ExpressVPN współpracuje z Netflix w 2023 (wrzesień) (rozwiązywanie problemów i naprawa)

Jaki jest największy koszmar każdego użytkownika Netflixa? Problem z oglądaniem ulubionego programu w środku sezonu.

Chociaż ExpressVPN zawsze służy pomocą, może być konieczne rozwiązanie problemów z połączeniem, gdy nawet po odblokowaniu Netflix wyświetla błąd.

Nie panikuj po usłyszeniu tego. Ponieważ Netflix jest bardzo odporną platformą, która wie, że prędzej czy później użyjesz VPN do odblokowania swoich bibliotek treści, zawsze stosuje rygorystyczne środki blokowania serwerów proxy i VPN.

Bez wątpienia ExpressVPN odpiera większość tych prób blokowania VPN. Niemniej jednak czasami możesz napotkać problemy z odblokowaniem Netflix za pomocą ExpressVPN. W tym miejscu musisz poznać wskazówki dotyczące naprawy błędu ExpressVPN Netflix.

Jeśli tego właśnie szukasz, bez ceregieli, zacznijmy od najlepszych wskazówek, jak ponownie połączyć się z ulubionym strumieniowym przesyłaniem multimediów.

Krótki przewodnik po rozwiązaniu problemu z ExpressVPN Netflix

Dlaczego ExpressVPN nie działa z moim Netflixem?

Często powodem, dla którego ExpressVPN nie działa z Netflix, jest to, że Twój rzeczywisty adres IP w jakiś sposób pojawia się w Netflix.
Jeśli nie śledzi rzeczywistej lokalizacji adresu IP, przynajmniej zgaduje, że używasz serwera proxy, VPN lub czegoś podobnego, aby sfałszować swój adres IP.
Ponieważ Netflix nigdy nie obsługuje żadnych sposobów na ominięcie ograniczeń dotyczących treści, często zakazuje wszelkich takich prób. Chociaż usługa może również zablokować użytkownika za naruszenie tych warunków, na szczęście nie robi tego często.
Jednak w większości przypadków po prostu blokuje adresy IP, które podejrzewa, że ​​należą do usługi proxy lub VPN.
Chociaż ExpressVPN ma silne środki ukrywania, aby uniknąć takich wykryć. Niemniej jednak niewielkie zaniedbanie ze strony użytkownika może doprowadzić do wycieku adresu IP do Netflix, tym samym czyniąc ExpressVPN bezużytecznym.
Niemniej jednak prawie zawsze możesz cofnąć to blokowanie, korygując problematyczny obszar. Po rozwiązaniu problemu i ponownym nawiązaniu połączenia VPN możesz kontynuować przesyłanie strumieniowe swojego ulubionego filmu lub programu.

Wskazówki zapewniające naprawę ExpressVPN Netflix

Sprawdź połączenie internetowe

Zasadniczo ExpressVPN nie jest zwykłą siecią VPN, która pokazuje usterki. Dlatego, aby upewnić się, że problem nie został rozwiązany, najpierw sprawdź połączenie internetowe. Prawdopodobnie uznasz to za najlepszą naprawę błędów ExpressVPN Netflix, ponieważ zerwane połączenie internetowe jest podstawowym powodem zerwania VPN. Tak więc im szybciej sprawdzisz i ponownie połączysz się z Internetem, tym szybciej możesz wznowić przesyłanie strumieniowe.

Sprawdź dokładnie swój adres IP

Po połączeniu prawdopodobnie możesz napotkać usterkę w swoim kliencie VPN. Z kolei Twój prawdziwy adres IP nie może być ukryty przed Internetem. Dlatego jeśli próbujesz ominąć blokadę geograficzną w serwisie Netflix, możesz się nie powieść.

Tak więc, zanim zrobisz cokolwiek innego, sprawdź, jaki adres IP pojawia się w twoim kliencie VPN. Jeśli widzisz adres IP należący do tego samego lub pobliskiego regionu, co Twoja fizyczna lokalizacja, oznacza to, że Twoje połączenie VPN nie zostało dobrze nawiązane.

Aby rozwiązać ten problem, po prostu ponownie podłącz VPN i sprawdź, czy działa poprawnie. Możesz również sprawdzić swój publiczny adres IP online, aby mieć pewność, że masz połączenie VPN.

Wyczyść pamięć podręczną i historię przeglądania

Ponieważ aplikacje takie jak Netflix stosują agresywne śledzenie, mogą łatwo rozpoznać, że fałszujesz swoją lokalizację za pomocą pamięci podręcznej. W szczególności, twoje działania związane z przeglądaniem poza tunelem VPN często dają Netflixowi wskazówkę dotyczącą twojego rzeczywistego adresu IP.

Tak więc, jeśli twój Internet jest podłączony, twój adres IP jest w porządku; nadal uważasz, że Netflix VPN nie działa, spróbuj wyczyścić pliki cookie i pamięć podręczną. Następnie ponownie połącz swojego klienta VPN (jako środek ostrożności), aby Netflix mógł teraz wykryć tylko lokalizację ExpressVPN.

Jeśli to nie zadziała, może być konieczne wyczyszczenie historii przeglądania. To z pewnością naprawi usterkę.

Zmień swój serwer ExpressVPN

Jeśli twoja łączność z Internetem i VPN jest w porządku i nie ma nic takiego jak pamięć podręczna do wyczyszczenia, problem może dotyczyć serwera VPN. Ale oczywiście nie jest niczym niezwykłym, że serwer VPN przestaje działać z wielu powodów.

Dlatego zamiast się z tym zmagać, po prostu zmień serwer. Jako użytkownik premium będziesz mógł przełączyć się na inny serwer z tej samej lokalizacji. Możesz też połączyć się z inną lokalizacją z tego samego kraju, jeśli Twoje wymagania nie są specyficzne dla miasta.

Oto jak możesz zmienić swój serwer ExpressVPN:

 • Otwórz swojego klienta VPN. Zobaczysz stan połączenia VPN wraz z nazwą serwera.
 • Znajdź opcję „Wybierz lokalizację”, aby uzyskać dostęp do listy dostępnych serwerów.
 • Wybierz odpowiednią lokalizację serwera. Na przykład, jeśli chcesz uzyskać dostęp do biblioteki Netflix USA, wybierz serwer USA.
 • Kliknij przycisk „WŁ”, aby nawiązać połączenie. (Możesz także dwukrotnie kliknąć nazwę serwera, aby szybko się połączyć.)
 • Jeśli nie masz pewności, z którym serwerem się połączyć, możesz przejść do zakładki „Zalecane”, aby wyświetlić listę najlepiej dostępnych serwerów. Natomiast w menu „Ulubione” zobaczysz lokalizacje, z którymi ostatnio się łączyłeś lub te, które oznaczyłeś jako ulubione.

Za każdym razem, gdy zdecydujesz się zakończyć obecne połączenie VPN, zawsze możesz wrócić do poprzedniej lokalizacji za pomocą funkcji „Inteligentna lokalizacja”.

Zmień protokół VPN

Jeśli nadal uważasz, że Netflix nie przesyła strumieniowo z ExpressVPN pomimo zmiany serwerów, następnym krokiem jest nieco technika.

Nie martw się; nie musisz przechodzić przez skomplikowane konfiguracje. Wszystko, co powinieneś w tym momencie, to zmienić protokół VPN.

(Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym obszernym przewodnikiem po protokołach VPN.)

Oto jak zmienić protokół VPN. Ale zanim zastosujesz te kroki, pamiętaj o rozłączeniu połączenia VPN:

 • Otwórz aplikację VPN i kliknij ikonę menu głównego (trzy poziome linie).
 • Kliknij „Opcje”.
 • Kliknij zakładkę „Protokół”, aby przejść do odpowiednich ustawień. Twoja aplikacja prawdopodobnie wyświetli ustawienie „Automatyczne (zalecane)” jako wybrane. W większości przypadków jest to ustawienie domyślne, za którym stoi protokół UDP-OpenVPN. Wybierz więc inny protokół niż ten. Na przykład możesz wybrać „TCP-OpenVPN”, który jest kolejnym najlepszym protokołem.
 • Teraz kliknij przycisk „OK”, aby zapisać ustawienia.
 • Wróć do głównego ekranu aplikacji i ponownie połącz VPN. Powinien teraz działać z Netflix.
 • Na tym etapie możesz jednak wybrać dowolny protokół połączenia. Jednak staraj się nie wybierać PPTP, ponieważ zapewnia najmniejsze bezpieczeństwo.

Zaktualizuj wersję aplikacji ExpressVPN

Kontynuując rozwiązywanie problemów z ExpressVPN Netflix, jesteśmy w ważnej części posiadania dowolnego oprogramowania komputerowego — aktualizacji. Uruchamianie starszej wersji aplikacji może również powodować usterki w sieci VPN. Dlatego aktualizacja aplikacji VPN jest kolejną najlepszą poprawką ExpressVPN Netflix, która umożliwia wznowienie bezpiecznego przesyłania strumieniowego.

Ale jak mogę sprawdzić moją wersję VPN? Słyszymy, jak pytasz.

Cóż, w zależności od tego, jak zainstalowałeś i skonfigurowałeś VPN, możesz spróbować odinstalować aplikację z urządzenia i zainstalować ją ponownie.

W przypadku systemu Windows 10 należy postępować w następujący sposób:

 • Wybierz Ustawienia > Aplikacje > Aplikacje i funkcje.
 • Przewiń w dół, aby znaleźć ExpressVPN na liście zainstalowanych aplikacji.
 • Wybierz aplikację ExpressVPN i kliknij „Odinstaluj”.
 • Aby usunąć aplikację przez połączenia sieciowe, przejdź do Ustawienia > Sieć i Internet > Zmień opcje adaptera. Zobaczysz teraz listę wszystkich połączeń sieciowych na swoim urządzeniu.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy miniport WAN, który wspomina o ExpressVPN i kliknij „Usuń”.
 • Jeśli skonfigurowałeś VPN za pomocą wbudowanego ustawienia VPN w systemie Windows 10, przejdź do Ustawienia> Sieć i internet> VPN. Znajdź ExpressVPN i kliknij „Usuń”.
 • Po odinstalowaniu ExpressVPN wejdź na stronę dostawcy VPN, aby pobrać najnowszą wersję VPN.

Zaloguj się do nowo zainstalowanej aplikacji VPN przy użyciu danych logowania do konta ExpressVPN i ponownie nawiąż połączenie. Powinien teraz działać z Netflix.

Wyłącz zaporę/antywirus

Czasami zapora sieciowa, oprogramowanie antywirusowe i/lub inne oprogramowanie zabezpieczające mogą zakłócać działanie sieci VPN. Kiedy tak się dzieje, albo otrzymujesz typowy błąd proxy ExpressVPN Netflix, albo okazuje się, że Netflix po prostu Cię nie przepuszcza.

Tak więc, po wypróbowaniu wszystkich wyżej wymienionych kroków, przejdź do wyłączenia rozwiązania zabezpieczającego. W tym momencie możesz:

Spraw, aby Twój program zabezpieczający rozpoznawał ExpressVPN. W tym celu odinstaluj VPN, a następnie odinstaluj program zabezpieczający. Następnie ponownie zainstaluj VPN, a następnie swoje rozwiązanie zabezpieczające.
Jeśli powyższe brzmi nudno, zidentyfikuj i ponownie skonfiguruj program, który jest w konflikcie z Twoją siecią VPN. Być może będziesz musiał dostosować do tego poziom bezpieczeństwa. Lub ingeruj w porty UDP 1194-1204, aby zaufać aplikacji ExpressVPN.
Być może okaże się to owocne, aby ponownie odblokować Netflix za pomocą ExpressVPN.

Opróżnij pamięć podręczną DNS

Podczas gdy rekordy DNS w pamięci podręcznej przelicznika umożliwiają systemowi szybkie pobieranie wyników z często żądanych nazw hostów, te wpisy DNS mogą powodować konflikt z DNS Twojej sieci VPN, powodując w ten sposób przestanie działać z Netflix.

Jeśli to właśnie przerywa przesyłanie strumieniowe, wypróbuj tę poprawkę ExpressVPN Netflix polegającą na opróżnianiu DNS:

 • Kliknij przycisk „Start” i wpisz „cmd” w poleceniu uruchamiania. Spowoduje to otwarcie okna wiersza polecenia.
 • Teraz wpisz „ipconfig/flushdns” i naciśnij „Enter”.
 • Zobaczysz komunikat „Pomyślnie opróżniono pamięć podręczną DNS Resolver”. Zamknij okno wiersza polecenia.
 • Uruchom ponownie modem i połączenie VPN.
 • Teraz przejdź do witryny lub aplikacji Netflix i sprawdź, czy możesz teraz uzyskać do niej dostęp jak zwykle.

Skonfiguruj ustawienia DNS ręcznie

Jeśli opróżnienie DNS nie rozwiąże problemu, problem może dotyczyć ustawień sieci. Często zdarza się, że ustawienia DNS twojego systemu nie pozwalają na nadpisanie DNS VPN. To z kolei powoduje, że Twoje połączenie internetowe nie działa.

Aby rozwiązać ten problem, musisz skonfigurować ustawienia sieciowe, aby ręcznie akceptować DNS ExpressVPN:

 • Wybierz Ustawienia > Sieć i Internet > Centrum sieci i udostępniania.
 • Kliknij swoje aktywne połączenie internetowe.
 • W nowym oknie kliknij przycisk „Właściwości”.
 • Teraz wybierz „Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4)” i kliknij „Właściwości”. Możesz także kliknąć dwukrotnie opcję IPv4, aby otworzyć okno właściwości.
 • W zakładce „Ogólne” wybierz ustawienie „Użyj następujących adresów serwerów DNS”.
 • Teraz wprowadź publiczny adres DNS, taki jak Google DNS. Możesz wpisać 8.8.8.8 przed „Preferowanym serwerem DNS” i ustawić 8.8.4.4 jako alternatywny serwer DNS.
 • Kliknij „OK”, aby zapisać ustawienia.
 • Jeśli Google DNS nie działa dla Ciebie, możesz również użyć dowolnego innego publicznego DNS, takiego jak Cloudflare, Comodo lub OpenDNS.

Po zakończeniu nadszedł czas, aby dostosować ustawienia DNS w aplikacji VPN. Dla tego:

 • Otwórz swoją aplikację ExpressVPN.
 • Kliknij ikonę menu i kliknij „Opcje”.
 • Teraz przejdź do zakładki „Zaawansowane”.
 • Odznacz ustawienie „Używaj serwerów DNS ExpressVPN tylko podczas połączenia z VPN” i kliknij „OK”.
 • Po wykonaniu wszystkich tych kroków w celu dostosowania ustawień DNS, ponownie opróżnij DNS, aby zacząć od nowa. Teraz nie powinieneś mieć problemu z dostępem do Netflix za pośrednictwem ExpressVPN.

Wykonaj ręczną konfigurację proxy

Chociaż serwer proxy pozwala ominąć blokowanie dostępu do Internetu i ukrywa lokalizację Twojego adresu IP, ustawiony wstępnie serwer proxy może powodować konflikt z ustawieniami VPN. Dlatego uważasz, że ExpressVPN nie działa z Netflix.

Dlatego w tym przypadku ręczna konfiguracja ustawień proxy może służyć jako najlepsze obejście problemu z ExpressVPN Netflix. Oto jak to zrobić:

 • Wybierz Ustawienia > Sieć i Internet > Proxy.
 • Włącz opcję „Automatycznie wykryj ustawienia”.
 • Musisz również dokonać podobnego ustawienia w swojej przeglądarce (jeśli ją obsługuje).

W tym celu otwórz przeglądarkę i przejdź do menu głównego. W funkcji o nazwie „Narzędzia” lub „Opcje” znajdziesz „Ustawienia sieciowe”, w których możesz dostosować ustawienia proxy do automatycznego wykrywania.

Skontaktuj się z pomocą techniczną ExpressVPN

Najlepszą rzeczą w ExpressVPN jest bardzo responsywna obsługa klienta 24/7. Kiedy tylko będziesz w potrzebie, zawsze możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem funkcji czatu na żywo i podzielić się swoim problemem. W większości przypadków pracownik pomocy technicznej natychmiast rozwiąże Twój problem związany z VPN.

Jeśli więc żadne z powyższych obejść nie pomoże, po prostu skontaktuj się z pomocą techniczną ExpressVPN, aby uzyskać pomoc. Z pewnością rozwiążą Twój problem.

Przełącz się na alternatywę ExpressVPN, która obsługuje Netflix

W ostateczności, aby wznowić przesyłanie strumieniowe Netflix za pomocą VPN, możesz poszukać alternatywnej usługi VPN i zrezygnować z ExpressVPN (przynajmniej tymczasowo).

Jednak nie każda dostępna obecnie usługa VPN może działać tak skutecznie jak ExpressVPN w celu odblokowania Netflix. Dlatego przed subskrybowaniem innej usługi upewnij się, że obsługuje ona odblokowywanie Netflix. Możesz również skontaktować się z zespołem wsparcia VPN, aby upewnić się co do tej funkcjonalności.

Jeśli masz mało czasu, zapoznaj się z tym przewodnikiem po najlepszych sieciach VPN, które odblokowują Netflix. Następnie przejrzyj listę i wybierz tę, która najlepiej spełnia Twoje wymagania dotyczące przeglądania.

Dlaczego warto korzystać z ExpressVPN dla Netflix

Zastanawiasz się, dlaczego mimo wszystko powinieneś używać ExpressVPN do przesyłania strumieniowego, jeśli wykazuje usterki?

Cóż, najpierw wyjaśnijmy, że ExpressVPN nie powoduje często problemów.

W rzeczywistości, w porównaniu z innymi VPN, ExpressVPN jest jedyną usługą, która zdecydowanie odblokowuje Netflix dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

Ponadto inne funkcje oferowane w tej sieci VPN sprawiają, że jest ona najlepsza spośród wszystkich innych.

Chociaż szczegółowo omówiliśmy tę sieć VPN w naszej recenzji ExpressVPN, oto krótkie spojrzenie na to, co oferuje.

 • Liczba serwerów 3000+
 • Lokalizacje serwerów 160 lokalizacji w 94 krajach
 • Rejestrowanie danych Ścisłe brak logów
 • Wyłącznik awaryjny Tak
 • Bezpieczeństwo AES-256-SHA254/AES-256-GCM, 2048-bitowy RSA
 • Obsługa klienta 24/7 czat na żywo, e-mail, bilety
 • Platformy streamingowe odblokowały Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, Disney Plus, Hotstar i wiele innych
 • Plany cenowe 6,67 USD/miesiąc – 12,95 USD/miesiąc
 • Wersja próbna i zwrot pieniędzy 30-dniowy płatny okres próbny z gwarancją zwrotu pieniędzy bez ryzyka
 • Czy to nie niesamowite mieć VPN z tak wieloma funkcjami, które nie tylko obsługują przesyłanie strumieniowe, ale także inne działania?

Ponadto możesz również użyć tej samej sieci VPN, aby odblokować dowolną platformę strumieniową, taką jak BBC iPlayer, RaiTV, ViaPlay, Channel 7, CANAL Plus, Voot i inne.

Dzięki tym wszystkim korzyściom możesz rozwiązać drobne błędy proxy, postępując zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi naprawy ExpressVPN Netflix.

W ten sposób rzeczywiście staje się najlepszą siecią VPN do strumieniowego przesyłania ulubionych multimediów w dowolnym miejscu i czasie.

Najlepsze kraje ExpressVPN Netflix

Być może po wypróbowaniu wszystkich poprawek i ponownym powrocie do przesyłania strumieniowego możesz napotkać pewne opóźnienia w szybkości.

Dlaczego więc Netflix działa wolno w ExpressVPN? Słyszymy, jak pytasz!

Cóż, ogólnie rzecz biorąc, w ExpressVPN nie jest powolny. Jednak szybkość połączenia i przesyłania strumieniowego zależy głównie od wybranych serwerów. Im bardziej zoptymalizowany jest serwer do przesyłania strumieniowego, tym lepsze będą Twoje wrażenia.

Poza tym lokalizacja serwera jest również ważna, aby określić, do której biblioteki Netflix chcesz uzyskać dostęp.

Czy to nie za dużo do rozważenia?

Nie martw się!

Sprawdź te serwery ze wszystkich krajów ExpressVPN Netflix, aby odblokować ponad 19 bibliotek.

Australia – Perth/Syd Hongkong – 2 Holandia – Amsterdam 2 Wielka Brytania – Londyn
Brazylia 2 Indie – Bombaj 1 Filipiny Wielka Brytania – Wembley
Kanada – Toronto Irlandia Singapur – CBD USA – Dallas 2
Kanada – Vancouver Włochy – Mediolan Singapur – Jurong USA – Los Angeles 5
Czechy Japonia – Tokio 2 Korea Południowa 2 USA – Miami 2
Francja – Strasburg Japonia – Jokohama Hiszpania – Barcelona USA – New Jersey 3
Niemcy – Norymberga Meksyk Hiszpania – Madryt USA – Nowy Jork 2
Niemcy – Frankfurt -2 Holandia – Amsterdam Szwajcaria USA – Waszyngton

Wniosek

ExpressVPN jest obecnie liderem w branży VPN – dzięki solidnym funkcjom bezpieczeństwa i prywatności. Jednak, jak każda inna aplikacja, może czasami powodować usterki, które przerywają przesyłanie strumieniowe.

Ponadto, biorąc pod uwagę popularność tej sieci VPN, usługi takie jak Netflix również stosują surowe praktyki, aby je blokować, zmuszając w ten sposób do wyszukania dedykowanych wskazówek dotyczących naprawy ExpressVPN Netflix.

Następnym razem, gdy będziesz się zastanawiać, „Czy Netflix zablokował ExpressVPN?” gdy napotkasz błędy przesyłania strumieniowego, po prostu wypróbuj te kroki, aby rozwiązać problem. Na pewno będziesz mógł wcześniej wznowić transmisję strumieniową. Jeśli nie, możesz wypróbować alternatywy ExpressVPN, takie jak SurfsharkVPN lub NordVPN.

x