Foursquare wprowadza aplikację Swarm na iOS i Androida

Wcześniej w tym miesiącu Foursquare ogłosił, że nie będzie już dotyczył tylko klientów i firm, ponieważ ich nowa aplikacja, trafnie oznaczona Swarm na iOS i Androida, wprowadzi nowe funkcje i funkcjonalność do zestawu, umożliwiając Tobie i Twoim znajomym łatwe udostępnianie wspólnych miejsc, które odwiedzasz , odkrywaj wydarzenia, znajduj nowe miejsca do zameldowania, a także sprawdzaj, czy oboje jesteście w tej samej okolicy. Aplikacja jest teraz dostępna w Google Play i iTunes App Store i podobnie jak Foursquare, można z niej bezpłatnie korzystać na obu platformach. Aplikacja ma różne podobieństwa z samym Foursquare, na przykład możesz meldować się w miejscach tak, jak już to robisz, ale aplikacja wykorzystuje również pasywne informacje o lokalizacji, aby pokazać, czy Twoi znajomi są w pobliżu, nawet jeśli się nie zameldowali.

Po uruchomieniu Swarm może Cię wpuścić za pomocą istniejącego konta Foursquare lub za pomocą danych logowania na Facebooku lub e-mailu. Jednak dzięki temu listy znajomych z Foursquare i Swarm są niezależne od siebie. Po zalogowaniu prowadzi Cię przez kilka ekranów instruktażowych, aby zapoznać się z tym, jak to działa.

Rój_

Interfejs Swarm jest przejrzysty i przyjazny dla użytkownika, z zgrabnym układem i jasnopomarańczowym kolorem. Główny ekran aplikacji zawiera cztery zakładki u góry. Możesz poruszać się między tymi kartami, dotykając ich ikon lub przesuwając palcem w lewo lub w prawo. W lewym górnym rogu każdego ekranu znajduje się przełącznik „udostępniania sąsiedztwa”, który można przesunąć w prawo, aby włączyć lub wyłączyć udostępnianie lokalizacji w locie.

Swarm ma podobną do Facebooka sekcję kanałów, która dostarcza Ci aktualności na temat Twoich znajomych, pokazuje wydarzenia i krótkie posty od nich itp. Możesz uzyskać dostęp do profili swoich kontaktów i wspólnie planować. Mówiąc o planach, możesz tworzyć nowe plany z przyjaciółmi, którzy są w pobliżu. Istnieje mapa społecznościowa, która pokazuje znajomych, którzy mogą być w pobliżu i, jeśli to możliwe, co robią. Plany można zrobić od razu. Możesz na przykład po prostu wpisać zapytanie, takie jak „Kto dziś wieczorem na kolację?” a Swarm wyśle ​​powiadomienia push do Twoich znajomych.

Swarm_Main Swarm_Create plan Swarm_Check in

Oprócz tworzenia planów, Swarm umożliwia również udostępnianie swojej okolicy, aby Twoi znajomi mogli łatwo poznać Twoje miejsce pobytu. Aplikacja korzysta z usług lokalizacyjnych, aby dokładnie określić Twoją lokalizację na mapie, podobnie jak w aplikacji Foursquare. Swarm ma również wbudowany system powiadomień, który daje Ci powiadomienia o, powiedzmy, zameldowaniu znajomego, zaakceptowaniu Twojego zaproszenia do przyłączenia się do usługi lub prośby o dodanie do znajomych itp.

Swarm_Profile Swarm_Notifications Lokalizacja

Możesz pobrać Swarm na Androida i iOS za darmo, korzystając z poniższych linków.

Zainstaluj Swarm na Androida

Zainstaluj Swarm na iOS

x