Eat Your Greens analizuje, co jest na Twoim talerzu ze zdjęcia [Paid]

Chęć zjedzenia frytek lub zjedzenia jednego kawałka ciasta pozwoli Ci przekonać się, że inaczej odżywiasz się zdrowo i że jeden mały objazd w drodze do zdrowia nie będzie miał znaczenia. Śniadanie było zdrowe, obiad lekki, obiad miał dużo mięsa, więc co jest nie tak z frytkami? Chodzi o to, że wszyscy wiemy, że frytki nie są dla nas dobre, że jeśli nie odżywiamy się zdrowo, niewielka poślizg nie jest dobrym pomysłem, ale nie wiemy tego o wszystkim, co jemy. Niewiele restauracji poda informacje o wartości odżywczej, więc jaki jest szybki sposób na sprawdzenie, czy jeden z naszych talerzy jest zdrowy, czy nie? Eat Your Greens to niezwykła nowa aplikacja na iOS dostępna w App Store za 1,99 USD. Robi dwie naprawdę niesamowite rzeczy; identyfikuje żywność na podstawie jej koloru i mówi ci, jakiego koloru musisz jeść więcej. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić zdjęcie jedzenia, zidentyfikować różne kolory, umieszczając znaczniki, a aplikacja zajmie się resztą. Jest to unikalne podejście, które pozwala analizować odżywianie żywności według koloru zamiast ciągłego liczenia kalorii.

Eat Your Greens pozwala tylko na używanie zdjęć na żywo, więc żadne zdjęcia jedzenia, które mogłeś wcześniej zrobić, nie mogą zostać użyte (z tego powodu musiałem zjeść drugą kolację). Po zrobieniu zdjęcia użyj narzędzia celu w prawym dolnym rogu, aby dodać znaczniki do poszczególnych produktów spożywczych na talerzu. Zidentyfikuj zielenie i mięso.

Zjedz swoje zielone znaczniki

Za każde „wejście” otrzymujesz kartę pączków swojego jedzenia ze wszystkimi kolorami na talerzu. Dotknij ikony brokułów w prawym górnym rogu, a aplikacja powie Ci, czego jesteś. Aplikacja sprawdza różne wprowadzone przez Ciebie wpisy i odpowiednio aktualizuje swoje porady.

Kolory Eat Your GreensWynik Eat Your Greens

Oczywiście możesz chcieć dowiedzieć się, jaki kolor ma określone jedzenie. Stuknij przycisk Apple, aby dowiedzieć się o różnych kolorach i zawartych w nim produktach spożywczych. Na karcie Ustawienia możesz zarządzać alergiami, które możesz mieć na różne pokarmy.

Eat Your Greens, barwniki spożywcze Eat Your Greens ustawienia

Możesz przejrzeć swoje wpisy później i dodać do nich notatki podczas robienia zdjęcia lub później, gdy ponownie je odwiedzisz na karcie wpisów. Poza aplikacją, która nie pozwala na wykorzystanie starych zdjęć potraw, nie ma żadnych mankamentów. Uniemożliwia to użytkownikom dodawanie wcześniej zjedzonego jedzenia i analizowanie preferencji żywieniowych. Ogólnie podoba mi się pomysł aplikacji i łatwość, jaką oferuje każdemu, kto chce analizować swoje jedzenie.

Pobierz Eat Your Greens z App Store

x