Czy mogę używać karty SIM Xfinity Mobile na dowolnym telefonie?

Comcast oferuje usługę mobilną za pośrednictwem Xfinity Mobile oprócz obecnych pakietów internetowych i telewizyjnych. Powodem jest to, że ponieważ już subskrybujesz Comcast na kabel i Internet, równie dobrze możesz otrzymać usługę komórkową. Ponadto istnieją dość mocne argumenty przemawiające za Xfinity Mobile, jeśli weźmie się pod uwagę korzyści płynące z połączenia tych usług. Nie ma wątpliwości, że tak czują się konsumenci Comcast. Pięć lat po uruchomieniu Xfinity Mobile w 2017 roku nastąpił szybki wzrost. Ponieważ Comcast zaczął budować swoje wieże komórkowe, ten szybki wzrost nie nastąpił. Zamiast tego Xfinity Mobile jest wirtualnym operatorem sieci komórkowej (lub MVNO), który korzysta z jednej lub więcej obecnych sieci głównych operatorów do obsługi swoich usług. Oferuje różne plany kart SIM Xfinity. Jeśli szukasz wskazówek dotyczących karty SIM Xfinity Mobile, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak korzystać z telefonu Xfinity w Verizon i korzystać z dowolnego telefonu z Xfinity Voice.

Czy mogę używać karty SIM Xfinity Mobile na dowolnym telefonie?

Z pomocą tego artykułu dowiesz się, czy możesz używać karty SIM Xfinity Mobile w dowolnym telefonie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy Xfinity robi karty SIM?

Tak, Xfinity ma karty SIM. Niezbędnym elementem połączenia telefonu z siecią Xfinity Mobile jest karta SIM Xfinity Mobile.

Co to jest Xfinity SIM?

Moduł tożsamości (lub identyfikacji) abonenta jest nazywany kartą SIM. Odnosi się do tego, jak urządzenie mobilne, takie jak telefon, działa w sieci określonego usługodawcy. Twój telefon nie może połączyć się z siecią komórkową, którą subskrybujesz, jeśli nie ma karty SIM lub ma niewłaściwą kartę.

Karty Nano SIM są używane we wszystkich urządzeniach z Androidem podłączonych do sieci Xfinity Mobile (fizyczne karty SIM). Karty Nano SIM są również używane w generacjach iPhone’ów poprzedzających serię iPhone X. Funkcja dwóch kart SIM jest dostępna w modelach iPhone X i iPhone 13. Większość urządzeń podłączonych do sieci Xfinity Mobile korzysta z kart nano SIM. Jeśli otrzymałeś gadżet prosto z Xfinity Mobile, nano SIM była już częścią umowy.

Jaka jest cena karty SIM Xfinity?

Łączna liczba linii na koncie, w tym tabletów i linii korzystających z danych Unlimited lub By the Gig, określa miesięczny koszt.

 • 1 linia: kosztuje 45 USD
 • 2 linie: każda 30 $
 • 3 linie: każda 30 $
 • 4 linie: każda 30 $
 • 5. linia: 20 USD miesięcznie
 • 6. linia: 20 USD miesięcznie
 • 7. linia: 20 USD miesięcznie
 • 8. linia: 20 USD miesięcznie
 • 9. linia: 20 USD miesięcznie
 • 10. linia: 20 USD miesięcznie

Czym są plany kart SIM Xfinity?

Jak znasz cenę karty SIM Xfinity, daj nam znać plany karty SIM Xfinity.

Uwaga: koszt dwóch i trzech linii usług w ramach nieograniczonych planów Xfinity Mobile został obniżony do 30 USD miesięcznie w sierpniu 2022 r.

Nieograniczony:

 • 45 USD miesięcznie za jedną linię

 • 60 USD miesięcznie za dwie linie

 • 90 USD miesięcznie za trio

 • 120 USD miesięcznie za kwartet (zmniejszona prędkość po 20 GB)

Z koncertu:

Jeśli użyjesz więcej niż wybrana ilość, musisz zapłacić 15 USD za każdy dodatkowy GB. Brak danych dotyczących przeniesienia. Obowiązują następujące ceny:

 • 1 GB kosztuje 15 USD miesięcznie
 • 3 GB kosztuje 30 USD miesięcznie
 • 10 GB kosztuje 60 USD miesięcznie

Czy mogę zamówić kartę SIM Xfinity?

Tak, możesz zamówić kartę SIM Xfinity.

Czy mogę włożyć kartę SIM Xfinity do dowolnego telefonu? Czy mogę używać karty SIM Xfinity Mobile w dowolnym telefonie?

TAk, Xfinity Mobile Przynieś swój własny telefon (BYOD) umożliwia korzystanie z karty SIM Xfinity Mobile w dowolnym telefonie, o ile jest on zgodny.

Czy możesz włożyć kartę SIM Xfinity Mobile do innego telefonu?

Tak, możesz włożyć kartę SIM Xfinity Mobile do innego telefonu. Musisz upewnić się, że urządzenie, które podłączasz do bieżącej linii, jest zgodne z siecią. Większość telefonów iPhone, Samsung Galaxy, Google Pixel, LG i Motorola zakupionych bezpośrednio w Xfinity Mobile jest kompatybilna.

Czy mogę włożyć moją kartę SIM Xfinity do innego iPhone’a?

Tak, możesz włożyć kartę SIM Xfinity do innego iPhone’a. iPhone’y umożliwiają łatwą wymianę kart SIM. Zmieści się, jeśli kształty kart SIM w obu smartfonach są takie same.

Czy mogę włożyć kartę SIM Xfinity do telefonu Verizon?

Tak, możesz włożyć kartę SIM Xfinity do telefonu Verizon. Większość telefonów Verizon, o ile są odblokowane, jest kompatybilna z kartą SIM Xfinity. Wynika to z tego, że Xfinity Mobile korzysta z sieci Verizon.

Jak mogę otrzymać nową kartę SIM Xfinity?

Możesz otrzymać nową kartę SIM od Xfinity na dwa sposoby:

 • Fizyczna karta SIM: Zamówiona karta SIM pojawi się za kilka dni. Po otrzymaniu możesz go aktywować za pomocą swojego Konto Xfinity Mobile onlinetelefonicznie lub osobiście u konsultanta pod nr Sklep Xfinity.

 • eSIM: Karta SIM zintegrowana z odpowiednimi urządzeniami jest nazywana eSIM. Umożliwia aktywację telefonu bez konieczności posiadania fizycznej karty SIM; wysyłka nie jest wymagana.

Czy Xfinity Mobile to CDMA czy GSM?

TAk. Zarówno GSM, jak i CDMA/LTE są obsługiwane przez Xfinity Mobile. To też zależy od twojego telefonu. Twój telefon korzysta z CDMA, jeśli ma numer MEID lub ESN, oraz GSM, jeśli ma numer IMEI. Telefon obsługuje zarówno sieci GSM, jak i CDMA, jeśli widzisz obie.

Jacy operatorzy są kompatybilni z Xfinity Mobile?

Jako doskonały zamiennik Verizon, Xfinity Mobile zapewnia niezawodną usługę 4G LTE w sieci tego ostatniego po niższych kosztach. Najlepsze telefony Xfinity Mobile są dostępne w różnych modelach, od iPhone’ów po Androidy.

Czy Xfinity Mobile akceptuje odblokowane telefony?

Tak, w Xfinity Mobile dozwolone są tylko odblokowane urządzenia mobilne. Wiele telefonów jest zablokowanych dla operatora, od którego zostały zakupione. Jednak po pełnym opłaceniu telefonu zazwyczaj można go odblokować. Jeśli nie masz pewności, skontaktuj się z obecnym operatorem.

Czy możesz używać telefonu Xfinity w Verizon?

Tak i nie. Wszystkie telefony Verizon, z kilkoma wyjątkami, są kompatybilne z Xfinity Mobile, ponieważ wynajmuje tę samą sieć, co Verizon. Klienci, którzy migrują z Verizon do Xfinity Mobile, odkryją, że procedura przenoszenia ich telefonów komórkowych, zwłaszcza nowszych modeli iPhone’a i Androida, jest stosunkowo prosta.

Czy Xfinity Mobile się opłaci?

Nie. Twój niespłacony dług za urządzenie i wszelkie opłaty za wcześniejsze rozwiązanie umowy, które możesz ponieść podczas zmiany dostawcy, nie są pokrywane przez Xfinity. O ile nie zapłaciłeś gotówką za telefon lub nie posiadasz go od jakiegoś czasu, prawdopodobnie będziesz musiał dokonać na nim płatności. Przed zmianą przewoźnika należy w całości spłacić zaległy dług.

Czy możesz używać dowolnego telefonu z Xfinity Voice?

TAk. Ale możesz używać telefonów zgodnych z:

 • Standardy i przepisy FCC Part 68 z Xfinity Voice
 • Mieć liczbę równoważną pierścienia (REN), która nie jest wyższa niż norma branżowa wynosząca 1,0
 • Bądź w doskonałej kondycji
 • Obsługa wybierania DTMF (tonowego).

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć o karcie SIM Xfinity Mobile i jakie są plany karty SIM Xfinity. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, upuść je w sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x