Dostęp do widżetów z dowolnego ekranu, dowolnej aplikacji w telefonie [Android]

Co może zrobić pływający przycisk na ekranie? Prawie wszystko, co można sobie wyobrazić. Jest to jeden z najczęstszych sposobów, w jaki programiści sprawiają, że ich aplikacje są łatwo dostępne z dowolnego ekranu urządzenia. flippr to aplikacja na Androida, która pozwala na szybkie przesunięcie wszystkich widżetów. Dodaje pływający przycisk, który można przesuwać, aby uzyskać dostęp do widżetów z poziomu innych aplikacji. Aplikacje nadal działają, gdy używasz widżetu, a po zakończeniu możesz go przesunąć i wrócić do aplikacji. Oprócz wywoływania widżetu aplikacja umożliwia także tworzenie grup widżetów i przełączanie się między nimi, a wszystko to za pomocą przycisku aplikacji.

Uruchom aplikację i stwórz swoją pierwszą grupę. Możesz grupować aplikacje na podstawie typu dodanych do nich widżetów. Wprowadź nazwę i dotknij przycisku koła zębatego, aby dodać do niej widżety. Aplikacja nie dodaje żadnych widżetów i możesz wybrać tylko te, które są już zainstalowane na Twoim telefonie. Po utworzeniu grup i dodaniu do nich widżetów dotknij przycisku odtwarzania u góry.

grupa flippr flippr app

Powiadomienie pojawi się w obszarze powiadomień, aby wskazać, że aplikacja jest uruchomiona. Możesz zatrzymać aplikację z powiadomienia. Po lewej stronie ekranu zostanie dodany niebieski przycisk. Stuknij i przesuń go, aby wyświetlić grupę widżetów w bieżącej grupie i używać ich tak, jak zwykle na ekranie głównym. Po przesunięciu przycisku pojawia się nakładka informująca, która grupa jest aktywna. Aby zmienić grupy, aplikacja poinstruuje Cię, aby przesunąć przycisk w poziomie, ale nie udało nam się to.

flippr bieganieflippr widgets

W preferencjach aplikacji możesz włączyć aplikację podczas rozruchu i wyłączyć powiadomienia o uruchomieniu aplikacji. Jeśli widżety nie pasują bezpośrednio do szerokości i wysokości ekranu, możesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę wierszy i kolumn skonfigurowanych dla programu uruchamiającego w preferencjach aplikacji. Przycisk aplikacji, tzn. Bąbelek, można zmienić i dołączyć po przeciwnej stronie ekranu. Rozmiar można zwiększyć i można uczynić go przezroczystym lub mniej kryjącym. Możesz wyłączyć nazwy grup i widżetów oraz ustawić widżety tak, aby automatycznie ukrywały się po interakcji z jednym z nich.

flippr prefflippr pref2

Aplikacja działa dobrze, o ile przełączasz się między widżetami w ramach jednej grupy, ale przełączanie między grupami nie działa i nie ma na to żadnego obejścia. Aplikacja nie będzie działać z widżetami opracowanymi i zainstalowanymi w systemie przez producenta urządzenia.

Zainstaluj flippr ze sklepu Google Play