Family Guy Poszukiwanie rzeczy jest wciągające, zabawne i ciekawe [Game Review]

Gry symulacyjne w sieciach społecznościowych z czasem zlewają się w jedną grubą papkę, a użytkownicy nie są w stanie odróżnić jednej od drugiej. Jednak innowacje nadal pojawiają się w takim tempie, że gry – takie jak Farmville i Hayday – obsługujące tę samą grupę demograficzną i o podobnej zawartości, zwykle robią świetne interesy. Weź dowolną inkarnację, czy to Clash of Clans, Castle Clash czy Clash of Lords (ostatnie dwa pochodzą z tej samej firmy). Możesz nie być w stanie ich odróżnić, ale z pewnością są popularne. Powodem, dla którego ten gatunek wciąż się rozwija, jest to, że pojawia się nowy i zmienia grę. Family Guy: The Quest for Stuff to jedna z takich gier, dostępna teraz na iOS i Androida. To przezabawne, fajne, oto nasza recenzja.

Uwaga redaktora: ta gra zawiera treści dla dorosłych i jest zalecana w wieku 17+.

Elementarz

Dla tych, którzy nie wiedzą, Family Guy to serial animowany na FOX. Serial zawsze był oznaczony jako czerpał inspirację z The Simpsons w prawie każdym aspekcie (aż do postaci), a ta gra nie robi nic, aby stłumić to pojęcie, możesz zamienić postacie i styl graficzny i nadal pozostać z tym samym mechanika gry jako Simpsonowie Tapped Out. Jednak nie będziemy wchodzić w te porównania. Będziemy rozmawiać o tej grze jako o zabawnej, wciągającej i wciągającej grze, która Cię wciągnie.

Family Guy QfS - Roadhouse

Family Guy QfS - Builder

Family Guy QfS - Monety

Family Guy The Quest for Stuff jest tworzony przez TinyCo. którym nie są obce gry społecznościowe z ponad 80 milionami pobrań z App Store; to doświadczenie widać w polskim projektowaniu Family Guy’s Game.

Zadowolony

Ta gra jest grą freemium z oceną wiekową 17+ ze względu na ogromną liczbę żartów o tematyce dla dorosłych, zgodnie z naturą serialu. Gra rozpoczyna się krótkim klipem ze zwykłą obsadą i podobnie jak odcinek serialu, zaczyna się od chaotycznego wydarzenia, które prowadzi do głównej fabuły. Żarty są prawdziwą przysługą fanom serii od samego początku i nie pociągają za sobą żadnych ciosów. Po serii wydarzeń w klipie otwierającym musisz pomóc przywrócić Quahog. Misje powracają do starych żartów, poznasz wszystkie postacie i zobaczysz zabawne wymiany między postaciami.

Family Guy QfS - Rozpoczęcie gry

Family Guy QfS - Intro

Family Guy QfS - Przypisanie misji

Żarty się nie kończą, bez względu na to, gdzie się obrócisz, społeczność gry jest określana, co docenią fani Stewiego Griffina, wielowierszowa, w której możesz odwiedzić inne wcielenia Quahoga, w tym znajomych dodanych przez Ciebie z prawdziwej społeczności sieci. Grafika gry wygląda jak z odcinka, z płynnymi animacjami i oszałamiającą grafiką. W grze jest interfejs mediów społecznościowych o nazwie FaceSpace, który wygląda na tyle inaczej niż na Facebooku, aby uniknąć procesów sądowych, ale wiesz, co to jest. Twoje odblokowane postacie będą od czasu do czasu publikować aktualizacje, które możesz udostępniać (jako obrazy) w aktualnych kanałach wiadomości społecznościowych.

Family Guy QfS - Media społecznościowe

Family Guy QfS - Chris Social

Family Guy QfS - Town

Rozgrywka

Rozgrywka jest standardowa, ale dopracowana. zapoznasz się z łatwym do zrozumienia samouczkiem, w którym dowiesz się, jak przywrócić swoją bazę (dom Griffinów), która będzie nadal wydawać walutę w regularnych odstępach czasu, podczas gdy ty będziesz odnawiać / budować resztę Spooner Street (ostatecznie całe Quahog) z misjami od 6 sekund do 24 godzin. Gra bardzo skrupulatnie cię nakręca, dostajesz serię małych misji, ale tuż zanim stracisz uwagę, pozwalają ci odwrócić się na kilka minut, tylko na tyle, abyś mógł sam wrócić. Jeśli się spieszysz, zawsze jest waluta premium. Złote małże, aby przyspieszyć budowanie i monety, aby kupić nowe przedmioty. Stuknięcie postaci inicjuje bajt dźwiękowy, podobnie jak ukończenie misji. Z każdym odblokowanym budynkiem otrzymasz nową postać i nowe wątki fabularne oparte na tej postaci.

IMG_0079 Family Guy QfS - Level Up

To będzie jedna z tych gier, w które wszyscy grają cały czas, nie tylko dlatego, że jest to gra typu „Family Guy”. Próbowali już wcześniej sprzedawać złe gry, ale nie udało im się, ale Family Guy The Quest for Stuff to Naprawdę dobra gra, jest fajna, uzależniająca, a jeśli wszystko inne zawiedzie, same żarty wystarczą, abyś był zaangażowany przez wiele nadchodzących dni. Chyba że wyczerpałeś się już w Tapped Out Simpsona, w takim przypadku możesz nie posunąć się z tym za daleko.

Poza tym Meg jest w tym.

Family Guy QfS - Joke Approved

Pobierz Family Guy: The Quest for Stuff z App Store

Pobierz Family Guy: The Quest for Stuff from the Google Play Store

x