Dezaktywuj i odłącz swoje konto na niechcianych urządzeniach w Netlifx

Udostępnij teraz w social media:

Netflix to gigant streamingu online, ale co zrobić, gdy na Twoim koncie jest aktywowanych zbyt wiele urządzeń? Co powiesz na to, gdy chcesz usunąć urządzenie, z którego ktoś korzysta, aby uzyskać dostęp do Twojego konta? Nie ma ograniczeń co do liczby urządzeń, które możesz mieć w serwisie Netflix, ale istnieje limit liczby urządzeń, które mogą jednocześnie przesyłać strumieniowo. Limit zależy od Twojej subskrypcji: Basic to jeden, Standard to dwa, a Premium to cztery. Te limity nie dotyczą różnych filmów lub programów; służą do jednoczesnego oglądania czegokolwiek, nawet jeśli jest to ta sama treść.

Niestety nie możesz również wylogować się z określonych urządzeń z poziomu swojego konta Netflix. Ponadto nie możesz powstrzymać ich przed ponownym zalogowaniem się, chyba że zmienisz hasło. MOŻESZ jednak wylogować się ze wszystkich urządzeń przy użyciu swojego konta, a następnie zmienić hasło. Ten proces zmusza wszystkie urządzenia do ponownego zalogowania się, aby w ogóle uzyskać dostęp.

Niezależnie od ograniczeń wylogowania i nieautoryzowanego dostępu do konta, istnieje prawne obejście, które możesz zastosować, aby ograniczyć liczbę urządzeń korzystających z konta Netflix lub kontrolować je. Ponadto istnieje inne obejście, z którego możesz skorzystać na własne ryzyko, znane jako imprezy online. Oto miarka.

Jak wylogować się ze wszystkich urządzeń w serwisie Netflix

Ponieważ nie możesz wylogować się z poszczególnych urządzeń z poziomu swojego konta Netflix, możesz wylogować się ze wszystkich urządzeń, wykonując poniższe czynności, a następnie wymusić ponowne zalogowanie na każdym urządzeniu.

 • Zaloguj się do swojego „konta Netflix” z dowolnej przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu.
 • Wybierz swój główny profil, klikając „ikonę profilu” lub „nazwę”.
 • Kliknij swoją „ikonę profilu” w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Konto”.
 • W sekcji „USTAWIENIA” kliknij „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”.
 • Potwierdź swoją decyzję o wyśpiewaniu ze wszystkich urządzeń, wybierając „Wyloguj się”.
 •   Jak zidentyfikować proces w Menedżerze zadań w systemie Windows 10

  Po wykonaniu powyższych kroków wszystkie urządzenia wymagają teraz ponownego zalogowania się do serwisu Netflix, aby móc korzystać z usługi.

  Jak zmienić hasło do Netflix

  Kolejnym krytycznym krokiem w zabezpieczaniu konta i kontrolowaniu dostępu do urządzenia oraz limitu użytkowania jest zmiana hasła. W ten sposób wszystkie urządzenia potrzebują nowych danych logowania do łączenia się i przesyłania strumieniowego.

  Aby zmienić hasło do Netflix, wykonaj następujące czynności:

 • Na stronie konta kliknij „Zmień hasło”.
 • 2. Teraz wprowadź swoje „aktualne hasło” i „nowe hasło” w polach tekstowych poniżej.

  Zakładając, że użyłeś hasła silniejszego niż imię psa i rok urodzenia, powinieneś być gotowy. Żadne urządzenia nie mogą się zalogować, chyba że użytkownik wpisze nowe hasło.

  Zorganizuj Watch Party w serwisie Netflix, aby kontrolować limity urządzeń do oglądania

  Zamiast ręcznie wylogowywać się z każdego zarejestrowanego urządzenia w serwisie Netflix lub wylogowywać się ze wszystkich z konta Netflix, możesz zorganizować imprezę oglądania, aby ograniczyć jednoczesne oglądanie i dostęp do konta. Oczywiście ten proces nadal wymaga zmian poszczególnych urządzeń, ale pomaga to, jeśli inne osoby w gospodarstwie domowym lub Twoi znajomi mają konta Netflix. Tak, jeśli każda osoba ma konto w serwisie Netflix, może dołączyć do Twojej imprezy przy oglądaniu.

  Kilka rozszerzeń online dla Chrome (i innych przeglądarek) umożliwia organizację imprezy przy oglądaniu, ale Teleparty (dawniej Netflix Party) to wybór wielu użytkowników. To rozszerzenie/dodatek jest już od jakiegoś czasu w Chrome, ale jest teraz dostępny w Microsoft Edge.

  Mimo że Teleparty pierwotnie nazywało się Netflix Party, Teleparty NIE jest własnością Netflix ani nie jest z nim powiązane, jak myśli wiele osób. Netflix również nie popiera ani nie obsługuje rozszerzenia. Dlatego korzystaj z Teleparty lub jakiegokolwiek innego rozszerzenia strony internetowej na własne ryzyko. Czy wpadniesz w kłopoty? Odpowiedź najprawdopodobniej brzmi nie. Czy możesz mieć kłopoty? Z pewnością możesz. Oto jak korzystać z Teleparty (Netflix Party).

    Jak znaleźć identyfikator wiadomości dla wiadomości e-mail w Gmailu [Chrome]
 • Otwórz „Chrome” lub „Edge” na komputerze stacjonarnym lub laptopie (Mac lub Windows).
 • Uzyskaj dostęp do sklepu z dodatkami „Chrome” lub „Edge” i wyszukaj „Teleparty”, a następnie zainstaluj go.
 • Upewnij się, że Twoja przeglądarka jest ustawiona na synchronizację wszystkich rozszerzeń lub musisz ręcznie zainstalować Teleparty na wszystkich komputerach stacjonarnych/laptopach, wykonując poprzedni krok.
 • Uruchom Netflix w przeglądarce (Chrome na dowolnym komputerze z systemem Windows, Mac lub Linux) lub wybierz Microsoft Edge (tylko w systemie Windows).
 • Otwórz „wideo Netflix”, które chcesz hostować na imprezie Netflix (w razie potrzeby możesz je tymczasowo wstrzymać), a następnie kliknij „ikonę Teleparty”. i wybierz „Rozpocznij imprezę”.
 • Wybierz „Akceptuj i kontynuuj” w wyskakującym oknie.
 • Kliknij „Kopiuj adres URL”, a następnie wklej link w wiadomościach wysyłanych do znajomych i rodziny.
 • Rozpoczyna się sesja Teleparty. Możesz kontrolować multimedia, umieszczać komentarze na czacie i wyświetlać bieżące raporty o stanie, takie jak wstrzymanie, wznowienie itp.
 • Wykonując powyższe kroki, możesz ograniczyć dostęp urządzenia do swojego konta Netflix, usuwając w ten sposób określone urządzenia z konta Netflix. Pamiętaj jednak, że każdy użytkownik musi mieć konto, aby uzyskać dostęp do imprezy online Netflix.

  Często Zadawane Pytania

  Co się stanie, gdy usunę kogoś z mojego konta?

  Technicznie rzecz biorąc, nie usuwasz kogoś ze swojego konta Netflix, ponieważ nie możesz tego zrobić. Zasadniczo wylogowujesz urządzenie ze swojego konta, blokując w ten sposób użytkownikowi dostęp do konta Netflix, o ile zmienisz hasło.

  Gdy wykonasz powyższe kroki, wszyscy wrócą do ekranu logowania. Tutaj mogą zalogować się za pomocą Twojego hasła lub utworzyć nowe konto.

  Skąd będę wiedzieć, że ktoś inny używa mojego konta?

  Możesz sprawdzić wszystkie zalogowane urządzenia na stronie konta. Zobaczysz również treści, których nie oglądałeś w sekcji Ostatnio oglądane w ustawieniach konta.

  Innym sposobem sprawdzenia, czy ktoś używa Twojego konta, jest to, że Netflix wydaje dziwne rekomendacje (np. Anime lub thrillery, których nigdy nie oglądasz). Jednak te dziwaczne sugestie mogą zgodnie z prawem istnieć, jeśli nie korzystasz zbyt często ze swojego konta lub po prostu zarejestrowałeś się na jedno. Co więcej, jeśli nie możesz przesyłać strumieniowo, ponieważ osiągnięto limit jednoczesnego przesyłania strumieniowego, to tak, ktoś jest zalogowany i aktualnie ogląda coś na Twoim koncie Netflix.

    8 najlepszych aplikacji do czatów wideo na Androida

  Wreszcie, jeśli zmieniły się informacje o koncie, takie jak adres e-mail lub hasło, jest to poważniejszy problem. Ta sytuacja wskazuje, że ktoś włamał się i przejął Twoje konto. Natychmiast zmień adres e-mail i hasło, wyloguj się ze wszystkich urządzeń, wykonując powyższe kroki, i skontaktuj się z Netflix (jeśli to możliwe, wyślij zrzuty ekranu ze zmianami).

  Chcę usunąć tylko jedno urządzenie. Czy są jakieś inne opcje?

  Za pośrednictwem Netflix możesz usuwać tylko „urządzenia do pobierania”, a nie rzeczywiste urządzenia, chyba że usuniesz je wszystkie za pomocą opcji „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”. Jeśli jednak urządzenie znajduje się w domowej sieci Wi-Fi, a router umożliwia blokowanie treści, możesz zalogować się do ustawień routera i ograniczyć określonemu urządzeniu możliwość korzystania z serwisu Netflix w sieci Wi-Fi.

  Oczywiście możesz również wylogować się z konta Netflix na urządzeniu, jeśli je masz. Postępując zgodnie z instrukcjami, jak powyżej, dotknij opcji „Wyloguj się” z menu. Jeśli nie chcesz już, aby urządzenie logowało się ponownie na Twoje konto, zmień hasło, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.

  x