Czy TextNow jest anonimowy?

TextNow to internetowa i bezprzewodowa usługa telefoniczna, która została uruchomiona w 2009 roku. Chociaż usługa jest dość stabilna i tania, możesz się zastanawiać, czy TextNow jest anonimowa, czy też łatwo jest znaleźć numer telefonu TextNow. Dajemy Ci ten pomocny i skuteczny przewodnik, aby odpowiedzieć na te pytania, wraz z często zadawanym pytaniem, jak uzyskać prywatny numer TextNow.

Czy TextNow jest anonimowy?

Motywem firmy jest skrócenie rachunków telefonicznych swoich użytkowników poprzez oferowanie bezpłatnych nielimitowanych połączeń telefonicznych i wiadomości z wykorzystaniem połączenia Wi-Fi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy TextNow jest anonimowy lub nie zawiera szczegółów.

Uwaga: usługa jest dostępna tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Dlaczego ludzie korzystają z aplikacji TextNow?

W dzisiejszych czasach, w których wszystko jest napędzane pieniędzmi, zaskakujące jest znalezienie usług lub produktów oferowanych za darmo. Aplikacja TextNow robi dokładnie to, zapewniając użytkownikom numer telefonu, który może być używany do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych i wysyłania bezpłatnych wiadomości tekstowych przez Wi-Fi. To jest główny powód, dla którego ludzie używają TextNow. Inne zalety korzystania z TextNow są wymienione poniżej:

  • Bezpłatne rozmowy telefoniczne i wiadomości

  • Bezpłatny numer telefonu podany po pomyślnej instalacji aplikacji

  • Oferuje usługi transmisji danych, ale wymaga płatnej subskrypcji, która zaczyna się już od 8,99 USD

Do korzystania z usług wymaga jedynie stabilnego połączenia Wi-Fi.

Czy TextNow jest bezpieczny?

Nie, TextNow nie jest całkowicie bezpieczny w użyciu, ponieważ jest częstym celem cyberprzestępców, którzy zawsze chcą ukraść dane. Przede wszystkim TextNow jest oznaczony jako potencjalnie niebezpieczny na liście SmartSocial Red Zone. Wszystko, co w dzisiejszych czasach sprzedaje się za darmo, z pewnością wywoła pytania o jego bezpieczeństwo i legalność. Usługa ma dostęp do Twojego numeru kierunkowego i kontaktów, które mogą zostać użyte przeciwko Tobie, jeśli znajdą się w zasięgu hakera.

Przeprowadź dokładne badania przed użyciem TextNow i uważaj na to, jakie uprawnienia przyznajesz aplikacji. Jeśli chcesz wiedzieć, czy TextNow jest anonimowy, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak możesz dowiedzieć się, kto pisze do Ciebie SMS-y z TextNow?

Jeśli masz dość spamowania nieznanymi numerami TextNow i chcesz wiedzieć, kto jest właścicielem tych numerów, ale nie wiesz, jak to zrobić, istnieją różne metody, aby dowiedzieć się o tożsamości właściciela numeru TextNow. Zapoznaj się z poniższymi rozwiązaniami, które mogą pomóc Ci zdemaskować tożsamość oszusta.

Opcja 1: Użyj TrueCaller

Możesz skorzystać z platformy TruCaller, aby dowiedzieć się, kto faktycznie do Ciebie pisze.

1. Odwiedź Strona internetowa TrueCaller w dowolnej przeglądarce.

2. Wprowadź numer TextNow w polu wyszukiwania i kliknij ikonę wyszukiwania.

3. Zaloguj się przy użyciu swojego konta Google lub Microsoft.

4. Po zalogowaniu na ekranie pojawi się nazwisko osoby, która jest właścicielem numeru TextNow. Może nawet podać lokalizację użytkownika.

Opcja 2: Anonimowe wyszukiwanie numerów TextNow

Anonimowe wyszukiwanie numerów TextNow to kolejna alternatywa, którą możesz wykorzystać, aby dowiedzieć się, kto do Ciebie pisze.

1. Przejdź do Anonimowe wyszukiwanie numerów TextNow strona internetowa w przeglądarce.

2. Wprowadź numer TextNow, o którym chcesz się dowiedzieć w polu wyszukiwania.

3. Kliknij ROZPOCZNIJ WYSZUKIWANIE NUMERU TEKSTU.

4. Poczekaj 3–5 minut, aż narzędzie przygotuje dla Ciebie raport użytkownika.

5. Po załadowaniu możesz wyświetlić raport użytkownika, który zawiera jego nazwę, adres i więcej informacji.

Jak możesz stwierdzić, czy jest to numer TextNow?

Jeśli odbierasz ponad 15 połączeń dziennie, ustalenie, który usługodawca jest właścicielem numeru, może być trudne. Współczujemy ci w tej sprawie. Dlatego ułatwiliśmy proces znajdowania, kto jest właścicielem numeru TextNow.

Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, czy otrzymałeś połączenie lub wiadomość od numeru TextNow lub innego dostawcy usług:

1. Otwórz Anonimowe narzędzie do wyszukiwania numerów TextNow w Twojej przeglądarce.

Uwaga: możesz również użyć Spyfor.me stronie internetowej, aby wykonać tę metodę.

2. Wprowadź numer TextNow i kliknij ROZPOCZNIJ WYSZUKIWANIE NUMERU TEXTNOW.

3. Po 3–5 minutach zobaczysz informacje o użytkowniku, takie jak jego imię i nazwisko, adres i inne.

Uwaga: Uważaj, aby nie nadużywać dostarczonych przez nich informacji.

Czy TextNow pokazuje Twoje imię?

Nie. Jeśli zastanawiasz się, czy TextNow jest anonimowy, tak, jest wysoce anonimowy w swoim postępowaniu. Nie pokaże Twojego imienia i nazwiska osobie, do której dzwonisz lub do której wysyłasz wiadomości. Aplikacja zbiera Twoje dane osobowe, takie jak adres IP, kontakty, specyfikacje telefonu, wiadomości, rejestr połączeń i wiele więcej, ale nie ujawnia Twojego imienia i nazwiska podczas dzwonienia.

Czy TextNow pokazuje Twój e-mail?

Nie, Twój adres e-mail nie jest ujawniany innym użytkownikom. TextNow przechowuje Twoje informacje, takie jak kontakty, dzienniki telefonów, adres IP, wiadomości itp. Jednak przechowuje Twoje informacje z dala od stron trzecich, aby chronić Twoją prywatność i zapewnić Ci bezpieczne i zdrowe wrażenia. Mam nadzieję, że odpowiedź na Twoje pytanie jest anonimowa w TextNow.

Jak możesz uczynić swój numer prywatnym w TextNow?

Nie możesz ustawić swojego numeru jako prywatnego w TextNow. Gdy użytkownicy rejestrują konto w aplikacji TextNow, otrzymują bezpłatny numer telefonu do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości. Ponieważ nie jest to Twój prawdziwy numer, możesz go użyć bez ujawniania swojego prawdziwego numeru w TextNow. Oto Twoja odpowiedź na temat prywatnego numeru TextNow.

Czy można śledzić numer telefonu TextFree?

Tak, wiele narzędzi dostępnych w Internecie może z łatwością pomóc w zlokalizowaniu numeru telefonu TextFree. Jednym z najważniejszych narzędzi do śledzenia numeru telefonu TextFree jest Prawdziwy rozmówca. Wszystko, co musisz zrobić, aby prześledzić numer TextFree, to odwiedzić witrynę TrueCaller i wyszukać numer w polu. Jeśli należy do użytkownika TextFree, jego dane pojawią się na ekranie.

Czy TextNow może ukraść Twoje informacje?

Tak i nie. Chociaż wiadomości i połączenia w aplikacji są całkowicie zaszyfrowane, co oznacza, że ​​żadna osoba trzecia ani sama TextNow nie mogą uzyskać do nich dostępu. The Zespół wsparcia TextNow stwierdza, że ​​zebrane od Ciebie informacje są dla nich całkowicie bezpieczne i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Jednak zawsze istnieje ryzyko naruszenia bezpieczeństwa, które może prowadzić do potencjalnej kradzieży danych.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik okazał się pomocny i udało się uzyskać odpowiedź na anonimowe pytanie TextNow. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, na jaki temat chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x