Udostępnij teraz w social media:

Tak, Netflix może czasem skutecznie blokować lidera rynku ExpressVPN. Jeśli próbujesz sfałszować swoją ulubioną międzynarodową bibliotekę treści i napotkasz przerażający błąd proxy, nie panikuj. Oto, co możesz zrobić zamiast tego, aby przywrócić dostęp w zdecydowanej większości przypadków.

Utrzymanie niezawodnego dostępu do Netflix jest jednym z największych punktów sprzedaży dla każdej sieci VPN. Usługa przesyłania strumieniowego wideo jest dostępna w ponad 190 krajach na całym świecie, z których każdy ma własny wybór filmów i programów telewizyjnych wyłącznie dla tego regionu. Na przykład, jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, będziesz mieć lepszy dostęp do brytyjskich seriali i lokalnie tworzonych dramatów, ale nie tak wielu hollywoodzkich filmów lub programów telewizyjnych z USA. Może to być szczególnie frustrujące dla użytkowników w krajach z niewielkim wyborem treści blednie w porównaniu do Netflix w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii lub Stanach Zjednoczonych

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musisz wykopywać tajnych kodów Netflix, aby uzyskać dostęp do większej ilości treści. Przy odpowiedniej sieci VPN często można ominąć błąd serwera proxy Netflix i uzyskać dostęp do filmów z całego świata. ExpressVPN jest ogólnie jedną z lepszych usług, aby to zrobić, ponieważ utrzymuje dużą listę serwerów, które przełamują zaporę ograniczającą geograficznie. Jednak nie zawsze działa, dlatego te alternatywy i obejścia mogą się przydać.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego ExpressVPN nie działa z Netflix?

Krótka odpowiedź brzmi: ExpressVPN robi współpracować z Netflix, ale nie przez cały czas. Przyczyny tego są skomplikowane, dlatego poniżej przedstawiliśmy podstawy, abyś mógł zrozumieć, co się dzieje.

Adresy IP i ograniczenia geograficzne

Adres IP to długi ciąg liczb, którym przypisane jest każde urządzenie, gdy łączy się z Internetem. Każdy z nich jest unikalny dla tego sprzętu i służy temu samemu celowi, co adres pocztowy. Na przykład, jeśli chcesz wysłać komuś list, wystarczy wpisać jego adres z przodu. To samo dotyczy adresów IP, tyle że zamiast pocztówek są to pakiety danych.

Za każdym razem, gdy włączasz komputer domowy lub urządzenie do przesyłania strumieniowego, uzyskuje ono dostęp do Internetu za pośrednictwem routera i modemu. Samemu modemowi przydzielany jest adres IP przez lokalnego dostawcę usług internetowych, który służy jako rodzaj poczty dla pakietów danych. Podczas próby obejrzenia filmu z serwisu Netflix żądanie jest wysyłane jako pakiet opatrzony Twoim adresem IP w celu zapewnienia prawidłowej dostawy.

Sieci VPN mogą zmieniać adresy IP

Sieci VPN odwracają świat adresów IP do góry nogami. Zanim dane opuszczą twoje urządzenie, zostaną zaszyfrowane, szyfrując kod, aby nikt nie mógł powiedzieć, jakiego rodzaju treści żądasz. Te bezpieczne pakiety są następnie wysyłane przez modem i do twojego dostawcy usług internetowych, gdzie otrzymują zwykły znaczek adresu IP, tak jak poprzednio.

Sprawdź -   Jak naprawić programy, które nie uruchamiają się z wyszukiwania systemu Windows w systemie Windows 10

Jednak w przypadku VPN każde Twoje zapytanie przechodzi przez sieć serwerów VPN, zanim dotrze do Internetu. W tym momencie VPN usuwa domowy adres IP i zastępuje go jednym z ich anonimowych. Pakiet danych jest następnie przesyłany normalnie w celu realizacji żądania. Po powrocie do sieci VPN wysyłają ją z powrotem do urządzenia domowego za pośrednictwem usługodawcy internetowego. Cały proces odbywa się w trybie szyfrowania, a dzięki zmianie adresu IP możesz zaskakująco anonimowy.

Netflix blokuje połączenia VPN

W przeważającej części Netflix stosuje prosty sposób blokowania sieci VPN. Zasadniczo przechowują ogromną listę wszystkich adresów IP powiązanych z usługami VPN z całego świata. Gdy ktoś z pasującym adresem IP próbuje się połączyć, Netflix odmawia mu dostępu, w sposób prosty i prosty. Lista jest stale aktualizowana o nowe adresy IP, ponieważ usługi VPN rozszerzają swoją ofertę, umożliwiając Netflix zatrzymanie zagranicznych streamerów na swoich torach.

Jednak w aplikacjach do przesyłania strumieniowego Netflix działa nieco inaczej niż w przeglądarce. Aplikacje są blokowane przy użyciu bardziej restrykcyjnego podejścia opartego na DNS. Jest to prawie niemożliwe do obejścia, nawet przy silnym VPN. Jest mało prawdopodobne, że to zrobisz zawsze mieć dostęp do Netflix w innym kraju za pośrednictwem aplikacji, choć zdarzają się wyjątki, jak zobaczymy poniżej.

Tymczasowy dostęp do serwisu Netflix

Większość serwerów w większości sieci VPN jest całkowicie zablokowana przez Netflix. Jednak w zależności od sieci VPN tymczasowy dostęp można utrzymać, wdrażając nowe i nieznane adresy IP. Oczywiście różni się to znacznie między usługami, ale efekt końcowy jest taki, że czasami można uzyskać dostęp do Netflix w przeglądarce (a czasem w aplikacji) za pośrednictwem nowych serwerów lub starych adresów IP. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się i sprawdzić, czy możesz mieć szczęście.

Rozwiązywanie problemów z ExpressVPN Netflix

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN zapewnia zaskakująco niezawodny dostęp do Netflix, zarówno w przeglądarce, jak i za pośrednictwem aplikacji Netflix. Nie jest to jednak idealne, dlatego powinieneś skorzystać z poniższych wskazówek lub wypróbować alternatywy, aby przywrócić dostęp do swoich strumieni.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Przełącz serwery

Najlepszym sposobem na przywrócenie dostępu VPN do Netflix jest zmiana serwerów. Nie musi też znajdować się w innym kraju lub regionie. Często różne serwery w tej samej lokalizacji mogą uzyskiwać dostęp do serwisu Netflix, a inne nie. Jeśli pojawi się błąd serwera proxy z Netflix, przejdź przez listę serwerów ExpressVPN, połącz, a następnie ponownie załaduj stronę Netflix, aby sprawdzić, czy to działa. Przy odrobinie cierpliwości możesz wylądować szybko działający serwer w wybranym przez siebie kraju. Aby zapewnić płynne wrażenia, zawsze możesz wziąć udział w czacie na żywo z zespołem pomocy technicznej – dostarczą jak najszybciej.

Użyj systemu Windows, Linux lub Mac

ExpressVPN zgłasza dobry dostęp podczas połączenia i korzystania z aplikacji Netflix. Oczywiście nie zawsze tak jest, szczególnie na urządzeniach mobilnych, sprzęcie strumieniowym, takim jak Fire TV i konsolach do gier. Jeśli okaże się, że Twoje połączenie jest zablokowane w którejkolwiek z tych aplikacji, otwórz okno przeglądarki na komputerze i spróbuj przesyłać strumieniowo przez nie.

Sprawdź -   Jak sprawdzić, czy usługa Xbox Live nie działa

Sprawdzić później

Nikt nie chce tego słyszeć, ale czasami jest to prawda: Netflix jest zwykle lepszy w blokowaniu VPN niż VPN w omijaniu bloków. Jednak biorąc pod uwagę czas, usługi takie jak ExpressVPN zwykle znajdują obejścia, wystarczy poczekać, aż to nastąpi. Jeśli nie możesz znaleźć serwera, który skutecznie przełamie barierę, spróbuj ponownie jutro.

Użyj alternatywnych usług przesyłania strumieniowego wideo

Netflix może być największą i najpopularniejszą usługą przesyłania strumieniowego wideo, ale nie jest to jedyny sposób na uzyskanie dostępu do filmów i programów telewizyjnych. W rzeczywistości niektórzy konkurenci mają niższe ceny i mają porównywalny wybór treści!

Hulu i alternatywy dla Hulu to dobry początek. Dostarczają szeroką gamę treści telewizyjnych i filmowych i nie są tak restrykcyjne w zakresie korzystania z VPN na całym świecie jak Netflix. Jeśli nie do końca tego szukasz, Stremio to kolejny doskonały zasób. Jest bezpłatny, ale zawiera linki do wypożyczalni filmów i programów telewizyjnych, dzięki czemu możesz pozostać po właściwej stronie prawa autorskiego.

POWIĄZANE CZYTANIE: Najlepsze legalne witryny torrentowe

Ostatecznie nie można pokonać Kodi i jego niesamowitej możliwości dostępu do bezpłatnych filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Zainstalowanie odpowiednich dodatków Kodi zapewnia dostęp do przebojowych filmów, filmów zagranicznych, anime, sportów na żywo, komedii stand-up i wielu innych. Pamiętaj tylko, aby korzystać z VPN podczas korzystania z Kodi, ponieważ dostawcy usług internetowych słabo patrzą na ruch z pieczęcią usługi.

Plusy
 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Fast służy z minimalną utratą prędkości
 • Szyfrowanie OpenVPN, IPSec i IKEv2
 • Ścisłe zasady braku logowania
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons
 • Plan miesięczny ma wysoki koszt.

Alternatywy dla ExpressVPN w celu uzyskania dostępu do Netflix

Jeśli nie możesz uzyskać niezawodnego dostępu do Netflix za pośrednictwem ExpressVPN, nie martw się, istnieją alternatywy. Poniższe sieci VPN są dobrze znane z zapewniania szybkich i bezpiecznych połączeń z Internetem, które działają niestrudzenie, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji. Mają również doskonałą reputację w zakresie uzyskiwania dostępu do strumieni Netflix na różnych urządzeniach.

1. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN konsekwentnie zapewnia jedne z najszybszych prędkości i najlepsze połączenia Netflix w branży. Dzięki ogromnej sieci ponad 5400 serwerów w 59 różnych krajach, zawsze będziesz mieć niezawodny sposób na dostęp do Internetu i przełamanie barier ograniczeń geograficznych. NordVPN zapewnia również dodatkowe narzędzia zapewniające bezpieczeństwo w Internecie, w tym ochronę przed DDoS, cebulę przez VPN i podwójne szyfrowanie, wszystko dzięki tej imponującej sieci serwerów.

NordVPN zapewnia szereg przydatnych funkcji bezpieczeństwa, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo strumieniom. Dokładne zasady zerowego logowania dotyczące przepustowości, ruchu, znaczników czasu i dostępu do DNS zapewniają, że twoja aktywność nigdy nie będzie przechowywana na ich urządzeniach przez długi czas, a funkcje automatycznego wyłączania zabójstw i funkcje ochrony przed wyciekiem DNS ukrywają Twoją tożsamość. Wreszcie 256-bitowe szyfrowanie AES utrzymuje szczelność każdego pakietu danych, zapewniając solidną podstawę anonimowości i bezpieczeństwa online.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy
 • Najlepszy wybór budżetu
 • Ponad 5400 serwerów na całym świecie
 • Umożliwia wiele połączeń (6 urządzeń)
 • Wyjątkowo bezpieczne podwójne VPN do szyfrowania danych
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
Cons
 • Łączenie się aplikacji może czasem być powolne.

2. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Szukasz fantastycznej, wszechstronnej idealnej sieci VPN? CyberGhost to świetne miejsce na start! Ta ceniona usługa VPN ma wspaniały zestaw funkcji prywatności, które z pewnością docenią miłośnicy filmów. Jest szybki, łatwy w instalacji, łatwy w użyciu i zapewnia niezwykle niezawodny dostęp do Netflix zarówno w kraju, jak i za granicą. Jednym z powodów, dla których CyberGhost może to zrobić, jest to, że usługa obsługuje ogromną sieć serwerów na całym świecie, obecnie ponad 5900 w 90 różnych krajach. Oznacza to wiele opcji połączeń dla strumieni filmów HD oraz mnóstwo adresów IP w celu obejścia zapór sieciowych Netflix.

CyberGhost zapewnia również silną ochronę prywatności, aby zapewnić bezpieczeństwo w Internecie. Rdzeniem tego jest 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych wraz z zasadą zerowego rejestrowania ruchu, znaczników czasu i adresu IP. Ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania są również standardem w niestandardowym oprogramowaniu firmy, które uszczelnia potencjalne pęknięcia, aby żadne dane identyfikacyjne nigdy nie opuściły Twojego urządzenia.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy
 • OFERTA SPECJALNA: 79% ZNIŻKI
 • Ponad 3600 serwerów, ponad 55 krajów
 • Solidne standardy szyfrowania
 • Ścisłe brak rejestrowania
 • Całodobowe wsparcie.
Cons
 • Wyciek WebRTC IPv6 w macOS
 • Niektórych witryn streamingowych nie można odblokować.

3. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

PureVPN to w pełni funkcjonalna wirtualna sieć prywatna, która wykracza poza zwykłe oferty VPN. Zamiast zapewniać prywatność i bezpieczeństwo, PureVPN oferuje cały zestaw narzędzi do ochrony online, od tarcz przed złośliwym oprogramowaniem po funkcje blokowania aplikacji, filtry witryn DNS i ochronę antywirusową. Co najlepsze, nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji, aby czerpać korzyści z tych bonusów. Ten dostawca zawiera je wszystkie w jednym uporządkowanym pakiecie dla maksymalnej wygody.

Sieć serwerów PureVPN jest szybka, niezawodna i dość duża, obecnie obsługuje ponad 2000 serwerów w 140 krajach. Dane przechodzące przez tę sieć są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem i chronione również przez zasady zerowego logowania ruchu. PureVPN dodaje ochronę przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania do każdej wersji swojego oprogramowania, co zapewnia solidne podstawy prywatności, umożliwiając strumieniowe przesyłanie Netflix i surfowanie po Internecie z pełnym spokojem.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Wniosek

Znalezienie niezawodnego dostępu do serwisu Netflix bez regionu nigdy nie jest łatwym zadaniem. Niektóre sieci VPN działają, inne nie, a jeszcze inne działają tylko przez część czasu. ExpressVPN jest jedną z bardziej niezawodnych usług, ale są dni, w których po prostu nie działa. Na szczęście istnieją pewne sztuczki, dzięki którym ExpressVPN może współpracować z Netflix, a także niektóre gwiezdne alternatywne usługi. Trzymaj się go, a możesz odblokować Netflix z dowolnego miejsca na świecie!