Czy mogę zmienić mój SBCGlobal.net na ATT.net?

Adresy e-mail SBCGlobal zostały dostarczone przez SBC Communications, wcześniej Southwestern Bell Corporation. Pomimo nazwy większość obszaru usług znajdowała się na Środkowym Zachodzie iw Teksasie, gdzie oferowała lokalne usługi telefoniczne i ostatecznie dostęp do Internetu. Firma znana obecnie jako AT&T została założona w 2005 roku, kiedy SBC i AT&T połączyły się. Niektórzy klienci, którzy mieli konta u dostawców usług internetowych SBC Global przed fuzją SBC z AT&T, nadal mają konta w nazwie sbcglobal.net, pomimo faktu, że AT&T jest obecnie odpowiedzialna za zarządzanie takimi kontami. Firma nie ma zamiaru łączyć tych starszych nazw domen, być może dlatego, że uniemożliwiłoby to użytkownikom dostęp do ich kont e-mail, jeśli korzystają z jednego z nich. Jeśli używasz jednej z tych starszych nazw domen, Twój adres e-mail nadal działa tak samo, jak inne adresy AT&T. Po konwersji wielu użytkowników zastanawia się, czy muszą zmienić operatora sieci z SBCGlobal na ATT.net. Jeśli szukasz wskazówek, czy możesz zmienić SBCGlobal.net na ATT.net, bądź na bieżąco do końca. Przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak przenieść mój adres e-mail SBCGlobal i usunąć moje konto e-mail AT&T SBCGlobal. Dowiesz się również, jak rozłączyć mój adres e-mail SBCGlobal z AT&T.

Czy mogę zmienić mój SBCGlobal.net na ATT.net?

Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające szczegółowo, jak zmienić SBCGlobal.net na ATT.net, wraz z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Co się stało z moim adresem e-mail SBCGlobal.net?

Aby uzyskać dostęp do poczty e-mail SBC, należy zalogować się do poczty internetowej AT&T na stronie signin.att.com, ponieważ SBC Global Net jest domeną AT&T. SBC nadal działa jako spółka zależna AT&T. Jednak nazwa AT&T została później dodana do usługi SBCGlobal Email, a konta e-mail zostały przeniesione na platformę AT&T.

Czy mogę zachować adres e-mail SBCGlobal, jeśli zmienię dostawcę?

Tak, nawet jeśli Twoje konto internetowe zostanie anulowane, nadal możesz mieć swój adres e-mail. Tak długo, jak Twoje konto jest aktywne, pamiętaj, że masz dostęp do swojego adresu e-mail.

Czy mogę zmienić mój SBCGlobal.net na ATT.net?

Nie. Jeśli chodzi o przeniesienie e-maili i ustawień, nie ma możliwości przekonwertowania konta na inną domenę. Jednak zawsze możesz otworzyć nowe konto e-mail att.net za darmo, a jeśli nazwa jest dostępna, możesz nawet móc z niej skorzystać. Ale SBCGlobal umożliwia przekazywanie wiadomości e-mail na konto e-mail AT&T. Możesz więc włączyć funkcję przekazywania wiadomości e-mail z SBCGlobal na nowe konto e-mail AT&T.

Czy mogę zachować adres e-mail SBCGlobal.net po rozłączeniu z AT&T?

TAk. Możesz nadal używać swojego adresu e-mail AT&T nawet po zakończeniu abonamentu internetowego AT&T. Możesz nie mieć dostępu do ich usług wsparcia po zakończeniu usługi. Nie będziesz mógł korzystać z poczty e-mail, dopóki problem nie zostanie rozwiązany, jeśli na koncie jest dług lub jeśli sprzęt nie został zwrócony.

Jak mogę przenieść mój adres e-mail SBCGlobal?

Po ustaleniu, czy możesz zmienić SBCGlobal.net na ATT.net, oto kroki, aby przenieść swój adres e-mail SBCGlobal:

1. Najpierw musisz odwiedzić Strona logowania do Gmaila i Zaloguj się na swoje konto.

2. Po otwarciu profilu kliknij ikonę koła zębatego Ustawienia w prawym górnym rogu.

3. Kliknij opcję Zobacz wszystkie ustawienia z menu rozwijanego.

4. Następnie wybierz zakładkę Konta i import.

5. Kliknij opcję Dodaj konto pocztowe.

6. Wprowadź żądany adres e-mail i hasło SBCGlobal.net, a nie ATT.net, na które mogłeś się zmienić.

Uwaga: Adres serwera POP to „inbound.att.net”, który należy wprowadzić po wybraniu go z menu rozwijanego. Ustawienia portu również należy zmienić na 995.

7. Dodatkowo zaznacz pole wyboru dla opcji Pozostaw kopię pobranej wiadomości na serwerze.

Uwaga: możesz użyć swojego konta Gmail, aby je włączyć. Twoje konto Gmail może uniemożliwić usuwanie wiadomości e-mail, aktywując je.

8. Następnie zaznacz opcję Archiwizuj wiadomości przychodzące, zaznaczając znajdujące się obok pole. Teraz wszystkie e-maile SBCGlobal pojawią się na Twoim koncie Gmail.

9. Dodatkowo, aby zakończyć proces, kliknij opcję Dodaj konto.

Uwaga: Przeniesienie adresu e-mail SBCGlobal na konto Gmail jest również widoczne po jego kliknięciu. Proces może zakończyć się za kilka minut.

Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, czy możesz zmienić SBCGlobal.net na ATT.net.

Jak rozłączyć mój adres e-mail SBCGlobal z AT&T?

Nie można oddzielić poczty e-mail SBCGlobal od AT&T, tak jak ma to miejsce w przypadku AT&T. Możesz jednak przenieść swój adres e-mail SBCGlobal do dowolnej innej usługi e-mail, takiej jak Gmail, wykonując powyższe czynności.

Jak usunąć moje konto e-mail AT&T SBCGlobal?

Teraz, gdy wiesz, jak rozłączyć swój adres e-mail SBCGlobal z AT&T, daj nam znać, jak usunąć moje konto e-mail AT&T Sbcglobal. Oto kroki, aby usunąć konto e-mail AT&T Sbcglobal:

1. Odwiedź swoją Profil globalny SBC.

2. Kliknij Informacje kontaktowe.

3. Wybierz kartę E-mail.

4. Wybierz opcję Zarządzaj w obszarze Bezpłatne konto e-mail AT&T.

5. Wybierz opcję Usuń konto obok identyfikatora członka.

6. Wybierz OK.

Uwaga: Sprawdź, czy Stan ma teraz wartość Wyłączony u dołu sekcji Informacje o użytkowniku.

Twój adres e-mail został usunięty.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, czy możesz zmienić SBCGlobal.net na ATT.net. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x