Dostęp i zarządzanie wieloma kontami w sieciach społecznościowych i chmurze

Przy tak wielu usługach przechowywania w chmurze i sieciach społecznościowych zarządzanie nimi wszystkimi może być dość trudne. Wielu z nas stara się być wszędzie na raz, podczas gdy inni potrzebują jednolitego miejsca, w którym będą mogli łatwo obserwować swoją wirtualną obecność. Jeśli szukasz łatwego rozwiązania, które skonsolidowałoby Twoje życie w chmurze, Jumptuit to nowa wieloplatformowa usługa, której celem jest pomoc w organizowaniu, przenoszeniu i kopiowaniu plików między wieloma magazynami w chmurze i serwisami społecznościowymi bez większych kłopotów. Ma przyzwoity interfejs, oferuje mnóstwo wspaniałych funkcji i obsługuje wiele platform mobilnych i stacjonarnych.

Jumptuit umożliwia podłączenie wielu różnych usług w chmurze i mediów społecznościowych, w tym Dropbox, Google Drive, OneDrive, Flickr, Facebook, Vimeo, Box, YouTube i innych. Gdy to zrobisz, możesz łatwo przenosić pliki z jednej usługi do drugiej lub uzyskiwać dostęp do tych samych treści z wielu urządzeń dzięki natywnym aplikacjom dostępnym dla obsługiwanych platform. Ma nawet interfejs sieciowy, z którego można korzystać w dowolnej przeglądarce internetowej na telefonie komórkowym lub komputerze.

Jumptuit_Main

Korzystanie z Jumptuit jest naprawdę proste i proste. Po prostu przejdź do jej witryny internetowej i kliknij Zaloguj się w prawym górnym rogu. Możesz zarejestrować nowe konto przez e-mail lub Google, Facebook, LinkedIn, Twitter itp., Po udzieleniu mu upoważnienia do dostępu do danych swojego profilu, które są prawdopodobnie potrzebne, abyś mógł łatwo uzyskać dostęp i przenosić pliki z jednej usługi do drugiej.

Jumptuit_Register

W kolejnym kroku aplikacja pokaże Ci wszystkie obsługiwane przez siebie usługi i umożliwi Ci ich integrację kilkoma kliknięciami.

Jumptuit_Services

Gdy to zrobisz, pojawi się główny obszar pulpitu Jumptuit, w którym możesz otwierać pliki, pobierać je do lokalnej pamięci do użytku w trybie offline lub podłączać dodatkowe usługi w dowolnym momencie. Możesz także bezpośrednio otwierać pliki w aplikacji Jumptuit i szybko przenosić elementy z jednej usługi przechowywania w chmurze do innej, takiej jak Dropbox na Dysk Google i odwrotnie.

Kolejną przydatną funkcją, którą oferuje, jest możliwość przesyłania plików do dowolnej podłączonej usługi bezpośrednio z tego interfejsu, oszczędzając mnóstwo czasu. Zapewnia również ujednolicone pole wyszukiwania u góry, które umożliwia użytkownikom przeszukiwanie plików przechowywanych w ich połączonych usługach pod jednym dachem. I wreszcie, Jumptuit umożliwia udostępnianie plików innym osobom, przenosząc je do udostępnionego folderu lub wysyłając je bezpośrednio przez e-mail lub sieci społecznościowe.

Jumptuit_Dashboard

Jeśli zastanawiasz się, Jumptuit ma natywne aplikacje na iOS, Androida, OS X, Windows 8 i Windows Phone. Nawet jeśli nie masz dostępu do aplikacji natywnych, możesz skorzystać z aplikacji internetowej Jumptuit, aby spróbować.

Jumptuit_Availability

Oto zrzut ekranu przedstawiający wygląd aplikacji Windows 8 (nowoczesny interfejs użytkownika).

Jumptuit_Windows

Możesz podłączyć do czterech urządzeń i kont w chmurze za pomocą bezpłatnego konta Jumptuit. Jeśli potrzebujesz więcej, możesz zapłacić 10 USD / miesiąc lub 100 USD / rok za nieograniczony dostęp.

Odwiedź Jumptuit