Czy Reddit nie działa? Jak sprawdzić status witryny

Szybkie linki

  • Sprawdź witrynę Reddit Status lub zasubskrybuj jej e-maile, aby otrzymywać aktualizacje statusu platformy. Możesz także śledzić konto Reddit Status X (Twitter), aby uzyskać aktualizacje statusu Reddit podczas przeglądania mediów społecznościowych.
  • Skorzystaj z witryn stron trzecich, takich jak DownDetector, aby sprawdzić, czy inni zgłaszają problemy z Reddit.
  • Jeśli wydaje się, że problem leży tylko po Twojej stronie, wypróbuj ogólne wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, aby aplikacja lub witryna ponownie działała.

Jeśli Reddit wyświetla błędy, czy istnieje sposób na sprawdzenie, czy platforma nie działa dla wszystkich, czy tylko dla Ciebie? Na szczęście istnieje kilka sposobów sprawdzenia, czy Reddit nie działa, a także ogólne rozwiązania problemów, które możesz wypróbować.

Jak sprawdzić, czy Reddit nie działa

Istnieją trzy główne sposoby sprawdzenia statusu Reddita: skorzystanie z oficjalnej strony statusu Reddit, sprawdzenie statusu Reddita na X oraz skorzystanie z witryny statusu Reddit innej firmy, takiej jak Downdetector.

1. Sprawdzanie witryny statusu Reddit

Stan Reddita to narzędzie powiązane z Redditem, które publikuje aktualizacje dotyczące statusu platformy. Śledzi różne systemy Reddit, w tym główną witrynę Reddit i platformę reklamową, a także infrastrukturę platformy i miejsce do przechowywania multimediów.

Możesz także przeglądać wcześniejsze zdarzenia na stronie internetowej, przewijając ją w dół. Aby uzyskać podsumowanie incydentów z ostatnich kilku miesięcy, przejdź do Historii incydentów na dole strony.

Możesz także subskrybować e-maile z witryny, jeśli chcesz otrzymywać aktualizacje o statusie Reddita.

2. Obserwuj konto Reddit Status X (Twitter).

Status Reddit ma oficjalne konto X (Twitter). które możesz śledzić, aby otrzymywać aktualizacje w swoim kanale. Obserwując to konto, możesz otrzymywać aktualizacje o tym, czy Reddit nie działa podczas przeglądania mediów społecznościowych.

Istnieje również Subreddit stanu Reddita jeśli wolisz tam śledzić aktualizacje, ale jeśli Reddit nie działa, możesz nie mieć dostępu do subreddita.

Konta te są przydatne, jeśli chcesz w pewnym stopniu zautomatyzować aktualizacje statusu platformy Reddit bez konieczności subskrybowania za pośrednictwem poczty elektronicznej.

3. Korzystanie z witryn takich jak DownDetector

A co, jeśli oficjalne kanały nie pokazują aktualnych informacji o tym, czy Reddit obecnie nie działa? W takim przypadku możesz skorzystać z witryn stron trzecich, takich jak Detektor Downa.

Platforma jest jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia, czy witryna jest offline. Umożliwia sprawdzenie raportów specyficznych dla Twojego regionu. Opiera się na raportach od użytkowników, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy inni nie doświadczają podobnych problemów.

Czasami śledzenie stanu DownDetector przewyższa platformy śledzenia dostępne w witrynie ze względu na sposób, w jaki opiera się na danych wejściowych użytkownika. Jeśli więc nie widzisz niczego złego na stronie stanu Reddit i na koncie X, koniecznie sprawdź narzędzie innej firmy, takie jak DownDetector, które opiera się na raportach użytkowników.

Co zrobić, jeśli Reddit nie działa

Jeśli nie możesz znaleźć żadnych problemów zgłoszonych przez Reddit Status lub witryny takie jak DownDetector, powinieneś wykonać ogólne czynności związane z rozwiązywaniem problemów, aby sprawdzić, czy rozwiąże to problem po Twojej stronie.

Jeśli Reddit wyświetla błędy, zalecamy wykonanie następujących kroków rozwiązywania problemów:

  • Uruchom ponownie urządzenie: Ponowne uruchomienie smartfona może czasami pomóc naprawić błędy występujące podczas korzystania z aplikacji.
  • Sprawdź swój Internet: jeśli pojawiają się błędy na wielu platformach internetowych, przyczyną błędu może być Twoje połączenie internetowe.
  • Sprawdź, czy Reddit wymaga aktualizacji: Jeśli korzystasz z aplikacji Reddit, sprawdź, czy ma nastąpić aktualizacja w sklepie Google Play lub App Store.
  • Wyczyść pamięć podręczną Reddit: jeśli pliki pamięci podręcznej zostały uszkodzone, wyczyść pamięć podręczną aplikacji, aby naprawić potencjalne problemy.

Jeśli te poprawki nie pomogą, spróbuj przeczekać problem. Jeśli jednak minie kilka godzin i nadal nie możesz uzyskać dostępu do Reddita, zalecamy skontaktowanie się z pomocą techniczną Reddit.

Możesz przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej na stronie Centrum pomocy Reddita jeśli masz problemy z aplikacją lub witryną, a Reddit nie jest wyłączony.