Czy Slingbox działa z DirecTV?

Slingbox to urządzenie zmieniające miejsce, które umożliwia przesyłanie strumieniowe telewizora na inne urządzenie za pośrednictwem połączenia Wi-Fi lub Ethernet. Produkt został wprowadzony na rynek w 2005 roku. Niedawno firma Sling Media ogłosiła, że ​​produkty Slingbox są wycofywane, a serwery Slingbox zostaną trwale wyłączone 9 listopada 2022 roku. Do tego czasu dotychczasowi klienci mogą beztrosko korzystać z usługi. Jeśli chcesz wiedzieć, z jakimi urządzeniami współpracuje Slingbox lub czy działa z DirecTV, bądź na bieżąco do końca. Dajemy Ci ten pomocny i pouczający artykuł, który odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące Slingbox, a także pomoże Ci zrozumieć, jak podłączyć Slingbox bezpośrednio do telewizora i udostępniać strumień DirecTV.

Czy Slingbox działa z DirecTV?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, czy Slingbox współpracuje z DirecTV. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Z jakimi urządzeniami współpracuje Slingbox?

Jeśli zastanawiasz się, z jakimi urządzeniami współpracuje Slingbox, powiedzmy, że Slingbox obsługuje większość urządzeń AV. Dotyczy to odtwarzaczy Blu-Ray, DVD, odbiorników telewizji kablowej/satelitarnej oraz magnetowidów. SlingPlayer, który pomaga w przesyłaniu strumieniowym z telewizora do telefonu, jest dostępny we wszystkich systemach operacyjnych, a mianowicie Windows, Android i iOS.

Jak oglądać Slingbox na telewizorze?

Slingbox umożliwia nie tylko przesyłanie strumieniowe telewizora do smartfona lub komputera, ale także do innego telewizora. Aplikacja Slingplayer działa jako pośrednik między dwoma telewizorami. AirPlay dla urządzeń Apple i Chromecast dla urządzeń z Androidem może być używany do przesyłania strumieniowego jednego telewizora na drugi.

Przede wszystkim musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Slingplayer na telefonie komórkowym oraz drugi telewizor. Po drugie, upewnij się, że oba urządzenia są połączone z tym samym Wi-Fi. Po zainstalowaniu aplikacji wykonaj poniższe czynności:

1. Uruchom SlingPlayer na iPhonie i połącz się z Slingbox.

2. Stuknij strumień odtwarzany w telefonie, aby otworzyć elementy sterujące multimediami Slingplayer.

3. Stuknij ikonę AirPlay.

4. Wybierz urządzenie (drugi telewizor), do którego chcesz przekazać strumień.

Możesz teraz oglądać Slingbox na innym telewizorze, a strumieniem możesz sterować za pomocą telefonu. Jeśli szukasz, czy Slingbox działa z DirecTV, czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Czy można podłączyć Slingbox bezpośrednio do telewizora?

Tak, możesz podłączyć Slingbox bezpośrednio do telewizora. Korzystając z opcji pass-through, możesz od razu podłączyć Slingbox SOLO do telewizora. Za pomocą portu wyjściowego przenosi połączenie ze źródła A/V do Slingbox iz powrotem do telewizora. Pamiętaj tylko, że używasz podobnych typów połączeń.

Czy Slingbox działa z DirecTV?

Tak, Slingbox rzeczywiście działa z DirecTV. Musisz podłączyć Slingbox do DirecTV DVR (cyfrowego odbiornika wideo) za pomocą kabli komponentowych i upewnić się, że oba urządzenia są połączone przez to samo Wi-Fi. Po zakończeniu będziesz mógł zdalnie oglądać swój DirecTV za pomocą aplikacji Slingplayer.

Czy możesz udostępniać strumień DirectTV?

Tak, możesz udostępniać strumień DirecTV. Możesz udostępniać strumień DirecTV na 20 urządzeniach/ekranach jednocześnie, jeśli znajdujesz się w tej samej sieci. Ale tylko 3 urządzenia, jeśli są połączone za pomocą innej sieci.

Czy możesz używać DirectTV STREAM podczas podróży?

Tak, możesz oglądać telewizję na żywo lub nagrane treści, logując się w aplikacji DirecTV na dowolnym smartfonie. Ponad 65 000 filmów i programów dostępnych na żądanie.

Jak sfałszować lokalizację telewizora Sling?

Teraz, jak wiesz, czy Slingbox działa z DirecTV, możesz mieć również inne pytania. Aby oglądać Sling TV poza Stanami Zjednoczonymi, musisz skorzystać z usługi VPN (Virtual Private Network). Oto lista niektórych renomowanych sieci VPN:

Teraz wykonaj poniższe czynności, aby sfałszować swoją lokalizację w Sling TV:

1. Pobierz dowolną z wymienionych powyżej sieci VPN. Używamy ProtonVPN na następną demonstrację, więc przejdź do tej witryny.

2. Wprowadź wszystkie wymagane dane i kliknij Utwórz konto.

3. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pobrać i zainstalować aplikację ProtonVPN na swoim urządzeniu.

4. Uruchom aplikację ProtonVPN i zaloguj się na swoje konto.

5. POŁĄCZ się z serwerem w USA.

6. Teraz odtwarzaj zawartość w Sling TV.

Czy nadal możesz używać Slingboxa?

Tak, Slingbox będzie działał do daty całkowitego wyłączenia, czyli do 9 listopada 2022 r. Jednak, jak deklaruje Sling Media, wiele wersji aplikacji SlingPlayer stanie się przestarzałych, co spowoduje spadek liczby obsługiwanych urządzeń. Wymienione poniżej wersje SlingPlayera wciąż działają:

  • Przeglądarka w przeglądarce SlingPlayer
  • SlingPlayer (wersja płatna) dla Apple iPhone i iPad
  • SlingPlayer (darmowa wersja) dla Apple iPad
  • SlingPlayer dla Amazon Fire TV
  • SlingPlayer dla tabletów Amazon
  • SlingPlayer dla Apple MacOS
  • SlingPlayer na komputer z systemem Windows

Dlaczego Slingbox odchodzi?

Sling Media wcześniej ogłosiło, że serwery Slingbox zostaną wyłączone 9 listopada 2022 r. Powodem tego, jak podają, jest postęp technologiczny zachodzący w branży telewizyjnej i stale rosnąca konkurencja w ciągu ostatnich kilku lat, która ostatecznie doprowadziło do zmniejszenia popytu na Slingbox. Postanowili również zwrócić uwagę na ulepszenia związane z przesunięciem przestrzeni Sling TV i Dish TV.

Co może zastąpić procę?

Po dowiedzeniu się, czy Slingbox działa z DirecTV i ponieważ serwery Slingbox zostaną wyłączone, wymieniliśmy poniżej różne alternatywy dla Slingbox:

1. Krawędź TiVo dla kabla

Krawędź TiVo na kabel to kompleksowy pakiet do oglądania treści z wielu platform, takich jak Netflix, Prime i HBO Go. Pamięć 200 GB umożliwia nagrywanie 6 kanałów za jednym razem. Funkcja OneSearch pozwala bezproblemowo znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

2. Roku Ultra

Wyposażony w Dolby Vision i pomoc głosową, Roku Ultra podnosi jakość strumieniowania na wyższy poziom. Obsługuje strumieniowanie 4K i zawiera treści z platform, takich jak Hulu i Netflix, a także umożliwia dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo.

3. Xfinity X1

Xfinity X1 jest jedną z najlepszych alternatyw, ponieważ ma nie tylko 500 GB pamięci, ale także kategoryzuje treści z różnych usług przesyłania strumieniowego na gatunki. Podobnie jak TiVo Edge, ma możliwość nagrywania do 6 kanałów jednocześnie. Dodatkowe funkcje, takie jak obsługa asystenta głosowego i sterowanie odtwarzaniem, wyróżniają go spośród innych.

4. SiliconDust HDHomeRun

SiliconDust HDHomeRun umożliwia strumieniowe przesyłanie treści na maksymalnie 4 urządzenia jednocześnie. Ma opcję wstrzymywania i odtwarzania treści w dowolnym momencie. Nawigacja jest łatwa, ponieważ zawartość jest podzielona na wiele gatunków.

5. Tablo Quad

Tablo Quad ma wbudowaną pojemność 1 TB, którą można rozszerzyć do 8 TB. Godną uwagi cechą jest to, że przesyła sygnały drogą powietrzną, dzięki czemu stajesz się bezprzewodowy. Jedyną wadą jest to, że pozwala tylko oglądać telewizję na żywo i nie zawiera treści z innych usług przesyłania strumieniowego.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, czy Slingbox współpracuje z DirecTV i z jakimi urządzeniami współpracuje Slingbox. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x