Dodaj przycisk Wróć do startu w stylu Opera do przeglądarki Mozilla Firefox

Udostępnij teraz w social media:


Gwałtowny rozwój sieci w ciągu ostatnich kilku dekad spowodował ogromne zmiany w oprogramowaniu do przeglądania sieci, takim jak Firefox i Opera. Te dwie główne przeglądarki internetowe bardzo się rozwinęły na przestrzeni lat. I chociaż najczęściej używam Firefoksa, w Operze jest kilka godnych uwagi elementów, z których Mozilla chciałbym pożyczyć. Jednym z nich jest przycisk powrotu do startu, który pozwala szybko powrócić do strony głównej witryny, na której został wprowadzony. Firefox ma przycisk Wstecz, ale nie działa w podobny sposób jak przycisk Wstecz Opery. Jeśli nie masz nic przeciwko korzystaniu z dodatków innych firm, małe rozszerzenie o nazwie Powrót do początku może pomóc przezwyciężyć tę niedogodność, dodając przycisk Wstecz do startu na pasku narzędzi.

  To oszustwo Verizon Smishing jest szalenie realistyczne

Jeśli zastanawiasz się, jak to działa, powiedzmy, że wchodzisz na newsblog.pl.com i zaczynasz od sekcji Windows, a następnie przechodzisz między siecią, iOS, Androidem i tak dalej. Teraz, gdy zechcesz ponownie wrócić do sekcji Windows, możesz po prostu kliknąć przycisk Wstecz, aby rozpocząć, a będziesz tam w mgnieniu oka, po prostu. Dodatek ma lekką konstrukcję i można go przenieść w dowolne miejsce na pasku narzędzi.

Dodatek bez restartu można pobrać z biblioteki dodatków Mozilli, a po instalacji w pobliżu paska adresu zostanie dodany przycisk z podwójną strzałką. Ponieważ Firefox umożliwia dostosowywanie ikon paska narzędzi, możesz łatwo przenieść go na lewą stronę w pobliżu domyślnego przycisku Wstecz, jeśli chcesz. Działa osobno dla każdej karty otwieranej w Firefoksie, co oznacza, że ​​zapisuje sesję przeglądania i umożliwia powrót do stron tylko na aktualnie otwartej karcie.

  Jak naprawić zamrożoną sesję pulpitu Gnome

Powrót do początku __ Po

Należy zauważyć, że dodatek działa tylko dla aktualnie aktywnych stron internetowych tylko w tej samej zakładce. Oznacza to, że po kliknięciu odsyłacza w witrynie internetowej, który prowadzi do strony zewnętrznej, kliknięcie opcji Powrót do początku z tego miejsca spowoduje przeniesienie tylko do początku nowej witryny, a nie do poprzedniej. Może się to przydać, jeśli chcesz wrócić tylko do głównych stron różnych witryn.

Zainstaluj ponownie, aby rozpocząć dla przeglądarki Firefox

x