Debtster pomaga śledzić swoje IOU w różnych grupach [Android]

Komplikacje związane z dzieleniem rachunków podczas współistnienia są nieuniknione. Śledzenie, a następnie pogodzenie różnicy może być czasochłonne, jeśli twoje IOU to małe karteczki samoprzylepne lub bazgroły na papierze. Debtster to aplikacja na Androida, która ułatwia dzielenie się wydatkami i ich odzyskiwanie. Pozwala to na dzielenie się kosztami z różnymi grupami, więc jeśli dzielisz rachunki ze współlokatorem lub od czasu do czasu płacisz za lunch lub kawę dla współpracownika, aplikacja umożliwia śledzenie obu oddzielnie. Dodajesz siebie jako użytkownika, podobnie inni użytkownicy są dodawani w ten sam sposób. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze waluty, ale nie wszystkie, co jest zaskoczeniem i daje ładny historyczny widok pieniędzy, które są należne za daną transakcję.

Zacznij od utworzenia pierwszej grupy tj. Konta do ewidencji wydatków. Dotknij przycisku USD, aby wybrać inną walutę. Grupa wymaga nazwy i opisu.

Debtster Waluta zadłużenia

Po utworzeniu grupy musisz dodać do niej użytkowników. Możesz utworzyć nowego użytkownika lub, jeśli tylko eksplorujesz aplikację, użyć jednego z wstępnie dodanych użytkowników. Aby dodać użytkownika, musisz podać nazwę i adres e-mail. Użytkownik jest dodawany centralnie i możesz go dołączyć do dowolnej grupy. Aby zarejestrować wydatek, wybierz grupę, a następnie dotknij przycisku Pieniądze. W prawym dolnym rogu następnego ekranu zobaczysz przycisk plusa. Dotknij go i wybierz osoby, które są sobie winne pieniądze. Dla każdej strony, tj. Pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy, możesz dodać wiele osób, dotykając ich na ekranie wyboru użytkownika. Po dodaniu użytkowników wprowadź należną kwotę. Musisz także nadać transakcji nazwę.

Grupa DebtsterRekordowy koszt zadłużenia

Możesz zobaczyć podsumowanie wydatków, dotykając tego samego przycisku pieniędzy po wybraniu grupy. Jeśli dotkniesz przycisku skarbonki, możesz uzyskać bardziej szczegółowy widok tego, kto jest komu winien pieniądze. Dotknij dowolnego użytkownika, aby wyświetlić historię transakcji. Data każdej transakcji jest taka sama, jak w przypadku jej dodania w aplikacji. W ustawieniach aplikacji możesz zmienić walutę, dodać istniejących użytkowników do nowych kont oraz włączyć lub wyłączyć powiadomienia.

Historia długówUstawienia Debtster

Koncepcja aplikacji jest całkiem niezła, ale zaskoczył mnie brak integracji z usługą online i brak możliwości synchronizowania wydatków ze znajomymi. Wydaje się to trochę jednostronne, jeśli tylko jedna osoba dodaje wydatki. Interfejs to kolejna rzecz, której użytkownicy mogą nie lubić. To zabawne, ale nie nadaje się do bardzo intuicyjnego przepływu. Biorąc pod uwagę rozwój Material Design, ten interfejs jest bardzo zagmatwany.

Zainstaluj Debtster ze sklepu Google Play