Czytaj nowe wiadomości WhatsApp z pływającego widżetu [Android]

WhatsApp jest z pewnością jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości, z których korzystają ludzie, być może zaraz po Facebook Messenger. W zeszłym roku WhatsApp otrzymał wiele dobrych aktualizacji, niektóre nie tak dobre, jak raporty „Widziane”, które teraz dostarcza. To sprawia, że ​​korzystanie z aplikacji jest nieco trudne, ale możesz wyłączyć raport „Widziane”. Jeśli wolisz pozostawić raport „Widziane”, ale nadal go obejść, wypróbuj Chat Helper for WhatsApp. To darmowy widżet na Androida, który dodaje elegancki pływający przycisk do ekranu. Na przycisku znajduje się znaczek wskazujący liczbę nowych / nieprzeczytanych wiadomości, a po dotknięciu rozwija się, umożliwiając przeczytanie wiadomości. Twój odbiorca nie wie, że przeczytałeś wiadomość i pozostaje ona „nieprzeczytana”.

Instalacja aplikacji Chat Helper dla WhatsApp jest łatwa, ale włączenie jej jest nieco denerwujące. Otwórz aplikację i włącz „Usługa ułatwień dostępu”. W tym zestawie opcji poszukaj opcji „Pomocnik czatu” i włącz ją. Otrzymasz powiadomienie na ekranie, aby zezwolić aplikacji na tworzenie widżetów i ustawić, aby zawsze zezwalała aplikacji na tworzenie widżetów. To powiadomienie może pojawić się kilka razy, a dotknięcie przycisku „Utwórz” za każdym razem zajmuje trochę czasu. Po włączeniu aplikacji widżet pojawi się na ekranie.

Pomocnik czatu dla WhatsAppPomocnik czatu dla WhatsApp-on

Widżet można przenosić w dowolne miejsce na ekranie. Stuknij, aby go rozwinąć i przeczytać wiadomość. Możesz przypiąć wiadomość, aby była otwarta. Wiadomość i widżet pojawią się nad wszystkimi aplikacjami. Aby widget wyświetlał się z tyłu ekranu, gdy inna aplikacja jest aktywna, przejdź do zakładki „Widoczność” w aplikacji i wybierz, które aplikacje mają pozostać na wierzchu, a które nie.

Pomocnik czatu dla widżetu WhatsApp Pomocnik czatu dla WhatsApp-pin

Chat Helper for WhatsApp ma reklamy, które sprawiają, że korzystanie z niego jest nieco denerwujące, ale reklamy pojawiają się tylko po przejściu na WhatsApp, więc nie są zbyt uciążliwe.

Zainstaluj pomocnika czatu dla WhatsApp ze sklepu Google Play