Dodaj kanał popularnych filmów do Chromecasta [Android]


Możesz subskrybować kanały takie jak HBO Go lub transmitować swoje ulubione programy z Netflix do Chromecasta. Co dziwne, aplikacja YouTube, która ma doskonałe wsparcie dla Chromecasta, nie ma funkcji, która pozwoliłaby Ci zobaczyć wszystkie popularne filmy i wszystkie ostatnio przesłane przez kanały, które subskrybujesz na swoim telewizorze. W zasadzie musisz ręcznie tworzyć listy odtwarzania filmów, które chcesz oglądać, i wydaje się, że nie ma koncepcji osobistego kanału. Trending Videos Cast to bezpłatna aplikacja na Androida, która automatycznie wyszukuje popularne filmy i filmy z r / videos i transmituje je na telewizor.

Otwórz Przesyłanie popularnych filmów i połącz je z Chromecastem. Po nawiązaniu połączenia aplikacja załaduje wszystkie dostępne treści, które możesz oglądać. Istnieje sekcja dla losowych filmów wideo, komedii, w której większość filmów wydaje się pochodzić z ComedyCentral i r / videos. Dotknij przycisku odtwarzania na filmie, aby rozpocząć oglądanie, lub dotknij przycisku plusa, aby dodać wideo do kolejki.

Obsada popularnych filmówPopularne filmy Cast-play

Przesyłanie filmów zyskujących popularność to coś pomiędzy dobrym pomysłem a pracą w toku. Koncepcyjnie byłoby znacznie lepiej, gdyby można było połączyć się z kontem użytkownika YouTube i automatycznie odtwarzać najnowsze treści, które zostały przesłane przez kanały, które obserwuje użytkownik. Zamiast tego opiera się na trendach i niektórych bardziej popularnych źródłach popularnych filmów, aby dać Ci coś do obejrzenia. Wymaga również od użytkownika wyboru filmów zamiast tylko odtwarzania wszystkich filmów z określonego źródła.

Aplikacja zawiera błędy i wymaga kilku prób połączenia się z Chromecastem. Interfejs nie pokazuje, który film jest odtwarzany lub czy w ogóle jest odtwarzany i wymaga pilnej poprawy. To powiedziawszy, nadal jest to jedna z bardziej unikalnych koncepcji, jeśli chodzi o aplikacje Chromecast, więc mam nadzieję, że programista to poprawi.

Zainstaluj popularne filmy przesyłane ze sklepu Google Play