Czy Best Buy Fix Konsole Wii?

Udostępnij teraz w social media:

Nintendo jest twórcą i dystrybutorem Wii, urządzenia do domowych gier wideo. 19 listopada 2006 r. został udostępniony w sprzedaży. To szósty godny uwagi system gier wideo firmy Nintendo. Wii była pierwszą domową konsolą Nintendo, która natywnie umożliwiała dostęp do Internetu. Obsługuje również gry cyfrowe i dystrybucję multimediów za pośrednictwem Wii Shop Channel oraz gry online. Wii umożliwia także łączność bezprzewodową z przenośną platformą Nintendo DS dla kilku tytułów. Kompatybilność wsteczna GameCube była w pełni obsługiwana przez pierwsze modele Wii. W późniejszym okresie życia konsoli powstały dwa tańsze warianty Wii. Best Buy gwarantuje instalację lub naprawę setek produktów, niezależnie od tego, gdzie je kupiłeś. Jeśli jesteś kimś, kto szuka wskazówek na ten temat, dostarczamy Ci pomocny przewodnik, który nauczy Cię, czy najlepiej kupić naprawić konsole Wii i ile kosztuje naprawa konsoli Wii. Dowiesz się również, ile kosztuje Best Buy Geek Squad Charge i czy uBreakiFix naprawia Wiis.

Czy Best Buy Fix Konsole Wii?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, czy Best Buy naprawia konsole Wii. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

  Jakim kanałem jest FOX na DIRECTV?

Czy Best Buy Fix Konsole Wii?

Tak, Best Buy naprawia konsole Wii. Best Buy sprzedaje i naprawia tysiące elektroniki.

Co możesz zrobić ze starą konsolą Wii?

Na starej konsoli Wii możesz robić różne rzeczy, w tym:

 • Zainstaluj oprogramowanie i gry Wii Homebrew: Instalowanie dodatkowego oprogramowania jest jedną z podstawowych funkcji Homebrew. Na liście dostępnych tytułów znajdują się różne gry. Niektóre z nich to zupełnie nowe dzieła, inne to adaptacje gier open-source z innych platform.

 • Twórz własne oryginalne gry online: Możesz rozwijać swoje oprogramowanie; nie musisz polegać na tym, co społeczność już wyprodukowała. W Homebrew (HBC) jest duży wybór programistów i każdy może tworzyć własne, aby się nimi dzielić.

 • Przekształć swoją starą konsolę Wii w centrum multimedialne dla dzieci: w przeciwieństwie do komputera, który prawdopodobnie nie jest na stałe podłączony do telewizora, Wii jest. WiiMC może być używany w jego miejsce, ponieważ nie ma już żadnych aplikacji centrum multimedialnego dla Wii.

 • Użyj Wii do odtwarzania płyt DVD: Możesz także przesyłać strumieniowo płyty DVD na konsolę Nintendo Wii, jeśli zainstalowano WiiMC. W nowszych Wiis to nie będzie działać, ale jeśli kupiłeś wcześniejszy model, masz już odtwarzacz DVD.

 • WiiVNC umożliwia sterowanie komputerem: Jedną z najprostszych metod obsługi komputera z innego jest użycie VNC. Jeśli masz załadowany kanał Homebrew na Wii, możesz go również tam użyć. Nie ogranicza się to tylko do komputerów PC.

 • Wykorzystaj funkcję alarmu na swoim Wii: Możesz nawet zacząć dzień od starej konsoli Nintendo Wii. Dzięki projektowi homebrew Strobe Alarm Clock możesz uruchomić zegar w trybie pełnoekranowym. Pamiętaj tylko, aby mieć włączone Wii i wyświetlacz, gdy kładziesz się spać.

 • Wykorzystaj Wii-Linux, aby przekonwertować Wii na komputer: Twój Wii może być używany jako komputer, co jest doskonałą dodatkową metodą korzystania z funkcji HBC. Aby uruchomić programy linuksowe zgodne z PowerPC, Wii-Linux można zainstalować za pośrednictwem kanału Homebrew.

 • Zainstaluj serwer Minecraft na starszym Wii: Twój stary Wii może działać w systemie Linux i działać jako serwer Minecraft.

Co robisz, jeśli Twój Wii nie odczytuje płyt?

W gry stworzone na system Wii można grać na konsolach Wii i Wii mini. Wii nie może odtwarzać płyt utworzonych dla innych konsol do gier lub innych formatów multimedialnych (DVD, Blu-ray). Na dyskach z grami używane jest kodowanie regionów. Dysk z grą, którego używasz, nie będzie działać na Twoim Wii, jeśli jest przeznaczony dla innego regionu niż Twoja konsola.

Oto, co możesz zrobić, jeśli Wii nie odczytuje płyt:

 • Jeśli dysk, na którym występuje problem, nadal znajduje się w napędzie, wysuń go.
 • Wyłącz system i sprawdź, czy jest prawidłowo zainstalowany.

 • Wyłącz Wii na 30 sekund, a następnie włącz je ponownie.

 • Włóż płytę. Upewnij się, że wkładasz ją dokładnie.

Jeśli to nie zadziała, obejrzyj dysk. Wyczyść dyski, jeśli wydają się zabrudzone lub uszkodzone. Czasami płyta, która wygląda na uszkodzoną, ale jest tylko brudna, powinna zostać wyczyszczona. Zdecyduj się na wymianę dysku z grą, jeśli to nie zadziała.

Czy konsole Wii można naprawić?

Tak, konsole Wii można naprawić. Jeśli rozwiązywanie problemów nie rozwiąże Twojego problemu, Nintendo oferuje szybkie i praktyczne opcje naprawy.

Ile kosztuje naprawa konsoli Wii?

Teraz, gdy wiesz, że konsole Wii można naprawić, zobaczmy, ile kosztuje naprawa konsoli Wii. W zależności od problemu z konsolą koszty naprawy konsoli Wii mogą się różnić. Koszty typowych napraw, takich jak rozwiązywanie problemów z systemem Nintendo Wii, wymiana lasera Nintendo Wii, czyszczenie systemu Wii i czarny ekran, mogą wahać się od 19 do 69 USD.

Czy Best Buy Fix Konsole Wii?

Tak, Best Buy naprawia konsole Wii wraz z tysiącami innych urządzeń elektronicznych.

Czy Geek Squad jest tylko dla produktów Best Buy?

Tak, Best Buy to miejsce, w którym musisz dokonać zakupu, jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje Ochrona oddziału geeków Plan.

Ile kosztuje Best Buy Geek Squad Charge?

W przypadku witryn komercyjnych Geek Squad nalicza 300 USD za każde osobiste wezwanie serwisowe. Możesz kupić niektóre usługi Geek Squad z menu właściciela domu lub przynieść urządzenie do sklepu, jeśli jest to jednorazowe wymaganie. W zależności od wybranego planu miesięczne plany mają koszt konfiguracji 99,99 USD i 24,99 USD lub 49,99 USD za użytkownika za każdy miesiąc. Ponieważ jest to subskrypcja, musisz uiścić opłatę, nawet jeśli nie korzystasz z usługi w danym miesiącu. Jeśli jednak często potrzebujesz pomocy IT lub masz poważny problem, możesz w ten sposób zaoszczędzić pieniądze.

Czy uBreakiFix naprawia Wiis?

Tak, uBreakiFix naprawić Wiis. Odwiedzić Naprawa dysków Nintendo Wii Strona, aby sprawdzić plany naprawy Wiis uBreakiFix.

Czy konsole Gamestop naprawiają?

Tak, Gamestop naprawia konsole. Sprawdź Usługa naprawy konsoli i kontrolerów Gamestop stronę, aby sprawdzić ich plany napraw zgodnie z naszymi potrzebami.

Czy Nintendo naprawia stare systemy?

Nie, Nintendo nie naprawia starych systemów. Nawet jeśli naprawy producenta nie są już możliwe, znalezienie zamiennika dla starszego produktu może być nadal możliwe, ponieważ niektóre sklepy i witryny aukcyjne sprzedają towary używane. Możesz sprawdzić ich opcje wymiany na Wsparcie Nintendo strona.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, czy Best Buy naprawia konsole Wii i czy uBreakiFix naprawia Wiis. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x