacyjnym Google trzy miesiące po debiucie na iOS i podobnie jak jej odpowiednik na iOS, wariant Android umożliwia dostęp i strumieniowe przesyłanie filmów z kursu w dowolnym miejscu i czasie.

Sprawdź -   Jak utworzyć hasła aplikacji dla Apple ID

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tą usługą, Coursera oferuje prawdziwe kursy uniwersyteckie i uniwersyteckie, od prawdziwych szkół dla studentów na całym świecie, pozwalając im uczyć się bez poświęcania tyle czasu i pieniędzy, ile musieliby robić inaczej. Bezpłatna aplikacja Coursera na Androida ma na celu ułatwienie studentom dostępu do kursów Coursera w ruchu i subskrypcję ponad 600 kursów z ponad 20 dziedzin.

Coursera_Main

Inne kluczowe funkcje aplikacji obejmują możliwość pobierania treści do przeglądania w trybie offline, wykłady z ponad 100 instytucji partnerskich, w tym czołowych uniwersytetów w USA i na świecie, a także świetny interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem dostępu mobilnego.

Przy pierwszym uruchomieniu musisz zalogować się na swoje (lub zarejestrować nowe) konto Coursera. Poza tym aplikacja wyświetla aktualnie subskrybowane kursy. Przeciągnięcie palcem od lewej krawędzi ekranu umożliwia dostęp do menu nawigacyjnego, z którego można ręcznie wyszukiwać kursy, które Cię interesują, i przeglądać szereg kategorii, w tym między innymi Sztuka, Zarządzanie biznesem, Chemia, Fizyka i ekonomia.

Sprawdź -   (ROZWIĄZANE) Eksport wideo utknął w aplikacji Microsoft Photos

Usługa skupia się również na dotarciu do studentów mieszkających we wszystkich częściach świata. Aby to osiągnąć, aplikacja jest dostępna w 12 językach, w tym angielskim, francuskim, rosyjskim, chińskim i hiszpańskim.

Coursera_SidebarCoursera_Browse

Strona każdego kursu zawiera pełne informacje o tym, czym są poszczególne zajęcia typu couching i ile tygodni lub dni powinno to zająć.

Coursera_New CourseCoursera_Course Szczegóły

Możesz zainstalować aplikację na swoim urządzeniu, korzystając z łącza Play Store podanego poniżej.

Zainstaluj Coursera ze Sklepu Play

x