Czy Tracfone używa minut na Wi-Fi?

Tracfone (lub TracFone) to amerykańska firma, która dostarcza telefony komórkowe po obniżonych cenach od różnych znanych marek, takich jak Apple, Google, OnePlus itp. Dostarcza również karty SIM lub e-SIM, które są oferowane przez trzech głównych dostawców sieci w Stany Zjednoczone, takie jak AT&T, Verizon i T-Mobile. Nie musisz kupować planu operatora osobno, jeśli kupujesz telefony ze strony Tracfone. Twój telefon jest dostarczany z zainstalowaną kartą SIM wraz z aktywowaną usługą wybraną podczas zakupu. A wszystko to w bardzo obniżonej cenie. Plany operatora Tracfone obsługują połączenia Wi-Fi. A jeśli chcesz korzystać z Wi-Fi do dzwonienia, musisz przede wszystkim kupić smartfon, który obsługuje połączenia Wi-Fi. Jeśli jesteś osobą, która posiada plan Tracfone i chce wiedzieć, jak działają połączenia Wi-Fi w Tracfone i na jakiej podstawie są naliczane połączenia Wi-Fi Tracfone, ten artykuł Ci w tym pomoże. Pomoże ci to zrozumieć, czy Tracfone wykorzystuje minuty na Wi-Fi i jak włączyć połączenia Wi-Fi w Tracfone. Dowiesz się również, czy połączenia Tracfone Wi-Fi są bezpłatne i dlaczego połączenia Tracfone Wi-Fi są wliczane do minut.

Czy Tracfone używa minut na Wi-Fi?

Wspaniałą rzeczą Tracfone jest to, że oferowane przez nich plany są bezkontraktowe i mają wiele opcji telefonów do wyboru. Ich zasięg obejmuje całe Stany Zjednoczone i oferuje obsługę sieci międzynarodowych. Jeśli nie kupiłeś telefonów od Tracfone, nadal możesz wybrać ich plany operatora na ich stronie internetowej. W dalszej części tego artykułu dowiesz się, czy Tracfone wykorzystuje minuty na Wi-Fi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy połączenia przez Wi-Fi Tracfone są bezpłatne?

Tak, rozmowy przez Wi-Fi Tracfone są bezpłatne. Rozmowy przez Wi-Fi są całkowicie bezpłatne we wszystkich sieciach na świecie. Tracfone nie pobiera za to żadnych dodatkowych opłat. Aby korzystać z połączeń przez Wi-Fi, Twój telefon musi to obsługiwać. A jeśli ma obsługę, włącz ją w ustawieniach sieci telefonu. Aby nawiązać połączenie z telefonu za pomocą Wi-Fi, telefon musi mieć aktywny plan sieciowy; w przeciwnym razie nie będziesz w stanie wykonać połączenia Wi-Fi. Ponieważ nie ma żadnych dodatkowych opłat za połączenia Wi-Fi, możesz rozmawiać z każdym bez obaw o odliczenie czasu rozmowy. Jeśli przeczytasz więcej, dowiesz się, czy Tracfone wykorzystuje minuty na Wi-Fi, czy nie.

Czy Tracfone będzie działać tylko w sieci Wi-Fi?

Nie, Tracfone nie działa tylko w sieci Wi-Fi; może również działać w usłudze komórkowej. Nawet jeśli nie masz żadnego planu w telefonie, nadal możesz korzystać z Wi-Fi, aby pobierać aplikacje, oglądać filmy i filmy, przeglądać internet i wykonywać inne prace, które można wykonać za pomocą Internetu, ale telefon musi być aktywowany. Prawie wszystkie rzeczy można wykonać przez Wi-Fi, ale gdy nie masz połączenia z Wi-Fi, musisz korzystać z usługi komórkowej, aby dzwonić, wysyłać SMS-y i korzystać z Internetu. Aby to wszystko zrobić, Twój telefon musi mieć aktywny plan komórkowy.

Czy Tracfone używa minut na Wi-Fi?

Tak, Tracfone wykorzystuje minuty na Wi-Fi, ale nie musisz się martwić o te minuty, które zostały odjęte z Twojego planu. Ponieważ plan, który kupujesz w Tracfone, ma ponad 1000 minut na rozmowy. A dla normalnej osoby lub kogokolwiek innego, wykorzystanie tych minut w ciągu miesiąca jest prawie niemożliwe. Nadal możesz kupić kilka minut, jeśli wykorzystasz swoje minuty. Połączenia przez Wi-Fi są nadal bezpłatne w planach Tracfone, ale odliczają tylko minuty z Twojego planu podczas wykonywania połączenia z Wi-Fi lub korzystania z usługi komórkowej, zamiast zapewniać wystarczającą liczbę minut rozmów, których nie możesz łatwo wykorzystać w ciągu miesiąca. Teraz wiesz, czy Tracfone wykorzystuje minuty na Wi-Fi, czy nie.

Czy połączenia przez Wi-Fi wykorzystują minuty Tracfone?

Tak, połączenia przez Wi-Fi wykorzystują minuty Tracfone. Minuty Tracfone na połączenia Wi-Fi są odejmowane tak samo, jak zwykłe połączenie telefoniczne wykonywane z telefonu. Aby nawiązać połączenie za pomocą Wi-Fi w ramach planu Tracfone, Twoje urządzenie musi być aktywowane i powinno obsługiwać funkcję połączeń Wi-Fi.

W przypadku korzystania z normalnej aplikacji do wybierania numerów telefonicznych do wykonywania połączeń przez Wi-Fi, minuty Tracfone zostaną odjęte. Ale jeśli chcesz je zapisać, musisz użyć aplikacji takich jak Spotkanie Google oraz WhatsApp które umożliwiają wykonywanie połączeń przez Internet, dzięki czemu minuty Tracfone nie zostaną odjęte.

Czy Tracfone używa minut do połączeń przychodzących?

Tak, Tracfone wykorzystuje również minuty na połączenia przychodzące. Tracfone odlicza minuty za połączenia wychodzące i przychodzące, które obejmują oczekiwanie na połączenia, połączenia przez Wi-Fi, połączenia jednoczesne, połączenia z numerami bezpłatnymi, pocztę głosową i połączenia z obsługą klienta. 911 to jedyny numer, na którym nie są odliczane minuty TracFone, ponieważ jest to numer alarmowy. A nawet jeśli nie masz aktywnego planu w telefonie, nadal możesz zadzwonić pod numer 911. Jeśli jest jakiś problem z połączeniem, na przykład połączenie jest przerywane i masz problem z siecią, Twój TracFone minut nie zostaną zwrócone i zostaną obciążone, ponieważ są naliczane, gdy połączenia przebiegają bez zarzutu.

Czy możesz używać Tracfone z samym Wi-Fi?

Tak, możesz korzystać z Tracfone z Wi-Fi, dopóki nie masz połączenia z tą siecią. Z telefonu będzie można korzystać tylko wtedy, gdy połączysz się z siecią Wi-Fi. Gdy tylko sieć się rozłączy, nie będziesz mógł uzyskać dostępu do Internetu, nawiązać połączenia ani wysłać do kogoś wiadomości tekstowej. Gdy telefon jest połączony z siecią Wi-Fi, będziesz mógł wykonywać połączenia przez Wi-Fi, korzystać z Internetu i korzystać z funkcji wiadomości. Lepiej mieć plan komórkowy w telefonie, jeśli wybierasz się w miejsce, gdzie Twoja sieć Wi-Fi nie może do nikogo dotrzeć. W tym momencie możesz korzystać z telefonu, aby dzwonić, pisać SMS-y i korzystać z internetu.

Dlaczego połączenia Tracfone Wi-Fi są liczone w minutach?

Z połączeń Wi-Fi Tracfone można korzystać nawet wtedy, gdy sieć komórkowa nie odpowiada lub była niedostępna z powodu konserwacji. Tracfone nalicza minuty na połączenia Wi-Fi, aby utrzymać użytkowników w kontakcie z ich usługami i pomóc użytkownikom, nawet jeśli nie są połączeni z ich sieciami Wi-Fi. Tracfone pobiera od swoich użytkowników kilka minut, ale mimo to oferowane przez nich plany zawierają wystarczającą ilość minut na rozmowy, że normalny użytkownik nie będzie w stanie wykorzystać w ciągu miesiąca, a nawet jeśli wykorzystasz wszystkie minuty, możesz je ponownie kupić z Tracfone. Dlatego połączenia Tracfone Wi-Fi liczą się do minut.

W jaki sposób odliczane są minuty Tracfone?

Minuty Tracfone są odejmowane od wszystkich typów połączeń, zarówno przychodzących, jak i wychodzących.

  • Minuty są odejmowane w pełnych jednostkach, a częściowe minuty są zaokrąglane w górę do następnej minuty.
  • Tracfone odejmie minuty na podstawie minut, w których prowadziłeś rozmowę, a za przerwane połączenia nie są przyznawane żadne punkty.
  • Jeśli korzystasz z telefonu z internetem, naliczane będą minuty za połączenia przychodzące i wychodzące za korzystanie z wiadomości tekstowych i dostęp do Tracfone Mobile Web.

Jak włączyć połączenia Wi-Fi w Tracfone?

Aby dowiedzieć się, jak włączyć połączenia Wi-Fi w Tracfone, wykonaj następujące kroki:

Uwaga: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje połączenia Wi-Fi i masz aktywną kartę SIM Tracfone.

Opcja I: Włącz połączenia Wi-Fi na iPhonie

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie.

2. W menu Ustawienia dotknij Telefon opcja.

3. Stuknij opcję Połączenia przez Wi-Fi.

4. Włącz przełącznik opcji Rozmowy przez Wi-Fi na tym iPhonie.

5. Stuknij Włącz, aby włączyć połączenia Wi-Fi na iPhonie.

Opcja II: Włącz połączenia Wi-Fi na Androidzie

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień, różnią się one w zależności od producenta. Dlatego upewnij się, że przed zmianą jakichkolwiek ustawień w urządzeniu są prawidłowe ustawienia.

1. Pociągnij w dół panel Szybkie ustawienia z górnej części ekranu.

2. Stuknij opcję Połączenia przez Wi-Fi, aby ją włączyć.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, czy Tracfone wykorzystuje minuty na Wi-Fi i włącza połączenia Wi-Fi w Tracfone. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.