Udostępnij teraz w social media:

Sieci VPN mogą być niezwykle skuteczną technologią, z której można korzystać po połączeniu z Internetem. Jednak jednym ze sposobów, w jaki niektórzy dostawcy zawodzą, jest ustawienie limitu danych na temat tego, ile ich VPN mogą być używane w ramach jednego planu subskrypcji. Bardziej renomowani dostawcy VPN na ogół tego nie robią. Więc czy  NordVPN posiada limit danych? NIE! NordVPN nie limituje danych, umożliwia abonentom nieograniczoną ilość danych w każdym miesiącu.
W tym artykule określimy, dlaczego jest to tak ważne dla korzystania z VPN, a także inne korzyści płynące z korzystania z usług NordVPN.

Inne zalety NordVPN

Prędkość

NordVPN zapewnia swoim abonentom trudną do pobicia prędkość połączenia. Użytkownicy rzadko narzekają, że ich połączenie NordVPN spowalnia ich czas podczas połączenia z Internetem. Powolne połączenia często wynikają z tego, że serwery znajdują się niewiarygodnie daleko od użytkownika, ale rzadko występuje istotna różnica w ogólnym działaniu.

Sprawdź -   Czy gospodarze Zoom naprawdę mogą zobaczyć wszystkie twoje prywatne wiadomości?

Szeroka gama narzędzi zabezpieczających

Sieć VPN może wzmocnić poziom bezpieczeństwa sieci VPN na wiele sposobów. NordVPN wykorzystuje wiele różnych narzędzi jednocześnie, dzięki czemu jego VPN jest wyjątkowo bezpieczny w użyciu. Po pierwsze, ma funkcję wyłącznika awaryjnego, dzięki czemu użytkownicy nigdy nie będą narażeni na swoje użytkowanie w przypadku zerwania VPN – nawet na chwilę lub dwie. Ponadto NordVPN wykorzystuje dzielone tunelowanie i dedykowany adres IP, co znacznie poprawia ochronę Twoich danych. Wreszcie używa AES z 256-bitowymi kluczami do swojej metody szyfrowania. Nawet rząd Stanów Zjednoczonych tego używa.

Sieć globalna

Co ważne, sieć NordVPN jest rozsiana po całym świecie. Jest to przydatne dla użytkowników, ponieważ oznacza, że ​​mogą uzyskać dostęp do serwera, którego potrzebują, w dowolnym zakątku świata. W rezultacie można odblokować wszystkie witryny z ograniczeniami geograficznymi i uzyskać dostęp do dowolnych treści.

Brak logów

Niektórym użytkownikom VPN nie podoba się fakt, że ich dostawca VPN śledzi, jakie połączenia konfigurują. NordVPN nie stwarza takiego problemu, ponieważ nie prowadzi dzienników aktywności online użytkownika. W rezultacie nie może przekazywać żadnych zapisów osobom trzecim, jeśli tego zażądają.

Sprawdź -   Czy sieci VPN mogą pokonać pakiety warstwowe?

Zastosowania NordVPN

Dostęp do bibliotek strumieniowego przesyłania wideo

Jednym z powodów, dla których posiadanie nieograniczonego pakietu danych z dostawcą VPN jest możliwość strumieniowego przesyłania filmów i filmów bez obawy, że te ciężkie pliki pochłoną Twój limit. Oglądanie telewizji w dowolnym miejscu na świecie jest zatem możliwe i można to zrobić bez obaw, że nie będziesz w stanie obejrzeć końca swojego ulubionego programu telewizyjnego. Ponadto NordVPN jest w stanie odblokować wszystkie biblioteki strumieniowego przesyłania wideo, na które często mają wpływ ograniczenia geograficzne – pomagając w ten sposób użytkownikom podczas podróży lub za granicą.

Ochrona wrażliwych danych

Ilość wrażliwych danych, które wszyscy przesyłamy online, jest ogromna – i robimy to coraz częściej. W rezultacie wszyscy musimy poważnie traktować nasze bezpieczeństwo online, a korzystanie z VPN z wieloma funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak NordVPN, jest kluczowym sposobem, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo w Internecie. Oszustwa internetowe to coś, co może mieć istotny wpływ na nas wszystkich, więc zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby temu zapobiec, jest znacznie lepsze niż rozwiązywanie wszelkich problemów wynikających z infiltracji Twojej sieci przez hakera.

Sprawdź -   Jak sprawdzić, czy telefon z Androidem jest zrootowany, czy nie

Wniosek

NordVPN od dawna jest liderem rynku w świecie VPN i trudno było otrząsnąć się z jego dominacji dzięki ciągłemu przeglądowi jego funkcji i uczynieniu ich tak przyjaznymi dla użytkownika, jak to tylko możliwe. Jedną z tych funkcji są nieograniczone pakiety danych, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo tyle treści przez swoją sieć VPN i połączenie internetowe, na ile pozwala ich dostawca usług internetowych. Ponadto zapewnia również bardzo potrzebną dodatkową warstwę ochrony, której teraz wszyscy potrzebujemy – biorąc pod uwagę ilość danych osobowych, które codziennie przesyłamy online. Korzystanie z NordVPN oznacza, że ​​żadna transakcja finansowa, którą przeprowadzasz, ani żadna rozmowa wideo, w której uczestniczysz, nie mogą być infiltrowane przez nikogo poza tym, do kogo są przeznaczone.