Folk CRM, Descope Easy Authentication dla aplikacji i PluginLab dla wtyczek ChatGPT

Witam wszystkich! 🙋Mamy dla Ciebie następujące aktualizacje techniczne! 📣

Ludowy

Folk to lekki, konfigurowalny i oparty na sztucznej inteligencji CRM. Zaufało mu ponad 100 firm nowej generacji.

Folk to przestrzeń do pracy zespołowej, która usprawnia współpracę, komunikację i produktywność. Centralizuje zasoby i informacje, usprawnia przepływy pracy i zachęca do efektywnego dzielenia się wiedzą i silnych relacji w zespole.

Platforma wykonuje różne zadania automatyzacji, takie jak automatyczna synchronizacja, automatyczny import, automatyczna kategoryzacja itp., dzięki czemu możesz skupić się na budowaniu silniejszych relacji.

Folk to wspólna przestrzeń robocza dla wszystkich relacji Twojego zespołu, a jego silnik oparty na sztucznej inteligencji pomaga spersonalizować każdy punkt kontaktu, lepiej pisać oraz śledzić i monitorować wyniki.

W swojej ostatniej akcji zbierania funduszy firma zebrała 4,5 miliona dolarów, na czele której stał Accel. Użytkownicy mogą z niego korzystać bezpłatnie z ograniczonymi kontaktami i wiadomościami.

Descope

Descope to platforma do uwierzytelniania metodą „przeciągnij i upuść” oraz zarządzania użytkownikami dowolnej aplikacji. Oferuje uwierzytelnianie bez hasła i wprowadzanie użytkowników za pomocą kilku wierszy kodu i przepływów pracy, zestawów SDK i interfejsów API do tworzenia przepływów uwierzytelniania.

Descope nadaje się do zastosowań konsumenckich i biznesowych dzięki funkcjom takim jak jednokrotne logowanie SAML, środki bezpieczeństwa i tworzenie ekranów skierowanych do użytkownika. Descope zapewnia bezpieczną obsługę użytkownika, wykorzystując takie funkcje, jak magiczne łącza, uwierzytelnianie biometryczne, logowanie społecznościowe, hasła jednorazowe, aplikacje uwierzytelniające itp.

Użytkownicy mogą korzystać z narzędzia do tworzenia ekranów opartego na widżetach, aby tworzyć ekrany logowania spersonalizowane za pomocą elementów swojej marki. Zapewnia mechanizmy bezpieczeństwa uwierzytelniania, aby uniknąć kradzieży sesji, upychania poświadczeń, brutalnej siły i ataków opartych na hasłach.

Może nawet identyfikować boty i próby przejęcia konta. Priorytetowo traktuje bezpieczeństwo i zgodność w celu ochrony danych organizacji i użytkowników.

Descope jest bezpłatny dla maksymalnie 7500 MAU (miesięcznych aktywnych użytkowników). Dla startupów jest bezpłatny przez pierwszy rok.

Laboratorium wtyczek

PluginLab to narzędzie saas, które oferuje kompleksowe funkcje dla wtyczek ChatGPT, takie jak wersjonowanie, uwierzytelnianie, zarządzanie użytkownikami i płatności, co skutkuje szybszym uruchamianiem.

PluginLab zapewnia szybkie uwierzytelnianie i analizy dla twórców wtyczek ChatGPT. PluginLab działa jako warstwa środkowa między OpenAI a interfejsem API użytkownika, dostarczając cennych informacji o użytkownikach i pomagając firmom rozwijać bazę klientów.

Użytkownicy mogą łatwo zarejestrować się i zalogować za pośrednictwem strony uwierzytelniania PluginLab. Platforma oferuje opartą na tokenach ochronę dostępu do API, pozwalając użytkownikom skupić się na swojej działalności bez martwienia się o bezpieczeństwo.

Zapewnia wszystko, co potrzebne do szybkiego uruchomienia wtyczki ChatGPT, w tym uwierzytelnianie, spostrzeżenia użytkowników, śledzenie zdarzeń, ostrzeganie o błędach, wersjonowanie, zdarzenia w czasie rzeczywistym itp.

Platforma oferuje bezpłatną opcję dla maksymalnie 100 członków na początek.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x