Dodaj wyróżnienia w średnim stylu z artykułu, gdy go udostępniasz

Medium ma naprawdę fajną małą funkcję do udostępniania postów; możesz zaznaczyć fragment posta i udostępnić go wraz z linkiem. Jest genialny, ponieważ daje czytelnikowi perspektywicznemu wyobrażenie o tym, o czym jest post. Taki link może również przyciągnąć więcej czytelników i zachęcić więcej osób do przeczytania posta. Problem w tym, że nie wszystko, co czytamy, jest na Medium. Czytamy treści pochodzące z wielu różnych witryn, a aplikacje, które czytamy, nie mają nic podobnego do funkcji udostępniania fragmentów Medium. Poznaj Highly, aplikację na iOS oraz rozszerzenie do Chrome i Safari, które zapewnia dokładną funkcjonalność na urządzeniu z systemem iOS i w przeglądarce.

W systemie iOS zainstaluj aplikację i zaloguj się za pomocą Facebooka lub Twittera albo zarejestruj nowe konto za pomocą adresu e-mail. Przejdź przez krótki samouczek, a aplikacja poprosi o wklejenie linku do artykułu, który chcesz udostępnić. Przejdź do preferowanej aplikacji do czytania i znajdź ją.

wysokolink do kopiowania

Wklej link w Highly i pozwól aplikacji przeczytać go przez kilka sekund.

wysoce wklej-linkbardzo czytelne

Po przeczytaniu artykułu aplikacja jest gotowa do zaznaczenia wybranego fragmentu. Przejrzyj artykuł i zaznacz tekst, który chcesz udostępnić, gdy udostępniasz artykuł. Zaznacz tekst tak, jak zwykle w każdej innej aplikacji na iOS. Po zaznaczeniu tekstu dotknij wykrzyknika na ruchomym pasku narzędzi. Spowoduje to dodanie czerwonego podświetlenia do tekstu.

wysoce - wyróżnijmocno zaznaczone dotknięcie

Dotknij zaznaczonego tekstu, a na pływającym pasku narzędzi zobaczysz przycisk udostępniania. Dotknij go i wybierz, gdzie chcesz udostępnić artykuł, np. Na Facebooku lub Twitterze.

bardzo duże udostępnianiebardzo się udostępnia

Rozszerzenie przeglądarki działa naprawdę dobrze. Zainstaluj go i odwiedź swoją ulubioną witrynę internetową. Gdy zobaczysz artykuł, który chcesz udostępnić, naciśnij! klucz. Nie musisz przytrzymywać klawisza Shift. Wystarczy nacisnąć przycisk 1. Spowoduje to aktywację rozszerzenia.

mocno przycisk

Podświetl fragment, a następnie kliknij przycisk udostępniania. Aby udostępnić łącze, musisz zalogować się w Highly.

wysoce-przeglądarka-ext

Zainstaluj bardzo z App Store

Zainstaluj wysoce dla Chrome i Safari