Dymek linków na Androida otwiera linki w aplikacji w tle

Badanie przeprowadzone przez Google z 2012 r. Wykazało, że coraz więcej osób zaczyna przeglądać internet na urządzeniach mobilnych. Korzystanie ze smartfonów i tabletów znacznie wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat, a mobilne przeglądarki internetowe stały się jednym z najczęściej używanych programów. Jednak nie są one jedynym sposobem interakcji użytkowników z Internetem na urządzeniach mobilnych. Nowa i innowacyjna aplikacja Link Bubble od australijskiego programisty Chrisa Lacy ma na celu usprawnienie całego przeglądania mobilnego Internetu poprzez ułatwienie obsługi linków internetowych, które można znaleźć w dowolnej aplikacji.

Link Bubble umożliwia otwieranie takich łączy w tle, podczas gdy nadal używasz bieżącej aplikacji na pierwszym planie. Dlaczego chcesz to zrobić, pytasz? Cóż, zwykle po dotknięciu linku Android przełącza się z bieżącej aplikacji na domyślną przeglądarkę, w której musisz poczekać, aż strona się załaduje. Z drugiej strony Link Bubble ładuje to łącze w animowanym pływającym „dymku”, umożliwiając dalsze korzystanie z innych aplikacji na pierwszym planie, a nawet powrót do ekranu głównego.

Po zakończeniu ładowania łącza możesz rozwinąć dymek, aby wypełnić ekran i wyświetlić odpowiednią stronę internetową. Ponowne dotknięcie bańki minimalizuje ją, dzięki czemu możesz wrócić do tego, co robiłeś. Bańka pozostaje widoczna na ekranie i możesz ją przeciągać w dowolne miejsce na ekranie, tak jak głowy czatu Facebook Messenger. Głównym celem jest uniknięcie czekania na załadowanie tych stron, co pozwala zainwestować ten czas w inne, ważniejsze zadania.

Połącz Bubble_Intercept Link Bubble_Link Hold Link Bubble_Open

Darmowa wersja aplikacji może przechwytywać tylko linki z jednej aplikacji naraz. Wariant płatny znosi to ograniczenie.

Dodatkowe czynności można wykonać na pływającym bąbelku podczas przeciągania go. Możesz przeciągnąć go do bąbelków w jednym z górnych rogów, aby udostępnić link innym wybranym aplikacjom, lub przeciągnąć go do bąbelka „x” na dole, aby go usunąć.

Link Bubble prowadzi również pełny dziennik czasu, który został zapisany podczas otwierania linków za pomocą aplikacji. Co więcej, umożliwia dostęp do wcześniej otwartych linków z Historii aplikacji, którą w razie potrzeby można całkowicie wyczyścić.

Połącz Bubble_Share Połącz Bubble_Main Link Bubble_History

W prawym górnym rogu ekranu głównego aplikacji znajduje się mały przycisk koła zębatego, którego dotknięcie pozwala uzyskać dostęp do ustawień aplikacji, z których można określić aplikację, z której chcesz, aby Link Bubble przechwytywał linki, dostosowywał lewy górny i prawy górny róg dymki udostępniania linków, przełączanie trybu incognito i czyszczenie prywatnych danych.

Połącz Bubble_Settings 1 Połącz ustawienie Bubble_Bubble Połącz Bubble_Settings2

Poniżej znajdziesz linki Play Store do darmowych i profesjonalnych wersji Link Bubble.

Zainstaluj Link Bubble ze Sklepu Play (Wolny)

Zainstaluj Link Bubble Pro ze Sklepu Play (Płatny)