Dlaczego TextNow mówi, że połączenie zostało odrzucone?

TextNow to amerykański dostawca usług komunikacyjnych, założony w 2009 roku przez dwóch studentów. Od tego czasu rozwinęły się pod względem skali i struktury, a teraz mogą pochwalić się ponad dziesięcioletnim świadczeniem bezpłatnych usług telefonicznych w USA i Kanadzie. Jest to aplikacja do komunikacji, która działa jako mobilny dostawca sieci wirtualnej. Chociaż naśladuje konwencjonalne aplikacje do przesyłania wiadomości, podstawowe idee są skierowane do różnych grup użytkowników. Jeśli szukasz wskazówek, jak zadzwonić do kogoś w TextNow, lub jeśli napotykasz problemy, takie jak odrzucenie połączenia TextNow, przedstawiamy przewodnik, który pomoże ci w tym samym. Dowiesz się również, co się stanie, gdy zablokujesz kogoś w TextNow.

Dlaczego TextNow mówi, że połączenie zostało odrzucone?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, dlaczego jest napisane, że połączenie TextNow zostało odrzucone. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy numery TextNow mogą być blokowane?

TAk. Tekst teraz jest dostarczany z pełnym zestawem do aktywacji karty SIM. Dodatkowo oferują opcje, które pozwalają spersonalizować poziom otrzymywanych usług, zapewniając pełną kontrolę nad miesięcznymi wydatkami telefonicznymi. Oznacza to, że możesz mieć swój własny numer i dodać nowy numer za pośrednictwem TextNow. Każdy numer może zostać zablokowany przez inny numer, niezależnie od tego, czy jest to numer TextNow, czy nie. Po prostu wyślij SMS-a #STOP na dowolny numer TextNow, który chcesz zablokować, aby to osiągnąć. #STOP będzie miało równy wpływ zarówno na numery TextNow, jak i inne niż TextNow. Jeśli będą dalej próbować po tym, ich wywołanie TextNow zostanie odrzucone.

Co to znaczy, gdy dzwonisz pod numer TextNow i mówi, że połączenie zostało odrzucone?

Odrzucenie połączenia TextNow zwykle oznacza, że ​​wcześniej zablokowali Twój numer lub po prostu nie zachowali aplikacji na swoim urządzeniu.

Dlaczego TextNow mówi, że połączenie zostało odrzucone?

TextNow jest oparty na aplikacji dostawca usługi. Dostarczą ci numer, który mógł już do kogoś należeć. Tak więc osoba, do której dzwonisz przez TextNow, może mieć czarno-białe listy rozmówców oparte na pewnych konfiguracjach, czasami bez ich wcześniejszej wiedzy na ten temat. Być może numer, pod który próbujesz zadzwonić, należy do osoby, która odinstalowała aplikację. Więc gdy ktoś zadzwoni, jego połączenie TextNow zostanie odrzucone.

Dlaczego nie mogę zadzwonić do kogoś w TextNow?

Po dowiedzeniu się, dlaczego połączenie TextNow zostało odrzucone, gdy nie możesz zadzwonić do kogoś w TextNow, może to wynikać z różnych przyczyn. Zwykle TextNow umożliwia bezproblemowe łączenie się z ogólnokrajową siecią bezprzewodową, ale możesz napotkać problemy z następujących powodów:

  • Odmowa lub wyłączenie niezbędnych uprawnień
  • Nieaktualna aplikacja TextNow
  • Niestabilne lub brak połączenia z Internetem
  • Włączono tryb samolotowy lub samolotowy
  • Uszkodzona pamięć podręczna i dane aplikacji TextNow
  • Niewystarczające międzynarodowe kredyty międzymiastowe w TextNow

Co się stanie, jeśli zablokujesz kogoś w TextNow?

Wiedząc, dlaczego połączenie TextNow zostało odrzucone, jeśli zablokujesz kogoś w TextNow, ta osoba nie będzie już mogła się z Tobą skontaktować.

Uwaga: nadal mogą kontaktować się z Tobą za pośrednictwem oddzielnych numerów niezarejestrowanych w TextNow. Może się to zdarzyć nawet po usunięciu aplikacji z urządzenia. Prosimy o zgłaszanie się przez Obsługa klienta TextNow stronę, a przedstawiciele ci pomogą.

Skąd wiesz, czy Twój numer TextNow jest zablokowany?

Wzorzec poczty głosowej/dzwonka nie działa płynnie. Komunikat poczty głosowej pojawi się po kilku dzwonkach, gdy zadzwonisz pod niezablokowany numer. Zamiast tego przejdziesz bezpośrednio do poczty głosowej, jeśli urządzenie danej osoby jest wyłączone lub aktualnie prowadzi rozmowę. Nie otrzymasz żadnego wskazania, jeśli zadzwonisz do kogoś, kto zablokował Twój numer.

Najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest zadzwonienie do tej osoby przez inny numer i sprawdzenie, czy połączenie zostanie nawiązane bezproblemowo. Jeśli są w stanie połączyć się w ten sposób, być może będziesz w stanie dowiedzieć się, czy/dlaczego mają zablokował cię.

Jak możesz stwierdzić, czy ktoś używa TextNow?

O ile nie zablokujesz kogoś w TextNow i nie otrzymałeś telefonu lub SMS-a od kogoś z numerem, możesz dowiedzieć się, czy ta osoba korzysta z TextNow, korzystając z samej aplikacji TextNow. Wszystkie rekordy pojawią się w aplikacji. |A jeśli nie, możesz być pewien, że nie używają TextNow. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, dlaczego jest napisane, że połączenie TextNow zostało odrzucone.

Jak długo trwa numer TextNow?

Numery TextNow nie wygasną, chyba że odrzucisz konto na swoim urządzeniu. Konieczny jest wskaźnik, że konto jest w użyciu, dlatego wymagane jest wychodzące połączenie tekstowe lub telefoniczne.

Możesz także kupić niektóre numery premium, płacąc symboliczną opłatę. Jest to oparte na abonamencie, dlatego łatwiej jest śledzić okres, w którym możesz zachować numer, po którym można go przydzielić komuś innemu. Możesz kupić dodatek Zablokowany numer osobno, nawet jeśli nie masz numeru Premium, który zachowa Twój numer powiązany z Twoim kontem na czas trwania zablokowanej subskrypcji. Numery Premium i Locked-In są dostępne w cenie 4,99 USD i 6,49 USD rocznie.

Dlaczego My TextNow nie działa?

Powinieneś zawsze używać zaktualizowanej wersji aplikacji na swoim telefonie, chyba że chcesz, aby TextNow nie działał poprawnie. Może być kilka powodów, dla których masz problem z niedziałającym TextNow, w tym niektóre z punktów, o których wspominaliśmy wcześniej, dotyczących aktualizacji i prywatności. Korzystanie z VPN może również zepsuć sieć. Jeśli TextNow nie działa, istnieje duże prawdopodobieństwo, że aplikacja ma błąd lub usterkę, albo że ich serwer nie działa. Zespół TextNow będzie już pracował nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć, dlaczego mówi, że połączenie TextNow zostało odrzucone. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.