Dodaj Flux Like Tint do swojej przeglądarki

Udostępnij teraz w social media:


Jakiś czas temu na iOS została wydana aplikacja o nazwie Flux. Wieczorem i nocą ekran zabarwił ekran w odcieniu sepii, próbując powstrzymać blask jasnego ekranu przed zasypianiem. Apple wkrótce zbanowało aplikację, a następna stabilna wersja iOS będzie miała funkcję, która naśladuje dokładnie to. Chodzi o to, że jest to cudowna mała funkcja, która może ułatwić przeglądanie. Być może będziesz musiał siedzieć do późna i pracować, ale przyciemnienie ekranu sprawia, że ​​mózg nie czuwa dłużej niż powinien. FireLux to dodatek do Firefoksa, który pozwala dodać sepię, czarny, szary, biały i różowy odcień do karty przeglądarki, dzięki czemu mniej męczy oczy, a G.lux jest jego odpowiednikiem w Chrome. Jeśli chcesz mieć inny odcień koloru, oba rozszerzenia mają niestandardową opcję wyboru koloru, której możesz użyć do wybrania innego.

  Jak rysować online za pomocą aplikacji Google Chrome Canvas

Zainstaluj dodatek / rozszerzenie. Doda przycisk obok paska adresu URL, w którym możesz wybrać kolor dodawanego odcienia i jego intensywność. Dostępnych jest sześć gotowych opcji, a intensywność jest domyślnie ustawiona na 30%. Wybierz kolor z gotowego ustawienia lub kliknij koło kolorów, aby wybrać inny kolor, a bieżąca karta zostanie zabarwiona na żywo. Użyj suwaka intensywności, aby zarządzać kryciem odcienia, a kiedy ustawisz go tak, jak lubisz, kliknij „Zapisz – wymaga odświeżenia”. Każda karta, którą później odświeżysz lub otworzysz, będzie przyciemniona, dopóki jej nie wyłączysz.

Karta zostanie odświeżona, a po załadowaniu będzie przyciemniona. Fireflux automatycznie odświeży stronę po kliknięciu przycisku, ale wydaje się, że G.lux wymaga ręcznego odświeżenia. Ani dodatek, ani rozszerzenie nie są powiązane z twórcami aplikacji Flux.

  Jak zmienić język w programie Microsoft Word

Zainstaluj Fireflux dla przeglądarki Firefox

Zainstaluj G.lux z Chrome Web Store

x