Czy weryfikacja przeszłości jest kosztowna?

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli jest jedno pytanie, które nas zadaje częściej niż jakiekolwiek inne, chodzi o to, czy sprawdzenie przeszłości jest drogie. W tym artykule wyjaśnimy, ile należy zapłacić, aby uzyskać dobre sprawdzenie przeszłości, a także polecimy trzy najlepsze witryny, które oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Weryfikacja przeszłości jest prawie zawsze przeprowadzana z ważnych powodów. Może to dotyczyć obaw o bezpieczeństwo Twoich dzieci lub rodziny, poszukiwania członka rodziny lub sprawdzania przydatności potencjalnego pracownika lub najemcy.

Nikt nie chce iść na skróty w ważnych kwestiach, takich jak te, ale jednocześnie nie chce wydać kawałka pieniędzy na czek, który może nie zwrócić żadnych przydatnych informacji. Jednak każdy ma budżet, a faktem jest, że niektórzy są więksi od innych. Dlatego właśnie pytaniem numer jeden, o które otrzymujemy, jest to, ile kosztują usługi sprawdzania przeszłości.

W tym artykule wyjaśnimy, ile będzie kosztować dobre sprawdzenie przeszłości i dokąd trafią te pieniądze; wyjaśnimy, dlaczego bezpłatne sprawdzenie przeszłości po prostu nie jest warte ryzyka; a my będziemy polecać strony sprawdzające przeszłość, które naszym zdaniem oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Co to jest sprawdzenie przeszłości?

Czym właściwie jest sprawdzenie przeszłości? Na potrzeby tego artykułu, kiedy mówimy o witrynie sprawdzającej przeszłość, mamy na myśli witrynę, która może zebrać pełny obraz osoby na podstawie publicznie dostępnych informacji zebranych z dziesiątek różnych źródeł. Będą to takie rzeczy, jak:

Rejestry karne (stan, hrabstwo i miasto)
Historia kredytowa
Historia zatrudnienia
Autoryzacja pracy
Historia edukacji (liceum i college)
Profile w mediach społecznościowych
Rekord jazdy
Posiadane licencje

Różne witryny korzystają z różnych źródeł, ale chociaż żadne dwie witryny nie zwrócą dokładnie tych samych informacji, większość dobrych witryn wykopuje większość tych samych danych.

Jest to ważne, ponieważ ludzie decydują się na sprawdzanie przeszłości z różnych powodów, takich jak:

Bez względu na powód przeprowadzania weryfikacji, zechcesz uzyskać dokładne, wyczerpujące i wnikliwe informacje. Zapewni to renomowana witryna sprawdzająca przeszłość.

Niestety, takie strony mają swoją cenę, a na rynku jest też wielu szarlatanów. Oznacza to, że musisz być ostrożny i przekazywać pieniądze tylko tym witrynom, które cieszą się dobrą opinią. Zalecamy również unikanie bezpłatnych witryn sprawdzających w tle, ponieważ wiele z nich nie dostarcza wyników dla zapytania, a nawet może zbierać dane wyszukiwania w niecnych celach.

  Jak usunąć tło z obrazu i uczynić go przezroczystym

Dlaczego sprawdzanie przeszłości witryny w ogóle jest płatne?

Wiele osób pisze do nas z pytaniem, dlaczego witryny sprawdzające przeszłość w ogóle pobierają opłatę. To uczciwe pytanie. Przecież generalnie dostarczają informacje, które są już w domenie publicznej, a strona robi wszystko, co jest w jednym raporcie.

Prawda jest taka, że ​​dobra witryna sprawdzająca tło ma znacznie większe możliwości. Gdy dane są publicznie dostępne, często są przechowywane w ogromnych bazach danych zawierających miliony różnych rekordów. Technologia potrzebna do przeszukiwania tych plików i zwracania dokładnych wyników jest zaawansowana i nieuchronnie nie jest tania w tworzeniu i obsłudze.

Ale dobra strona działająca w tle również zajdzie dalej. Będą szukać informacji, które nie są łatwo dostępne. Na przykład rekordy edukacyjne często wymagają, aby witryna fizycznie wystąpiła z wnioskiem do uczelni, a następnie wprowadziła informacje. Niektóre rejestry karne w rzeczywistości wymagają, aby biegacz osobiście odwiedził sąd i przeszukał pliki papierowe.

Wszystko to wymaga czasu i zasobów. Witryny sprawdzające przeszłość nie są organizacjami charytatywnymi. Jeśli ponoszą koszty podczas obsługi swoich usług, muszą obciążyć swoich użytkowników opłatami za ich pokrycie. Są również firmami nastawionymi na zysk i muszą zarabiać pieniądze, jeśli chcą pozostać na rynku.

Jaka jest najbardziej opłacalna witryna do sprawdzania przeszłości?

Kluczem do dobrego sprawdzenia przeszłości nie jest szukanie najtańszego, ale takiego, który oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Na tym skupiliśmy się podczas naszych ostatnich testów wszystkich najpopularniejszych witryn sprawdzających w tle. Po wyczerpujących badaniach ustaliliśmy, że najbardziej opłacalne witryny to:

1. Został zweryfikowany

BeenVerified to nie tylko wspaniała, wszechstronna witryna do sprawdzania przeszłości, ale także oferująca jedne z najbardziej przystępnych cen wszelkich usług premium. Ich podstawowa stawka abonamentowa wynosi zaledwie 22,86 USD miesięcznie lub możesz zapłacić zaledwie 14,86 USD miesięcznie za trzymiesięczną subskrypcję. Za tę skromną opłatę uznaliśmy, że oferują doskonały stosunek jakości do ceny.

BeenVerified umożliwia prowadzenie nieograniczonej liczby wyszukiwań za tę opłatą. Mogą generować raporty z najmniejszą ilością informacji i, co najważniejsze, ich raporty są zarówno szczegółowe, jak i bardzo dokładne. Są prezentowane w łatwym do odczytania raporcie, a postępy można śledzić na ich doskonałym pulpicie nawigacyjnym lub aplikacjach na urządzenia z systemem iOS i Android.

  Jak zmienić awatar Microsoft Teams

Są szybkie i niezawodne, a cały proces jest prosty, ale w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów w gotowości jest również responsywny zespół obsługi klienta. Imponująca i opłacalna usługa sprawdzania przeszłości.

2. Natychmiastowy CheckMate

Instant CheckMate to kolejna witryna do sprawdzania przeszłości, która oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Ich ceny zaczynają się od 34,78 USD miesięcznie, a trzymiesięczna subskrypcja to tylko 27,82 USD miesięcznie. Ich największą zaletą jest szybkość. Żadna strona nie mogłaby szybciej zrealizować czeku w naszych testach, więc jeśli potrzebujesz natychmiastowych informacji, warto zapłacić trochę więcej.

Szybkość nie wiąże się z kompromisami w innych usługach. Instant CheckMate był zarówno wiarygodny, jak i szczegółowy w swoich wyszukiwaniach, aw żadnym z naszych testów nie pominął żadnych istotnych informacji. Dzięki dobrej obsłudze klienta, ładnie zaprojektowanym aplikacjom i łatwym do odczytania raportom nie ma wiele do zarzucenia w ich wszechstronnym serwisie.

3. TruthFinder

TruthFinder wykorzystuje dwupoziomową strukturę cenową z cenami zaczynającymi się od 27,78 USD za jeden miesiąc lub 23,02 USD za dwa miesiące. Na niższym poziomie uznaliśmy, że zaoferowali trochę więcej informacji, co jest naprawdę przydatne dla osób z napiętym budżetem.

Wszystkie ich raporty były imponujące, ładnie rozplanowane i pełne szczegółów. Co najważniejsze, TruthFinder był również nieomylnie dokładny w ujawnionych danych. Prędkości były jednak nieco bardziej zróżnicowane, w zależności od charakteru poszukiwań.

Oferują doskonałą i responsywną obsługę klienta 24/7 pod bezpłatnym numerem, co jest naprawdę pomocne, szczególnie dla nowych użytkowników. Dodaje to poczucia, że ​​ich użytkownicy są dla nich naprawdę ważni.

Czy mogę skorzystać z bezpłatnej witryny do sprawdzania przeszłości?

Jeśli wyszukujesz bezpłatne sprawdzenie przeszłości w Google, otrzymasz dziesiątki wyników, z których większość będzie oferować podobną usługę do płatnych witryn bez ponoszenia kosztów.

Jak wyjaśniliśmy powyżej, dokładne sprawdzenie przeszłości wiąże się z kosztami, a jeśli nie są one przekazywane użytkownikom, są dwa możliwe powody.

Po pierwsze, nie przeprowadzają one swoich kontroli tak dokładnie, jak witryny opłacane. W naszych testach bezpłatne strony sprawdzające przeszłość często sprawdzają tylko kilka łatwo dostępnych publicznych źródeł danych. Z pewnością nie znajdą żadnych informacji wymagających ręcznych badań.

Jeśli wyszukiwanie jest trudne, ponieważ na przykład temat ma pospolite nazwisko, witryny, które mogą bezpłatnie sprawdzać przeszłość, również często zwracają niedokładne informacje. Niewłaściwe wyniki mogą powodować różnego rodzaju problemy. Możesz w końcu oskarżyć niewinną osobę o popełnienie przestępstwa seksualnego lub podróżować przez pół kraju, aby spotkać dawno zaginionego krewnego, który w rzeczywistości nie ma związku z twoją rodziną.

  Nie możesz podłączyć kontrolera Xbox 360 do komputera? Oto, co powinieneś zrobić

Drugim powodem może być to, że pokrywają swoje koszty w inny sposób. Często będzie to miało miejsce poprzez sprzedaż zebranych przez nich danych na temat Twoich podmiotów i Ciebie jako użytkownika stronom trzecim. Jest to nie tylko poważne naruszenie Twojej prywatności, ale może również doprowadzić do skontaktowania się z Tobą przez różnego rodzaju dziwne osoby, które próbują sprzedać Ci rzeczy, których nie potrzebujesz.

W przypadku wielu bezpłatnych witryn sprawdzających przeszłość stwierdziliśmy, że obie praktyki były normą.

Bezpłatne witryny mają raporty o niskiej dokładności, tracą wiele danych i często mogą sprzedawać Twoje informacje. Może nie wiązać się to z żadnymi kosztami, ale jeśli chcesz przeprowadzić weryfikację, chcesz, aby informacje były prawidłowe. Aby tak się stało, musisz ponieść niewielki koszt.

Wniosek

Jeśli chcesz przeprowadzić kontrolę przeszłości, która szybko wygeneruje dokładne i szczegółowe wyniki, musisz zapłacić. Jednak większość płatnych witryn sprawdzających w tle pobiera niewielką opłatę za nieograniczoną liczbę kontroli w uzgodnionym okresie. Całkiem możliwe jest uzyskanie doskonałej kontroli przeszłości przeprowadzonej za niedrogą cenę.

Istnieje wiele witryn sprawdzających przeszłość, które oferują doskonały stosunek jakości do ceny, aw tym artykule zidentyfikowaliśmy trzy najlepsze witryny. Istnieją bezpłatne strony sprawdzające przeszłość, ale, jak wyjaśniliśmy, naprawdę nie są warte wysiłku.

Jakie jest Twoje doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli przeszłości? Czy znalazłeś inne witryny, które oferują dobry stosunek jakości do ceny? Czy masz jakieś dodatkowe wskazówki dla naszych czytelników? Zawsze czekamy na opinie i komentarze naszych czytelników, aby pomóc innym poinformować innych, więc dlaczego nie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, korzystając z pola komentarza poniżej?

x