Czy NordVPN działa z Netflix? 2024 (maj)

Tak, NordVPN dobrze współpracuje z Netflix. Chociaż jest mniej niezawodny niż wcześniej, przesyła strumieniowo US Netflix i 10 innych regionów. Prędkości przesyłania strumieniowego są duże na wielu urządzeniach, w tym na telewizorach Firestick i Smart TV. Ogólnie zalecamy korzystanie z NordVPN dla Netflix.

Kliknij tutaj, aby kupić NordVPN z naszą zniżką (rabat naliczany automatycznie po kliknięciu linku)

*rabat obowiązuje tylko przy wykupieniu abonamentu na 2 lata

Biblioteki treści Netflix różnią się w zależności od Twojej fizycznej lokalizacji. Jeśli uzyskasz dostęp do usługi przesyłania strumieniowego ze Stanów Zjednoczonych, otrzymasz bibliotekę Netflix US. W Wielkiej Brytanii zobaczysz Netflix UK.
Te ograniczenia regionalne mogą być frustrujące, jeśli chcesz obejrzeć film lub program telewizyjny, który nie jest dostępny w Twoim kraju.
Rozwiązaniem jest VPN. Dobra wirtualna sieć prywatna (VPN) pozwala sfałszować swoją lokalizację i odblokowywać treści z innego kraju.
Niestety w 2016 roku Netflix zaczął blokować ruch VPN. Z tego powodu coraz trudniej jest znaleźć sieci VPN, które niezawodnie współpracują z Netflix.
Regularnie testujemy 68 VPN z międzynarodowymi bibliotekami Netflix. Obecnie tylko garstka konsekwentnie odblokowuje platformę streamingową. Jedną z tych usług jest NordVPN.
W tym przewodniku wyjaśniamy wyniki naszych testów przesyłania strumieniowego i ujawniamy, jak dobry jest VPN dla Netflix NordVPN.
Przeprowadzimy Cię również przez proces konfiguracji NordVPN do oglądania Netflix i przedstawimy kilka wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów, jeśli napotkasz blokady przesyłania strumieniowego.

NordVPN nie działa z Netflix?

NordVPN to jedna z niewielu sieci VPN, która dobrze współpracuje z Netflix. Jednak platforma treści stale znajduje nowe sposoby blokowania użytkowników VPN.
Poniżej znajdują się proste obejścia, które pomogą Ci, jeśli Twoja sieć VPN nie działa z Netflix. Pomogą Ci ominąć błąd proxy Netflix m7111-5059 i przesyłać strumieniowo treści blokowane geograficznie.

„Ups, coś poszło nie tak… Błąd przesyłania strumieniowego. Wygląda na to, że używasz narzędzia odblokowującego lub proxy. Wyłącz dowolną z tych usług i spróbuj ponownie”.

Użyj sieci VPN, która uzyska dostęp do Netflix.

Od czasu zakazu Netflix VPN z sierpnia 2021 r. większość VPN nie współpracuje już z Netflix. Nie ma na to szybkiego rozwiązania i będziesz musiał zdobyć inną sieć VPN, która przesyła strumieniowo Netflix.
Nasze najnowsze testy wykazały, że ExpressVPN jest obecnie jedyną siecią VPN, która zawsze może przesyłać strumieniowo dane z amerykańskiego Netflix. Odblokowuje również biblioteki w Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Spróbuj połączyć się z innym serwerem.

Zakaz Netflix działa poprzez identyfikowanie adresów IP należących do serwerów VPN i umieszczanie ich na czarnej liście. NordVPN rozwiązuje ten problem, obsługując ogromną sieć serwerów, która jest niezwykle trudna do całkowitego zablokowania.
Jednak nadal istnieje możliwość, aby poszczególne serwery znalazły się na czarnej liście. Jeśli tak się stało, rozłączenie się z VPN, a następnie ponowne połączenie z innym serwerem powinno rozwiązać problem, ponieważ otrzymasz nowy adres IP. Być może będziesz musiał spróbować kilka razy, aby znaleźć działający serwer.
Na szczęście sieć serwerów NordVPN jest tak duża, że ​​nie musisz nawet zmieniać lokalizacji, aby to zrobić. Usługa oferuje wiele serwerów VPN w każdym kraju.

Zmień serwery DNS urządzenia.

Inną przydatną taktyką jest upewnienie się, że korzystasz z serwerów DNS NordVPN. Aby to zrobić:
Zamknij aplikację Netflix, jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, lub wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, jeśli korzystasz z komputera.
Uruchom ponownie aplikację NordVPN.
Ręcznie skonfiguruj urządzenie tak, aby korzystało z następujących adresów serwerów DNS: 103.86.96.100 i 103.86.99.100. Witryna NordVPN wyjaśnia, jak to zrobić na wielu różnych platformach.
Uruchom ponownie urządzenie.
Otwórz aplikację NordVPN i połącz się z serwerem.
Przejdź do serwisu Netflix i rozpocznij transmisję strumieniową.

Skontaktuj się z zespołem obsługi klienta NordVPN.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta NordVPN.
Usługa czatu na żywo NordVPN jest jedną z najlepszych, jakie testowaliśmy. Jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a agenci są często pomocni i szybko udzielają odpowiedzi.

Czy NordVPN jest dobry dla Netflix?

NordVPN to jedna z najlepszych sieci VPN, które sprawdziliśmy, szczególnie do przesyłania strumieniowego Netflix.
Dokładnie sprawdziliśmy NordVPN, korzystając z naszego indywidualnego procesu testowania VPN i możemy potwierdzić, że nadal jest to jedna z najlepszych sieci VPN Netflix.

 • Odblokowuje imponujące 11 regionów Netflix
 • Możesz przesyłać strumieniowo US Netflix za pomocą lokalnych serwerów
 • Świetne do przesyłania strumieniowego na telewizorze
 • Wykorzystuje w pełni zintegrowaną funkcję Smart DNS
 • Ma niezwykle szybkie prędkości połączenia
 • Wykorzystuje wiodące w branży funkcje bezpieczeństwa
 • Firma otwarcie zobowiązuje się do odblokowania Netflix

NordVPN współpracuje z 11 regionami Netflix

Przetestowaliśmy NordVPN w każdym regionie Netflix na całym świecie i stwierdziliśmy, że odblokowuje on biblioteki treści w 11 krajach, w tym:

 • Australia
 • Brazylia
 • Francja
 • Niemcy
 • Włochy
 • Japonia
 • Holandia
 • Korea Południowa
 • Wielka Brytania (Wielka Brytania)
 • Stany Zjednoczone (USA)

Streamuj US Netflix na lokalnych serwerach

Jedną z doskonałych zalet korzystania z NordVPN z Netflix jest to, że umożliwia odblokowanie amerykańskiego Netflixa z dowolnego miejsca na świecie.
Połącz się z serwerem VPN znajdującym się poza krajami wymienionymi powyżej, a uzyskasz dostęp do amerykańskiej biblioteki po zalogowaniu się do serwisu Netflix.
To ogromna premia dla użytkowników, którzy nie mieszkają w pobliżu Stanów Zjednoczonych, ponieważ możesz przeglądać największy katalog treści bez spadku prędkości.
Ogólnie rzecz biorąc, im bliżej serwera VPN jesteś, tym większe będą Twoje prędkości. Dzięki tej wyjątkowej funkcji NordVPN pozwala cieszyć się lokalnymi prędkościami połączenia podczas strumieniowania ekskluzywnych filmów w USA.

Funkcja SmartPlay NordVPN

SmartPlay to hybryda technologii VPN i Smart DNS, która jest automatycznie wbudowana w usługę NordVPN.
Podobnie jak VPN, Smart DNS nakłania strony internetowe do myślenia, że ​​Twoja fizyczna lokalizacja jest gdzie indziej, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację i odblokować treści ograniczone do regionu.
Aby to zrobić, narzędzie Smart DNS zmienia serwer DNS, przez który jest kierowany ruch.
Zwykle głównymi wadami narzędzi Smart DNS jest to, że nie szyfrują one ruchu internetowego i mogą wymagać pewnej wiedzy technicznej do skonfigurowania.
Jednak dzięki połączeniu Smart DNS z oprogramowaniem VPN i automatycznej integracji, funkcja SmartPlay firmy NordVPN wydaje się unikać tych wad.

Bardzo szybkie prędkości połączenia

Pokonanie blokerów Netflix jest imponujące, ale usługa VPN musi również mieć wystarczająco dobre prędkości połączenia, aby skutecznie przesyłać strumieniowo.
Przy niskich prędkościach połączenia będziesz zmuszony do oglądania wideo o niskiej jakości i znoszenia sporego buforowania.

Zalecane minimalne prędkości Netflix to:

3 Mb/s dla jakości standardowej rozdzielczości (480p)
5 Mb/s dla jakości High Definition (1080p)
25 Mb/s dla jakości Ultra High Definition (4K)
NordVPN to jedna z najszybszych sieci VPN, jakie kiedykolwiek testowaliśmy.

Każda sieć VPN do pewnego stopnia spowalnia prędkość Internetu, ale utrata prędkości jest ledwo zauważalna podczas korzystania z NordVPN.

Ogromna sieć serwerów

NordVPN ma jedną z największych sieci serwerów na rynku. Obsługuje 5155 serwerów VPN w 60 krajach.
Netflix znacznie trudniej jest zbanować większe sieci serwerów.
Blokery Netflix działają poprzez identyfikowanie i umieszczanie na czarnej liście adresów IP należących do serwerów VPN. Dlatego im więcej serwerów VPN, tym większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz taki, który działa.
Niektóre serwery NordVPN wykorzystują również technologię zaciemniania. Często usługi takie jak Netflix mogą zobaczyć, że ruch został zaszyfrowany, i wywnioskować, że jest to ruch VPN.
Zaciemnianie maskuje szyfrowanie VPN i sprawia, że ​​ruch wygląda jak zwykły ruch HTTPS. Zapobiega to wykrywaniu połączenia VPN przez systemy cenzury.
Aby użyć zaciemniania, wybierz Obfuscated w sekcji Specialty Servers i wybierz żądaną lokalizację.

Jak oglądać Netflix za pomocą NordVPN

 • Aby użyć NordVPN do oglądania Netflix:
 • Zarejestruj się w NordVPN i wybierz pakiet subskrypcji.
 • Pobierz niestandardową aplikację na swoje urządzenie. NordVPN jest obecnie kompatybilny z systemami Windows, macOS, iOS, Android, Linux lub można go zainstalować na poziomie routera.
 • Zdecyduj, którą bibliotekę treści chcesz odblokować.
 • Połącz się z serwerem VPN w tej lokalizacji. Sprawdź, czy VPN działa prawidłowo, korzystając z naszego narzędzia do sprawdzania What Is My IP.
 • Przejdź do serwisu Netflix i zaloguj się na swoje konto. Powinna pojawić się żądana biblioteka Netflix.
 • Wybierz wideo i rozpocznij transmisję strumieniową.