Foursquare wprowadza aplikację Swarm na iOS i Androida

Udostępnij teraz w social media:

Wcześniej w tym miesiącu Foursquare ogłosił, że nie będzie już dotyczył tylko klientów i firm, ponieważ ich nowa aplikacja, trafnie oznaczona Swarm na iOS i Androida, wprowadzi nowe funkcje i funkcjonalność do zestawu, umożliwiając Tobie i Twoim znajomym łatwe udostępnianie wspólnych miejsc, które odwiedzasz , odkrywaj wydarzenia, znajduj nowe miejsca do zameldowania, a także sprawdzaj, czy oboje jesteście w tej samej okolicy. Aplikacja jest teraz dostępna w Google Play i iTunes App Store i podobnie jak Foursquare, można z niej bezpłatnie korzystać na obu platformach. Aplikacja ma różne podobieństwa z samym Foursquare, na przykład możesz meldować się w miejscach tak, jak już to robisz, ale aplikacja wykorzystuje również pasywne informacje o lokalizacji, aby pokazać, czy Twoi znajomi są w pobliżu, nawet jeśli się nie zameldowali.

  Otrzymuj powiadomienia Chrome na pulpicie po zakończeniu pobierania plików

Po uruchomieniu Swarm może Cię wpuścić za pomocą istniejącego konta Foursquare lub za pomocą danych logowania na Facebooku lub e-mailu. Jednak dzięki temu listy znajomych z Foursquare i Swarm są niezależne od siebie. Po zalogowaniu prowadzi Cię przez kilka ekranów instruktażowych, aby zapoznać się z tym, jak to działa.

Rój_

Interfejs Swarm jest przejrzysty i przyjazny dla użytkownika, z zgrabnym układem i jasnopomarańczowym kolorem. Główny ekran aplikacji zawiera cztery zakładki u góry. Możesz poruszać się między tymi kartami, dotykając ich ikon lub przesuwając palcem w lewo lub w prawo. W lewym górnym rogu każdego ekranu znajduje się przełącznik „udostępniania sąsiedztwa”, który można przesunąć w prawo, aby włączyć lub wyłączyć udostępnianie lokalizacji w locie.

Swarm ma podobną do Facebooka sekcję kanałów, która dostarcza Ci aktualności na temat Twoich znajomych, pokazuje wydarzenia i krótkie posty od nich itp. Możesz uzyskać dostęp do profili swoich kontaktów i wspólnie planować. Mówiąc o planach, możesz tworzyć nowe plany z przyjaciółmi, którzy są w pobliżu. Istnieje mapa społecznościowa, która pokazuje znajomych, którzy mogą być w pobliżu i, jeśli to możliwe, co robią. Plany można zrobić od razu. Możesz na przykład po prostu wpisać zapytanie, takie jak „Kto dziś wieczorem na kolację?” a Swarm wyśle ​​powiadomienia push do Twoich znajomych.

  32 najlepsze aplikacje internetowe roku 2014

Swarm_Main Swarm_Create plan Swarm_Check in

Oprócz tworzenia planów, Swarm umożliwia również udostępnianie swojej okolicy, aby Twoi znajomi mogli łatwo poznać Twoje miejsce pobytu. Aplikacja korzysta z usług lokalizacyjnych, aby dokładnie określić Twoją lokalizację na mapie, podobnie jak w aplikacji Foursquare. Swarm ma również wbudowany system powiadomień, który daje Ci powiadomienia o, powiedzmy, zameldowaniu znajomego, zaakceptowaniu Twojego zaproszenia do przyłączenia się do usługi lub prośby o dodanie do znajomych itp.

Swarm_Profile Swarm_Notifications Lokalizacja

Możesz pobrać Swarm na Androida i iOS za darmo, korzystając z poniższych linków.

Zainstaluj Swarm na Androida

Zainstaluj Swarm na iOS

x