iOS

Dodaj przypomnienia, aby odpowiedzieć na tekst w iOS

Świat byłby lepszym miejscem, gdyby ludzie nie zapomnieli odpowiadać na wiadomości tekstowe. Żyjemy w czasach, gdy zbyt późne odpowiadanie na sms może zrywać całe relacje. Wyobraź sobie, co może przynieść całkowite zapomnienie o odpowiedzi na tekst. Jeśli często zapominasz o odpowiadaniu na wiadomości tekstowe, osobiste lub inne, rozważ zainwestowanie 0,99 USD w Txtbck. Jest to aplikacja na iOS, która umożliwia dodawanie przypomnień, aby odpowiedzieć na tekst w aplikacji Wiadomości.

Txtbck działa jako aplikacja Wiadomości, a także jako samodzielna aplikacja. Zainstaluj go i uruchom aplikację z ekranu głównego. Zezwól na wysyłanie powiadomień i dostęp do kontaktów. Następnie włącz go w aplikacji Wiadomości.

Otwórz wątek wiadomości, dla którego chcesz dodać przypomnienie. Stuknij wiadomość w wątku, aż pojawi się menu i wybierz „Kopiuj”. Otwórz tacę aplikacji i wybierz TxtBck. Kliknij przycisk „Wklej tekst”, a następnie „Więcej”.

Wklejona wiadomość zostanie automatycznie dodana do przypomnienia. To jest wiadomość, na którą musisz odpowiedzieć. W sekcji „Imię i nazwisko” wybierz kontakt, któremu chcesz odpowiedzieć. Aplikacja może przypomnieć Ci o konieczności wysłania SMS-a w określonym czasie lub w określonej lokalizacji. Możesz pogrupować przypomnienia w jednej z czterech kategorii; Rodzina, przyjaciele, szkoła i praca.

Dotknij opcji „Ustaw czas”, aby włączyć przypomnienie.

Txtbck działa również jako samodzielna aplikacja. Nie musisz koniecznie używać go wyłącznie z aplikacji Wiadomości. To całkiem niesamowite, ponieważ możesz go używać z innymi popularnymi aplikacjami do przesyłania wiadomości, takimi jak Facebook Messenger i Whatsapp. Po prostu otwórz Txtbck na ekranie głównym i dotknij przycisku plusa w prawym górnym rogu, aby utworzyć przypomnienie.

Txtbck umożliwia wyświetlenie pełnej listy wszystkich przypomnień ustawionych dla wiadomości tekstowych. Przypomnienie oparte na czasie ma podświetloną ikonę dzwonka, a przy przypomnieniu opartym na lokalizacji podświetlony jest dymek lokalizacji. Aby usunąć przypomnienie, przesuń palcem w lewo. Listę przypomnień można sortować alfabetycznie, chronologicznie lub według kontaktu.

Txtbck jest całkiem fajny, ponieważ można go używać do dodawania przypomnień, aby odpowiedzieć na tekst w dowolnej aplikacji do obsługi wiadomości. Można go ulepszyć, umożliwiając użytkownikom tworzenie i zapisywanie odpowiedzi, które chcą wysłać, oraz dając im swobodę dostosowywania kategorii.

Zainstaluj Txtbck z App Store

x