Dodaj tekst i dymki w stylu komiksu do swoich zdjęć [iOS]


Dodawanie tekstu do zdjęć jest prawdopodobnie drugim najpopularniejszym rodzajem modyfikacji, które ludzie wprowadzają, drugim oczywiście po zastosowaniu filtrów. Istnieje kilka wyjątkowo popularnych aplikacji, takich jak Over i Photolettering, które są popularne, ponieważ zapewniają użytkownikom wspaniałe czcionki i pełną kontrolę nad typografią. Fork to nowa aplikacja i sieć społecznościowa, która pozwala dodawać dymki i elementy w stylu komiksów do zdjęć. Aplikacja ma na celu nadanie zdjęciom charakteru komiksu i zawiera naklejki. Oto wszystko, co ma do zaoferowania aplikacja.

Możesz zrobić zdjęcie za pomocą widelca, a następnie edytować je w aplikacji później lub możesz użyć zdjęcia z rolki aparatu i edytować je. Podczas importowania zdjęcia aplikacja umożliwia wybranie z listy szablonów, jakiego rodzaju obraz chcesz otrzymać. Jeśli chcesz czegoś oryginalnego lub wszystkie szablony zasłaniają temat zdjęcia, możesz go pominąć i dodać elementy według własnego wyboru.

fork_template widelec

Widelec jest darmowy, ale możesz kupić więcej elementów, aby dodać je do swoich zdjęć. Zawiera bąbelki z tekstem i kilka elementów komiksu bezpłatnie. Za pomocą suwaka na dole wybierz typ elementu, który chcesz dodać, i spośród dostępnych zaznaczeń wybierz ten, którego chcesz użyć. Elementy można umieszczać w dowolnym miejscu, jednak nie można zwiększać ani zmniejszać rozmiaru tekstu używanego w dymkach ani wybierać innego koloru tekstu.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Fork to sieć społecznościowa. Jako sieć społecznościowa Fork prosi Cię o zarejestrowanie się przy użyciu Twojego numeru telefonu. Zapisuje zdjęcia na rolce z aparatu, ale przesyła je również online. Możesz je później usunąć. Na koniec dodaje znak wodny w prawym dolnym rogu zdjęcia.

Zainstaluj Fork z App Store