Dragon Finga to Ragdoll Kung-Fu Fighting Game na Androida

Mniej więcej w tym samym czasie, jaki zajmuje Google znaczenie słowa „sushi”, stwierdziłem, że też znam Kung Fu, kiedy dostałem w swoje ręce Dragon Finga na Androida. Ta darmowa gra jest po prostu oszałamiająca, oferuje niesamowitą mechanikę rozgrywki i oferuje wiele godzin zabawy. Gra jest całkowicie oparta na fizyce szmacianych lalek i zawiera organiczną animację i kolizje zamiast wcześniej ustalonych ruchów walki. Wygląda i działa świetnie, ale gra nie daje nam wiele wspólnego z tymi zabawnymi narzędziami. A wyzwanie dla jednego gracza to wszystko, co ma do zaoferowania Dragon Finga.

Deweloper Another Place Productions LTD z pewnością dołożył wszelkich starań, aby środowisko w Dragon Finga w pełni wykorzystywało dzisiejszy potężny sprzęt mobilny. Jak widać od razu po przejściu przez początkowy samouczek gry, do każdego najmniejszego szczegółu poświęcono przysłowiową uwagę.

Dragon Finga_Tutorial

Przy pierwszym uruchomieniu uczysz się podstaw rozgrywki od swojego arcymistrza Pinga, który uczy podstawowych ruchów, takich jak poruszanie się gracza, uderzanie wrogów i zbieranie nagród. Na przykład, aby przenieść gracza, możesz po prostu przesunąć palcem w lewo lub w prawo na ekranie. Im dalej przesuniesz palcem po ekranie, tym dalej Twój gracz się poruszy. Podobnie możesz trafiać wrogów ragdoll, dotykając ich. Wystarczy kilka minut odpowiednich lekcji samouczka, zanim zobaczysz menu główne gry.

Lekcja Dragon Finga Dragon Finga_Tutorial 2

Główny ekran menu, który pojawia się po ukończeniu początkowego samouczka, pozwala na ponowne uruchomienie trybu treningowego, przełączanie ustawień muzyki i dźwięku, a także dość interesujący tryb nagrywania wideo (do nagrywania rozgrywki i przesyłania do sieci) lub rozpoczęcia singla tryb odtwarzacza, dotykając odpowiedniego przycisku.

Główne menu Dragon Finga

Dragon Finga składa się z 250 różnych misji pełnych akcji, z których każda jest osadzona w zupełnie innym otoczeniu i środowisku. Gra staje się trudniejsza z każdą mijaną misją, co oczywiście staje się bardziej zauważalne na późniejszych poziomach. Ale na szczęście gra pozwala na powtarzanie wcześniej odblokowanych misji w dowolnym momencie, nie tylko po to, aby nauczyć się nowych ruchów, ale także ukończyć misję przy użyciu zupełnie innej strategii.

Na froncie dostosowywania możesz kupić różne ulepszenia w Dragon Finga, takie jak ulepszony wskaźnik zdrowia, lepsze umiejętności walki i nauczyć się nowych ruchów, aby pokonać znacznie trudniejszych wrogów, którzy pojawią się na późniejszych etapach. Gra zawiera wbudowane punkty gry, które pozwalają kupować te ulepszenia i / lub dostosowywać swoją postać. Te punkty w grze można zdobyć, wypełniając poziomy lub kupując je za prawdziwą walutę.

Dragon Finga INTRO Screenshot_2014-06-21-11-47-44

Przechodząc do głównej rozgrywki, w Dragon Finga jest znacznie więcej walk, niż można by się spodziewać. Każda misja rzuca cię przeciwko hordom złych wrogów, a Twoim celem jest jak najszybsze ich wykorzenienie. Ale to nie jest takie proste, jak się wydaje; będziesz musiał też mieć oko na pasek zdrowia, który wyczerpuje się, gdy zostaniesz trafiony przez wroga. Nie ma zbyt wielu ruchów i kombinacji, które twoja postać może wykonać podczas początkowych misji, ale zmienia się to w miarę przechodzenia kolejnych poziomów.

Dragon Finga Gameplay

Rozgrywka Dragon Finga 4 Rozgrywka Dragon Finga 3

Po spędzeniu trochę czasu z Dragon Finga, z pewnością zakochałem się w niekończącej się zabawie, różnorodnych dostosowaniach i grafikach dla oczu. Wyzwania są zabawne, a fizyka ragdoll wygląda imponująco.

Zainstaluj Dragon Finga ze Sklepu Play