01/20/2022

Czy kontrole w tle są natychmiastowe? Oto, co powinieneś wiedzieć

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli zastanawiasz się, czy natychmiastowe kontrole w tle są zbyt dobre, aby mogły być prawdziwe, wyjaśnimy sprawę w dzisiejszym artykule. Często te informacje są wrażliwe na czas, dlatego warto mieć pewność, że używana usługa zwraca szybkie wyniki sprawdzania przeszłości. Zapoznaj się z trzema najszybszymi witrynami sprawdzającymi w tle.

W dzisiejszych czasach wszyscy się spieszą. Jemy fast food, błyskawicznie wysyłamy wiadomości na cały świat i uzyskujemy dostęp do informacji za dotknięciem przycisku. Tak więc, kiedy przeprowadzamy weryfikację, nie jest zaskoczeniem, że wiele osób również oczekuje szybkich wyników. Jednak sprawdzanie przeszłości nie jest nauką ścisłą i różne witryny będą wykorzystywać różne źródła danych. Wpłynie to na to, jak długo będą generować wyniki.

W tym artykule wyjaśnimy dokładnie, jak działa sprawdzanie w tle, dlaczego niektóre informacje są pozyskiwane dłużej niż inne, i powiemy, czy możliwe jest natychmiastowe sprawdzenie przeszłości.

Jak szybko sprawdzają się witryny w tle?

Jest to złożone pytanie, ponieważ istnieje wiele różnych zmiennych, które mogą określić, jak długo trwa sprawdzenie w tle.

Jeśli chcesz po prostu sprawdzić wszystkie łatwo dostępne publiczne rejestry, większość witryn sprawdzających w tle może dać niemal natychmiastowe wyniki. Wiele witryn poprosi Cię o przesłanie kilku podstawowych informacji o osobie, której chcesz sprawdzić, a następnie wygeneruje dość szczegółowy raport w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jeśli jednak chcą zebrać informacje z większej odległości, sporządzenie pełnego raportu może zająć więcej czasu. Na przykład, jeśli chcesz uzyskać informacje na temat czyjegoś wykształcenia w college’u, strona sprawdzająca przeszłość będzie zwykle musiała skontaktować się z odpowiednią uczelnią i czekać na odpowiedź. Podobnie w przypadku akt dotyczących zatrudnienia często będą musieli zwracać się bezpośrednio do byłych pracowników w celu uzyskania informacji.

Aby dowiedzieć się o licencjach zawodowych i certyfikatach, należy również zebrać informacje z innych źródeł. Wiele rejestrów karnych nie zostało jeszcze zdigitalizowanych. Oznacza to, że strona sprawdzająca przeszłość często będzie musiała wysłać badacza do ręcznego przejrzenia plików. Czasami może to wiązać się z podróżami, a także ręcznymi badaniami, a to nieuchronnie wymaga czasu.

Sprawdź -   Sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania aplikacji Windows Holographic

Tak więc, chociaż zwykle możliwe jest wykonanie podstawowego sprawdzenia w tle prawie natychmiast, jeśli chcesz, aby był całkowicie wszechstronny, czasami może to zająć kilka dni. Trudno jest określić dokładny czas na to, ponieważ różne witryny sprawdzające w tle działają na różne sposoby. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że ​​żadna przyzwoita witryna nie sprawi, że będziesz potrzebować pełnego i wyczerpującego raportu z kontroli przeszłości przez ponad pięć dni.

Trzy najlepsze witryny do natychmiastowego sprawdzania przeszłości

Wiemy, że szybkość jest ważna dla wielu ludzi, dlatego przetestowaliśmy wszystkie najlepsze strony sprawdzające w tle, aby zobaczyć, które mogą zapewnić najszybsze wyniki. Po naszych wyczerpujących testach mamy już wyniki i oto nasze trzy najważniejsze zalecenia dotyczące (prawie) natychmiastowego sprawdzania przeszłości:

1. Został zweryfikowany

Strona internetowa została zweryfikowana

BeenVerified to nie tylko najszybsza witryna sprawdzająca w tle, którą przetestowaliśmy, ale także najlepsza wszechstronna usługa. Po wprowadzeniu zaledwie kilku szczegółów firma BeenVerified konsekwentnie tworzyła szczegółowy raport w ciągu zaledwie kilku sekund. Znalezienie niektórych szczegółów zajęło im trochę więcej czasu, ale nawet gdy musieli wysłać badaczy do ręcznego sprawdzenia zapisów, nadal byli w stanie wygenerować pełny raport w ciągu zaledwie kilku dni.

Były nie tylko szybkie, ale także wszechstronne. Podczas gdy prawie wszystkie inne witryny, które testowaliśmy, pominęły co najmniej jedną rzecz, BeenVerified konsekwentnie wykopywał każdy ostatni rekord. Byliśmy również pod wrażeniem tego, jak łatwe były odczytywanie raportów BeenVerified. Nawet gdy znaleźli ogromne ilości informacji, nadal rozbili je na raport, który był dobrze zaprojektowany i łatwy do zeskanowania i zrozumienia.

Ich podstawowa stawka subskrypcji wynosi zaledwie 22,86 USD miesięcznie lub możesz zapłacić 14,86 USD miesięcznie za trzymiesięczną subskrypcję. W związku z tym czuliśmy, że oferują doskonały stosunek jakości do ceny.

2. TruthFinder

Strona główna Truthfinder

Jak sama nazwa wskazuje, TruthFinder doskonale odnajduje się w każdym szczególe o kimś. Ale robi to też szybko. Generowanie podstawowych raportów zajmuje tylko kilka sekund i są one ponownie dobrze rozplanowane i łatwe do odczytania. Czas generowania dłuższego raportu różnił się nieco w naszych testach, ale zwykle wynosił pięć dni, co jest całkiem dobre.

Podobnie jak wiele innych witryn sprawdzających w tle, używają dwupoziomowej struktury cenowej. Ceny zaczynają się od 27,78 USD za jeden miesiąc lub tylko 23,02 USD za dwa miesiące. Jest to trochę wyższe niż w przypadku niektórych innych, ale czuliśmy, że oferują więcej informacji w swoim podstawowym pakiecie.

Sprawdź -   Czy aplikacje do monitorowania tętna są naprawdę dokładne? Wystawiamy je na próbę

W przypadku jakichkolwiek problemów oferują całodobową obsługę klienta pod bezpłatnym numerem. Ale szczerze mówiąc, ich usługa sprawdzania przeszłości jest tak dobra, że ​​wątpimy, że kiedykolwiek to zrobisz.

3. Natychmiastowy CheckMate

Strona domowa Instant Checkmate

Kolejną szybką i niezawodną usługą sprawdzania przeszłości był Instant CheckMate. Ich kompleksowe raporty były generowane tak szybko, jak każda testowana przez nas usługa. Co więcej, świetnie wyglądają i są bardzo łatwe do naśladowania. Szczegóły również nie stanowią problemu dla Instant Checkmate. Znaleźli prawie każdą płytę, której szukaliśmy. Oferowali również imponujący zakres informacji w swoim niższym przedziale cenowym. Wsparcie klienta było również mocną stroną.

Ceny usługi Instant Checkmate zaczynają się od 34,78 USD miesięcznie, a trzymiesięczna subskrypcja kosztuje tylko 27,82 USD miesięcznie. Dla nas oznacza to dobrą cenę za bardzo dobrą usługę sprawdzania przeszłości.

Co podlega weryfikacji?

Aby zrozumieć, ile czasu zajmuje uzyskanie wyników z weryfikacji, ważne jest, aby zrozumieć, czym one są i jak działają.

Weryfikacja to proces mający na celu uzyskanie informacji o osobie. Może mieć tak szeroki lub wąski zakres, jak chcesz, w zależności od informacji, które chcesz zobaczyć. Typ informacji zwykle znajdowanych podczas sprawdzania przeszłości obejmuje:

Rejestry karne (stan, hrabstwo i miasto)
Historia kredytowa
Historia zatrudnienia
Autoryzacja pracy
Historia edukacji (liceum i college)
Profile w mediach społecznościowych
Rekord jazdy
Posiadane licencje

Jest w tym pewna elastyczność w zależności od używanej witryny sprawdzającej w tle. Niektórzy znajdą więcej, a inni mniej. Wszystkie informacje znalezione przez weryfikację to pomoc w domenie publicznej. Informacje znajdują się w aktach publicznych w instytucjach rządowych lub instytucjach sektora publicznego w całym kraju. Dostęp do tych informacji jest całkowicie legalny.

Krótko mówiąc, sprawdzenie w tle witryn zajmuje długi i pracochłonny proces oraz sprawia, że ​​jest ono szybkie i proste, a jednocześnie zwraca rozsądny stopień dokładności.

Powody, dla których sprawdzenie przeszłości może zostać opóźnione

Ustaliliśmy, że podstawowe sprawdzenie przeszłości może zająć zaledwie kilka sekund, a bardziej złożone – nawet kilka dni. Ale żaden system nie jest doskonały i może się zdarzyć, że sprawdzenie przeszłości potrwa dłużej.

W przypadku opóźnienia powinien skontaktować się z Tobą renomowana osoba sprawdzająca przeszłość. Z pewnością trzy, które nam poleciliśmy, wystarczą. Jeśli napotkasz opóźnienie, może to mieć kilka przyczyn:

Sprawdź -   Dragon Finga to Ragdoll Kung-Fu Fighting Game na Androida

Administracyjne – niektóre źródła zewnętrzne wymagają specjalnych formularzy i uzyskania pozwolenia, zanim będą mogły udostępniać informacje. Jeśli nie zostały one prawidłowo przetworzone, może to spowodować opóźnienia.
Opóźnienia w rejestrach sądów hrabstw – Większość witryn służących do sprawdzania przeszłości sugeruje, że ręczne przeszukiwanie akt sądów hrabstw powinno zająć 3-5 dni. Ale są sytuacje, w których może to potrwać dłużej. Widzieliśmy, że niektóre wyszukiwania zajmują nawet 30 dni. To irytujące, ale przynajmniej dowodzi, że prawidłowo prowadzą badania.
Międzynarodowe weryfikacje – jeśli szukasz informacji o kimś, kto mieszkał za granicą, dostęp do tych danych może zająć więcej czasu. Niektóre witryny sprawdzające przeszłość nie przeprowadzają kontroli międzynarodowych, ale te, które to robią, dają wyobrażenie o tym, ile czasu zajmie uzyskanie rekordów z określonych krajów.
Aliasy i alternatywna pisownia – z różnych powodów niektórzy ludzie mogą mieć rekordy pod różnymi nazwami. Ponadto, jeśli mają coś wspólnego, jak John, możliwe jest, że niektóre rekordy mogą być przechowywane pod kierownictwem Jona lub nawet błędnie napisane pod Jhon. Większość witryn sprawdzających w tle nadal śledzi te rekordy, ale może to zająć więcej czasu.

Po co sprawdzać przeszłość?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na sprawdzanie przeszłości. Oto niektóre z najczęstszych przyczyn:

Wniosek

Nie wszystkie sprawdzenia w tle są natychmiastowe, ale wiele z nich może tak być. Wiele informacji jest przechowywanych w łatwo dostępnych publicznych bazach danych i można uzyskać do nich dostęp w ciągu zaledwie kilku sekund. Niektóre nie są i uzyskanie dostępu może zająć więcej czasu. Ale najlepsze strony sprawdzające w tle powinny być w stanie generować kompleksowe raporty o kimkolwiek w ciągu kilku dni.

W tym artykule wyjaśniliśmy, dlaczego niektóre weryfikacje trwają dłużej niż inne, i wyszczególniliśmy niektóre możliwe przyczyny opóźnień. Zidentyfikowaliśmy również trzy najlepsze witryny sprawdzające w tle, aby uzyskać szybkie sprawdzenie przeszłości.

Czy coś przegapiliśmy? Jak długo trwa weryfikacja Twojego doświadczenia? Czy masz jakieś dodatkowe wskazówki dla naszych czytelników? Zawsze czekamy na opinie i komentarze naszych czytelników, aby pomóc innym informować, więc dlaczego nie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, korzystając z pola komentarza poniżej?

x