Dlaczego dzwonki do drzwi wideo są najlepszym gadżetem Smarthome

Udostępnij teraz w social media:

Dzwonki wideo to najważniejsze urządzenie smarthome, które możesz kupić. Inteligentne żarówki mogą być efektowne, ale – gdy są odpowiednio zintegrowane – dzwonek wideo stanie się czymś, bez czego nie możesz żyć. Są też niesamowicie rozsądne, kosztują zaledwie 99 do 199 dolarów.

Gdybyś mógł mieć tylko jedno urządzenie smarthome, powinieneś zrobić z niego dzwonek wideo – zakładając, że możesz go zainstalować. A gdybyś mógł mieć tylko dwa, powinien to być wideodomofon i asystent głosowy z wyświetlaczem. Dlatego.

Dzwonki wideo są oknem na świat zewnętrzny

Dzięki powiadomieniu ta paczka nie została pozostawiona na werandzie przez cały dzień.

  Jak przetestować mikrofon w systemie Windows 10 (i go skonfigurować)

Dzwonek wideo łączy zestaw kamery, mikrofonu i głośników z prostym dzwonkiem do drzwi. Niektóre łączą się z istniejącym okablowaniem, a inne działają z dzwonkiem w Twoim domu, inne mają opcję rozładowania baterii i wymagają bezprzewodowego dzwonka. Dźwięk i obraz nagrań z dzwonków do drzwi są przesyłane strumieniowo z powrotem do tabletu lub telefonu, a ich nagrywanie i przesyłanie strumieniowe zależy od mocy. Na przykład dzwonki na baterie nie mogą nadawać w sposób ciągły; zbyt szybko stracą moc.

Gdy ktoś zbliży się do Twoich drzwi, dzwonek wideo zauważy i powiadomi Cię o tym. Od tego momentu możesz rozpocząć oglądanie transmisji. A jeśli zadzwonią do drzwi, możesz z nimi rozmawiać jak domofon.

  Co to jest łączenie kanałów?

Dzięki swojemu położeniu wideodomofony pełnią rolę pomostu do świata zewnętrznego. Dzwonek wideo umożliwia oglądanie i wchodzenie w interakcje ze światem za drzwiami – nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu.

Działa to niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze czy za granicą. Możesz zobaczyć, kto jest pod twoimi drzwiami, jeszcze zanim zadzwonią. Nie będziesz musiał po cichu podchodzić do wizjera, aby ustalić, kto zadzwonił i czy powinieneś odebrać.

Jeśli nie ma Cię w domu, nadal możesz zobaczyć, kto tam jest, a nawet porozmawiać z nimi. Dzięki inteligentnemu zamkowi możesz nawet zdalnie odblokować drzwi i wpuścić gości do domu. Niektóre dzwonki lubią Nest Hello i Wisenet Smartcam oferują funkcję rozpoznawania twarzy, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy przyjedzie rodzina lub przyjaciele.

  Jak sprawdzić, czy kupujesz od zewnętrznego sprzedawcy na Amazon

Czy byłeś kiedyś w domu przez cały dzień tylko po to, by coś odkryć

x