Czy ExpressVPN jest szybszy niż NordVPN?

Udostępnij teraz w social media:

Ponieważ świat dostawców VPN stale się rozwija, dwaj jego liderzy rynkowi nadal są w stanie utrzymać się na szczycie tabeli liderów dzięki sprytnym funkcjom i szybszym niż kiedykolwiek połączeniom. ExpressVPN i NordVPN od dawna są dostawcami VPN, którzy pokonują i spychają z wysokiego piedestału. Trudno to zrobić dzięki szerokiej gamie dodatkowych funkcji, które oferują oprócz szybkich połączeń.

Ale jest ExpressVPN szybszy niż NordVPN? Ogólnie uważa się, że jest to szybsza sieć VPN. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego tak jest, a także dlaczego szybkość jest tak ważna w usłudze VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN

VPN to ważny element technologii, z którego wszyscy powinniśmy korzystać za każdym razem, gdy łączymy się z Internetem. Maskuje adres IP użytkownika i szyfruje dane przesyłane przez użytkownika. Takie postępowanie w istotny sposób zwiększa bezpieczeństwo internautów, ponieważ oznacza, że ​​żadne informacje przesyłane od tego użytkownika nie mogą być odczytane i nie można ich prześledzić z powrotem. Ma to kluczowe znaczenie dla powstrzymania hakerów przed zdobyciem jakichkolwiek poufnych danych, które dana osoba przesyła przez połączenie internetowe. Oszustwa internetowe to ogromny problem, któremu tak wielu z nas może zapobiec, korzystając z VPN.

  Jak zdalnie oglądać Disney + ze znajomymi za pomocą GroupWatch

Dlaczego szybkości połączeń VPN są ważne

Jedną z największych frustracji związanych z korzystaniem z połączenia internetowego jest niska prędkość. Buforowanie lub brak dostępu do całej witryny z powodu wolnego połączenia jest niesamowicie frustrujące – i niestety czasami VPN może pogorszyć sytuację. W przypadku niektórych dostawców VPN, wdrożone oprogramowanie wpływało na wrażenia użytkownika online.

NordVPN i ExpressVPN są znane z szybkiego czasu połączenia. To ważne, ponieważ oznacza, że ​​jego abonenci będą faktycznie korzystać z tej technologii! Jak wspomniano wcześniej, korzystanie z VPN ma kluczowe znaczenie dla utrzymania bezpieczeństwa online. Jeśli jednak oprogramowanie spowalnia połączenie internetowe tak bardzo, że bycie online z jednym po prostu nie jest praktyczne, użytkownik często uważa, że ​​czasami trzeba zrezygnować z VPN – lub całkowicie zrezygnować bez VPN.

Tak wielu z nas korzysta obecnie z komputerów, tabletów lub smartfonów do przesyłania strumieniowego treści wideo lub prowadzenia innych działań online. Wolna prędkość połączenia VPN może zapewnić bezpieczeństwo podczas oglądania ulubionego programu telewizyjnego, ale pozostawi użytkownika podlegającego buforowaniu lub po prostu nie będzie w stanie oglądać programu bez pikselizacji. Gracze mogą stwierdzić, że ich gry są mocno przerywane przez przerwy, przez co czas online staje się nieważny. Jeśli korzystasz z połączenia VPN, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas wykonywania takich czynności, ważne jest, aby używać VPN z prędkością, która może odpowiadać Twoim potrzebom w zakresie transmisji danych.

  Era Crapware Smart TV już się rozpoczęła

Czy ExpressVPN jest szybszy niż NordVPN?

Zarówno ExpressVPN, jak i NordVPN oferują całkiem renomowane prędkości połączeń. Większość użytkowników odkryje, że którekolwiek z nich jest w stanie zapewnić im połączenie, które działa zgodnie z ich potrzebami. Jednak ciężcy użytkownicy i eksperci mogą stwierdzić, że potrzebują błyskawicznych połączeń ExpressVPN. Oba pozwolą użytkownikom na szybkie pobieranie treści i przesyłanie strumieniowe filmów bez buforowania, ale ExpressVPN oferuje szybkości połączeń, które są szybkie wszędzie tam, gdzie znajduje się używany serwer VPN. Jest to kluczowe dla użytkowników, którzy chcą odblokować treści ze stron internetowych we wszystkich zakątkach świata – niezależnie od tego, do czego uzyskują dostęp i ile danych wymaga.

  Konwertuj strefy czasowe dla maksymalnie pięciu lokalizacji z dowolnego miejsca na swoim iPhonie

Wniosek

Prędkości VPN są kluczowe do zbadania przed zarejestrowaniem się w jakiejkolwiek subskrypcji u dostawcy VPN. Jeśli wybierzesz dostawcę z niską szybkością połączenia, przekonasz się, że w ogóle nie korzystasz z tej technologii – nawet jeśli za nią płacisz! Podczas gdy w sferze VPN na rynku cały czas pojawiają się zakłócenia, ExpressVPN i NordVPN to dwaj dostawcy, którzy od dawna odnoszą sukcesy dzięki szybkim prędkościom połączeń. ExpressVPN przesyła NordVPN do postu, jeśli chodzi o oferowane prędkości, ale dla zwykłego użytkownika każdy dostawca powinien być więcej niż zadowalający.

x