Dodaj przycisk Wróć do startu w stylu Opera do przeglądarki Mozilla Firefox


Gwałtowny rozwój sieci w ciągu ostatnich kilku dekad spowodował ogromne zmiany w oprogramowaniu do przeglądania sieci, takim jak Firefox i Opera. Te dwie główne przeglądarki internetowe bardzo się rozwinęły na przestrzeni lat. I chociaż najczęściej używam Firefoksa, w Operze jest kilka godnych uwagi elementów, z których Mozilla chciałbym pożyczyć. Jednym z nich jest przycisk powrotu do startu, który pozwala szybko powrócić do strony głównej witryny, na której został wprowadzony. Firefox ma przycisk Wstecz, ale nie działa w podobny sposób jak przycisk Wstecz Opery. Jeśli nie masz nic przeciwko korzystaniu z dodatków innych firm, małe rozszerzenie o nazwie Powrót do początku może pomóc przezwyciężyć tę niedogodność, dodając przycisk Wstecz do startu na pasku narzędzi.

Powrót do początku __ Dodatki do przeglądarki Firefox

Jeśli zastanawiasz się, jak to działa, powiedzmy, że wchodzisz na newsblog.pl.com i zaczynasz od sekcji Windows, a następnie przechodzisz między siecią, iOS, Androidem i tak dalej. Teraz, gdy zechcesz ponownie wrócić do sekcji Windows, możesz po prostu kliknąć przycisk Wstecz, aby rozpocząć, a będziesz tam w mgnieniu oka, po prostu. Dodatek ma lekką konstrukcję i można go przenieść w dowolne miejsce na pasku narzędzi.

Dodatek bez restartu można pobrać z biblioteki dodatków Mozilli, a po instalacji w pobliżu paska adresu zostanie dodany przycisk z podwójną strzałką. Ponieważ Firefox umożliwia dostosowywanie ikon paska narzędzi, możesz łatwo przenieść go na lewą stronę w pobliżu domyślnego przycisku Wstecz, jeśli chcesz. Działa osobno dla każdej karty otwieranej w Firefoksie, co oznacza, że ​​zapisuje sesję przeglądania i umożliwia powrót do stron tylko na aktualnie otwartej karcie.

Powrót do początku __ Po

Należy zauważyć, że dodatek działa tylko dla aktualnie aktywnych stron internetowych tylko w tej samej zakładce. Oznacza to, że po kliknięciu odsyłacza w witrynie internetowej, który prowadzi do strony zewnętrznej, kliknięcie opcji Powrót do początku z tego miejsca spowoduje przeniesienie tylko do początku nowej witryny, a nie do poprzedniej. Może się to przydać, jeśli chcesz wrócić tylko do głównych stron różnych witryn.

Zainstaluj ponownie, aby rozpocząć dla przeglądarki Firefox