Dołączyć do drużyny

Szukasz miejsca, w którym możesz podzielić się głosem z zaangażowaną publicznością? newsblog może być właśnie tym miejscem.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Pisarz funkcji – Sprzęt (recenzje, przewodniki dotyczące zakupu, podsumowania) Pisarz samouczków – Rozwiązywanie problemów z konferencjami internetowymi i potrzebni eksperci od systemu Windows 10.

newsblog poszukuje niezależnych pisarzy, którzy dołączą do naszego istniejącego zespołu i pomogą tworzyć angażujące, informacyjne i przydatne treści, które rozwiążą ludzkie problemy.

Szukamy każdego, kto zna system Windows 10 na lewą stronę lub ma pasję (i wielką wiedzę) w zakresie sprzętu. Szukamy również innych producentów komputerów PC, którzy mogliby pisać przewodniki po zakupach na różne tematy sprzętowe.

Idealny kandydat

Poprzednie blogowanie lub pisanie online. Twórz dobrze zbadane treści, które kompleksowo obejmują tematy i angażują naszych odbiorców (nie ma ustalonej długości postów ani treści, a liczba słów może wynosić od 500 słów do ponad 3000). Umieć wyjaśniać złożone pomysły lub informacje techniczne w języku zrozumiałym dla przeciętnego człowieka. Ponadto, w stosownych przypadkach, można zabrać zainteresowanych czytelników na „głębokie zanurzenie” odpowiednich pojęć. Prawdziwe zainteresowanie i dobry poziom wiedzy na wybrane przez Ciebie tematy. Interakcja z czytelnikami poprzez komentarze Doskonała znajomość języka angielskiego

Wymagane / opcjonalne umiejętności

Obrazy źródłowe treści (zrzuty ekranu itp.) Znajomość WordPress do przesyłania szkiców postów i treści. Doświadczenie z dowolną aplikacją do edycji zdjęć to bonus. Pewna wiedza na temat pisania z myślą o SEO

Aby złożyć podanie, napisz do nas na adres newsblog.com (po prostu wstaw @) i daj nam znać, dlaczego uważasz, że jesteś idealnym kandydatem, preferowane stawki i dostępność do pisania w newsblog.